خبرهای ایران

اخبار تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ به علت مسمومیت

اخبار تعطیلی مدارس فردا یکشنبه 14 اسفند 1401 تهران و البرز ، اصفهان ، آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی ، کرمانشاه ، تبریز ، ارومیه ، مشهد، همدان ، اراک ، ایلام ، شیراز ، سمنان ، هرمزگان ، کرمان ، یزد ، بندر گناوه، قم ، لرستان ، قزوین ، زنجان ، شیروان ، بروجرد ، بجنورد ، بیرجند ،نیشابور ، قصرشیرین ، زاهدان ، چهارمحال بختیاری ، یاسوج ، بوشهر ، آمل ، بابل ، رشت ، مازندران ، ساری ، گیلان ، گرگان ، بندرعباس و قشم ،کردستان و ….. را در ادامه بخوانید.

اخبار تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ به علت مسمومیت

اخبار تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۱۴ اسفند

اخبار تعطیلی مدارس کشور به دلیل مسمومیت دانش آموزان از مهمترین خبرهای بوده که دانش آموزان به دنبال آن هستند مدارس فردا یکشنبه تعطیل نخواهد بود و دانش آموزان باید به مدرسه بروند و خبر تعطیلی اگر به گوش دانش‌آموزان رسید کذب است و صرفاً برای تحریک دانش آموزان به نرفتن به مدرسه می باشد.

ماجرای مسمومیت مدارس

در چند روز اخیر مسمومیت دانش آموزان در مدارس روز به روز افزایش پیدا می‌کند و به شدت خانواده‌ها نگران این وضعیت هستند.

درباره اینکه آیا آموزش و پرورش تصمیم به تعطیلی مدارس خواهد گرفت که هنوز که چیزی مشخص نشده است اما با توجه به اتفاقاتی که در مدارس رخ می دهد به شدت خانواده‌ها نگران شده اند و آموزش و پرورش باید دست به کار شده و فکری به حال این وضعیت کند .

یکی از ساده ترین روش هایی که می توان امنیت مدارس را فراهم کرد استقرار پلیس در اطراف مدارس بوده که رفت و آمد مشکوک را زیر نظر داشته باشند.

به هرحال مدارس کشور تعطیل نبوده و دانش آموزان فردا باید به مدرسه بروند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا