خبر جدید

اخبار تعطیلی مدارس فردا شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ به علت آلودگی هوا

اخبار تعطیلی مدارس فردا شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ به علت آلودگی هوا

اخبار تعطیلی مدارس فردا شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ به علت آلودگی هوا  اخبار تعطیلی مدارس تهران ، البرز ، اصفهان ، قم ، تبریز آذربایجان شرقی ، همدان ، اراک استان مرکزی و زنجان و سمنان را از این صفحه مطلع شوید.

اخبار تعطیلی مدارس فردا شنبه ۸ بهمن

مدارس فردا طبق اعلام وزیر آموزش و پرورش تعطیل نیست پس از تعطیلی های مداوم در شهرهای مختلف کشور به دلیل آلدوگی هوا در نهایت وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد فردا هیچ مدرسه ای در کشور تعطیل نیست و شاخص آلودگی هوا خیلی بیشتر باید باشد تا باعث تعطیلی مدارس شود.

شورای هماهنگی تشکل‌های فرهنگیان کشور در بیانیه‌ای اعلام کرد: عدد دقیقی برای شاخص کیفیت هوا به منظور تعطیلی مدارس در دنیا رایج نیست ولی در سنگاپور شاخص 314، در هند شاخص بیش از 500 ، در مالزی شاخص 267، در پاکستان شاخص 450 و در چین شاخص 500 منجر به تعطیلی مدارس شده‌اند.

بسیاری از جامعه شناسان و روان شناسان بر این باورند که ایجاد اختلال در تشکیل کلاس ها ضربه مهلکی به باور دانش آموزان به اهمیت علم و یادگیری وارد می کند و اساس آموزش را خدشه دار می کند و از سوی دیگر اثربخشی آموزش را به شدت تضعیف می کند. تحصیلات. از مدرسه.

در همین راستا، اعضای شورای هماهنگی تشکل های فرهنگی، ضمن تقدیر، تشکر و حمایت از مواضع وزیر انقلابی آموزش و پرورش در مخالفت با تعطیلی مدارس، به تمامی دست اندرکاران و تصمیم گیران اعلام می کنند که تعطیلی مدارس را تعطیل کنیم. و راه های دیگر برای کاهش آلودگی هوا. حفظ سلامت و جان دانش آموزان قطعاً در اولویت است، اما اگر دانش آموزان و معلمان به مدرسه بیایند، همان هوای کثیف را در کوچه و محله خود استشمام می کنند، بنابراین تغییری در بهبود شرایط آنها ایجاد نمی شود و فقط چرخ پیشرفت علمی کشور به طور جدی به خطر خواهد افتاد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا