خبر جدید

ماجرای آرمیتا عباسی چیست

آرمیتا عباسی کیست دختر کرجی باعث جنجال در فضای مجازی شده است چه کسی میباشد.

طی روزهای گذشته، در فضای مجازی ادعاهایی در رابطه با دختری به نام آرمیتا عباسی منتشر شد مبنی بر اینکه بعد از یک هفته بازداشت، به بیمارستانی در کرج منتقل شده و در بیمارستان مشخص شده است که وی مورد تجاوز قرار گرفته است.

در همین راستا حسین فاضلی هریکندی رئیس کل دادگستری استان البرز بیان کرد: با توجه به گزارش سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ۲ نفر در شهرستان ساوجبلاغ دستگیر شدند که در اقاریر خود اعلام کردند فردی که به عنوان سرشبکه این دو نفر را برای انتشار فراخوان‌ها و مطالب در فضای مجازی هدایت و تغذیه می‌کرده است، خانمی به نام آرمیتا عباسی است.

وی با بیان اینکه صفحه مجازی این فرد در فضای مجازی اقدام به انتشار فراخوان برای اغتشاش می‌کرده است گفت: این افراد قصد داشتند تا با استفاده از کوکتل مولوتوف به پایگاه‌های بسیج، کانکس‌های انتظامی و کلانتری‌های این منطقه حمله و اقدام به آشوب کنند.

وی با بیان اینکه پس از دریافت این اقاریر دستور بازداشت و بازرسی منزل خانم عباسی در کرج صادر شد، گفت: در بازرسی از منزل این خانم چند بطری ۱.۵ لیتری بنزین، ۱۰ عدد کوکتل مولوتوف آماده و تعدادی فندک کشف شد.

وی افزود: پس از تفهیم اتهامات، این فرد به بازداشتگاه اعزام شد که در تاریخ ۲۵ مهر ماه اعلام کرد که روده‌هایش مشکل دارد که با توجه به ادعای وی با دستور قضایی این خانم برای بررسی موضوع و درمان به بیمارستان امام علی (ع) کرج اعزام شد.

رئیس کل دادگستری استان البرز با اشاره به اینکه ادعای تجاوز از اساس دروغ است، بیان کرد: پس از انجام معاینات پزشکی مشخص شد که این خانم از گذشته دارای مشکلات گوارشی مربوط به بیماری هموروئید بوده و در معاینات انجام شده مشخص شد که در حال حاضر مشکلی خاصی ندارد و کمتر از ۲۴ ساعت از بیمارستان ترخیص شد که به محض مرخص شدن، دستوراتی مبنی بر انجام معاینات تکمیلی برای این فرد صادر شد تا در ادامه مشکلی برای سلامتی وی ایجاد نشود.

وی افزود: این خانم به دلیل نوع اتهام و جرایم و اینکه لیدر اغتشاشات بوده و اقلام و تجهیزات آشوبگرانه از منزل وی کشف شده، با صدور قرار تعقیب بازداشت موقت در زندان فردیس به سر می برد و همچنین براساس قانون با خانواده خود در تماس است.

فاضلی هریکندی تاکید کرد: شایعات منتشر شده در مورد فوت و یا تجاوز به این فرد از اساس کذب است و صحت ندارد.

آرمیتا عباسی کیست دختر کرجی باعث جنجال

 

در روزهایی که گذشت اخبار و اطلاعاتی در فضای مجازی منتشر شد در مورد دختری به نام آرمیتا عباسی مبنی بر این موضوع که او بعد از یک هفته از بازداشت به بیمارستانی در کرج انتقال داده می شود و در بیمارستان معلوم می‌شود که او مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است.

 

ایشان در ادامه صحبت‌هایش می‌گوید بعد از اعتراف بازداشتی ها و بررسی و بازرسی خانه خانم آرمیتا عباسی در کرج چند بطری بنزین چند عدد کوکتل مولوتف یافت شده و تعدادی فندک پیدا شد ایشان افزودند که پس از تفهیم اتهامات وارد شده به آرمیتا عباسی به بازداشتگاه منتقل شد.

آرمیتا عباسی در ۲۵ مهرماه اعلام می‌کند که مشکل در روده هایش وجود دارد و با توجه به صحبت‌های او طبق دستور مقام قضایی را برای درمان به بیمارستان امام علی در کرج می فرستند.

 

رئیس اداره کل دادگستری استان البرز با اشاره کردن به موضوع تجاوز که از اساس دروغ می باشد بیان می‌کند پس از انجام معاینات پزشکی مشخص می‌شود که آرمیتا عباسی دارای مشکلات گوارشی مربوط به بیماری هموروئید می باشد با توجه به معاینات صورت گرفته و در حال حاضر هیچ گونه مشکل خاصی ندارد و در کمتر از ۲۴ ساعت از بیمارستان مرخص شد و

ماجرای ادعای CNN درباره تجاوز آرمیتا عباسی چیست

بعد از آن طبق دستورات انجام شده برای انجام معاینات تکمیلی آرمیتا عباسی حکم صادر شد که سلامتی او به خطر نیفتد.ایشان در ادامه صحبت‌های ایشان افزودن که به دلیل اتهامات و جرائم و اینکه لیدر اغتشاشات خیابانی بوده است و پیدا شدن تجهیزات و اقلام و آشوب گرانه در منزلش با صدور قرار ترک تعقیب بازداشت میشود او به طور موقت در زندان فردیس می باشد و همچنین بر اساس قانون با خانواده‌اش در تماس است ایشان در ادامه صحبت های شان گفتند که شایعات و اخبار انتشار یافته در مورد مرگ و یا تجاوز به آرمیتا عباسی دروغ است و واقعیت ندارد.

ماجرای ادعای CNN درباره تجاوز آرمیتا عباسی چیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا