خبر حوادثخبرهای ایران

آیا سما جهانباز پیدا شد؟ آخرین خبر از دختر گمشده سما جهانباز در شیراز

سما جهانباز پیدا شد؟ آخرین خبر از دختر گمشده سما جهانباز در شیراز،ویدیویی که از پدر سما جهانباز دختر اصفهانی در فضای مجازی منتشر شده است و اطلاعات جدیدی که در بررسی گم شدن سما به دست رسیده است.سما جهانباز پیدا شد؟ آخرین خبر از دختر گمشده سما جهانباز در شیراز

آیا سما جهانباز پیدا شد؟

ویدیو انتشار پیدا کرده از گفتگو و مصاحبه پدر سما جهان باز اطلاعات تازه‌ای را در مورد گم شدن این دختر جوان اصفهانی در شیراز برای کسانی که نگران این دختر می باشند و علاقه مندان به موضوع سما جهانباز میدهد.

دختر ۲۲ ساله بود که به یکی از پاساژهای در شهر شیراز می رود برای خرید کردن ولی چرا برنمیگردد با توجه به اینکه ما اهل شیراز نبود برای پیدا کردن از لحاظ مقوله امنیت بخشی و انتظامی شهری شناسایی این دختر به دلیل اینکه ساکن آن منطقه نیست سخت و شاید غیر ممکن باشد.

سما جهانباز پیدا شد؟ آخرین خبر از دختر گمشده سما جهانباز در شیراز

با توجه به اینکه نیروی انتظامی تمام تلاش خود را برای امنیت ایمن کردن شهروندان انجام می دهد باز هم باید از این نیرو حمایتی گسترده به عمل آید.شاید برای افراد زیاد گم شدن یک دختر اصفهانی در شهر شیراز بسیار سخت باشد. اما عاقبت گم شدن دختر چه میشود و به کجا میرسد این پرسش می باشد که هنوز بدون جواب مانده و باید به دنبال آن گشت.

همچنین ببینید :

شلیر رسولی زن مریوانی کیست ماجرای تجاوز و مرگ در مریوانماجرای تجاوز به پسر ۲۱ ساله اوتیسمی (لخت در خیابان پیدا شد)

طبق صحبت هایی که پدر سما در مصاحبه‌ای که باعث شده کرده این چنین گفته است که آخرین بار با مادرش صحبت کرده است و به او گفته یک ربع دیگه به خانه می رسد. اما یکباره غیبش می‌زند و گوشیش خاموش میشود.پدر سما با منتشر کردن فیلمی از نگرانی اش برای تمامی بود و می گوید که چهل روز دست دخترش در شیراز کنسل شده است اما هنوز از هیچ خبری در دست نیست دختر ۲۲ ساله اصفهانی که برای سفر شیراز می رود در یکی ازخیابانهای شیراز به نام معالی آباد به یکباره ناپدید میشود.

پدر سما در فیلمی که منتشر شده با گریه و زاری از همه ارگان‌های دولتی پلیس مردم ورزشکاران و هنرمندان خواهش می‌کند که به او کمک کنند پدر نگرانی که نزدیک 2 ماه است خبری از دخترش ندارد.
حالا با منتشر شدن این خبر و فیلم در فضای مجازی و اینستاگرام همه در پیدا کردن سما نقش دارد و در حال جستجو می باشد با این حال هنوز هیچ نشانه ای از این دختر جوان به دست نیامده است بعد تو هیچکس در مورد زنده بودن یا نبودن او خبری ندارد یا این دختر الان در کجا به سر می دهد.

همچنین ببینید : امیرحسین خادمی پسر زرین دشتی کیست ماجرای تجاوز و قتل

تا به الان ورزشکارانی و هنرمندانی عکسها و تصاویری از سما در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشتند ورزشکاران مانند علی کریمی، شهربانو منصوریان و بازیگرانی چون خانم فاطمه گودرزی پدر او می گوید که من بسیار نگرانم و استرس دارم که سما نکند در چاهی افتاده باشد و یا مورد تعرض جنسی قرار گرفته شده باشد.در طول بررسی های پلیس سه نفر دستگیر شده ولی با اظهارات پلیس اینگونه به نظر می رسد که آنها هیچ اطلاعاتی به پلیس نداده‌اند موضوع قابل بحث این بوده که یکی از آن سه نفر که راننده تاکسی بوده که ما را سوار کرده و به معالی آباد بوده آیا همان تاکسی دوباره سما را سوار کرده یا نه؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا