معرفی فیلم و سریال

آخر سریال پوست شیر چه میشود سریالی که همه را سر کار گذاشته است

آخر سریال پوست شیر چه میشود؟ آیا ساحل به قتل رسیده یا خواب میبیند؟ چرا نعیم اینقدر زجر میکشد؟ این همه سوالات کاربران فضای مجازی و مخاطبان سریال پوست شیر است که حسابی هیجان زده هستند و اولین سریال ایرانی بوده که اینقدر مردم را غافلگیر کرده است و داستانش کاملا متفاوت است.

آخر سریال پوست شیر چه میشود

آخر سریال پوست شیر چه میشود سریالی که همه را سر کار گذاشته است

در آخر داستان گفته میشود که صدرا نیز به دست رضا پروانه به قتل میرسد و در نهایت اعدام خواهد شد.

انتقادی از منتقدان

از آنجایی که تلویزیون با سیاست های بسته و سختگیرانه در حوزه داستان; دست نویسندگان را تا حد زیادی بسته است. پلتفرم های داخلی از این فرصت استفاده کردند و تا حد امکان در نوشتن داستان باز بودند. این روزها کم نیستند کسانی که از سریال پوست شیر صحبت می کنند. حالا از منتقدانی بگذریم که بیشتر سریال های خانگی را مخفیانه تماشا می کنند و در شبکه های اجتماعی میگویند که نمی بینند! همانطور که گفته شد این عطش دیدن جدا از تکنیک های تیم صدا و سیما است که به هر حال بر حسب وظیفه گرانی کار را افزایش می دهد. افراد عادی هم کم نیستند که در کوچه و بازار از این اثر صحبت می کنند و دیدن آن را به دیگران توصیه می کنند. باز هم از افرادی بگذریم که پس از شهریور امسال; اصولا هر کار هنری را محکوم می کنند! به راستی که نوشتن یک کلمه برای هر جمله چقدر سخت است! از اصل مطلب دور نشویم.

«پوست شیر» عنوان سریال نمایش‌خانگی ایرانی در ژانر درام جنایی به کارگردانی جمشید محمودی و نویسندگی رضا بهاروند و جمشید محمودی است که در سال 1401 از شبکه اینترنتی فیلم‌نت به نمایش درآمد.

هادی حجازی‌فر، شهاب حسینی، پانته‌آ بهرام، مهرداد صدیقیان، علیرضا کمالی، پردیس احمدیه و ژیلا شاهی از بازیگران این مجموعه‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا