خبر جدید

احتمال تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه 18 بهمن 1402

احتمال مدارس فردا چهارشنبه 18 بهمن 1402 بسیار زیاد است و شاخص الودگی هوا در تهران ، اصفهان ، مشهد ، اهواز و اراک بسیار زیادی است.

احتمال مدارس فردا چهارشنبه 18 بهمن

آلودگی هوا در سراسر کشور روزهای گذشته باعث شده مدارس به تعطیلی کشیده شود و همچنان خبری از باد و باران نیست شهرهایی همچون اهواز، اصفهان و کرج و تهران به دلیل آلودگی شدید هوا مدارس تعطیل بود و حالا دانش آموزان در حال جستجو هستند که آیا فردا چهارشنبه 18 بهمن مدارس تعطیل خواهد بود یا خیر با توجه به تداوم آلودگی هوا فردا مدارس در حالی از ابهام است و به احتمال زیاد روز چهارشنبه نیز مدارس تعطیل خواهد شد.

احتمال تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه 18 بهمن 1402

وضعیت هوای تهران به حالت اضطراری درامده است و مرز هشدار را رد کرده است به گونه ای که حتی در بین شهرهای الوده جهان به رتبه دوم دست پیدا کرده و بالاتر از شهرهای هندوستان و چین قرار گرفته است.

متاسفانه به دلیل آلاینده های سمی هوا که حاصل دود خودروها و کارخانه های تهران است به شدت هوا آلوده شده و پزشکان به مردم هشدار داده است.

آخرین وضعیت در ارتباط با تعطیلی مدارس فردا بعدازظهر در جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران تصمیم‌گیری خواهد شد. معاون عمرانی استانداری تهران ادامه داد: در صورت تداوم آلودگی هوا احتمال تعطیلی مدارس تهران در روز شنبه زیاد است و این موضوع فردا اعلام می‌شود.

تقی‌زاده گفت: همچنین محدودیتی برای تردد کامیون‌ها در سطح معابر تهران درنظر گرفته شده است که این محدودیت برای ناوگان عمومی نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا