اخبار هنرمندان

استوری الناز شاکردوست و حواشی زیاد به پا شده از حمایت و اعتراضات

استوری الناز شاکردوست و حواشی زیاد به پا شده از حمایت و از اغتشاشات اعتراضات در فضای مجازی جنجال آفرین شده است.

استوری الناز شاکردوست و حواشی زیاد

استوری الناز شاکردوست و حواشی زیاد

الناز شاکردوست یکی از بازیگران محبوب و دوست داشتنی و همچنین سرشناس و مطرح سینما و تلویزیون کشورمان می باشد. در صفحه اینستاگرام خود به آشوب ها و اغتشاشات این روزهای کشور واکنشی نشان داده است.

استوری الناز شاکردوست و حواشی زیاد

در این واکنش چنین نوشته است در قانون اساسی کشور اگر اعتراضات از ۲۰ روز بیشتر طول بکشد باید ارتش به مردم به پیوند و اگر مترز آن سه و نیم باشد باید رفراندوم برگزار گردد این اولین واکنشی است که الناز شاکردوست اتفاقات و اعتراضات چند روز گذشته که رخ داده است از خود نشان داده است.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

ماجرای سفر علی دایی و وریا غفوری به سقز برای مراسم چهلم مهسا امینی

شیرین صمدی مجری تلویزیون فیلم کشف حجاب جنجالی در خیابان تهران کیست؟

الناز شاکردوست از شخصیت‌های بوده که در مورد مسائل سیاسی هیچ گونه اظهار نظر تا به حال نداشته است اما این بار به این این اتفاق واکنش نشان داده است بدون شک الناز شاکردوست با این استوری ممکن است وضعیت هنری خودش را تحت تاثیر قرار بدهد بعد از منتشر کردن این استوری در اینستاگرام اسنپ النازشاکردوست برخی از کاربر کردند.

استوری الناز شاکردوست و حواشی زیاد
النازشاکردوست یکی از شخصیت های هنری بوده که در فضای اینستاگرام خود بیشتر در مورد زندگی شخصیت و فعالیت هایی که انجام می دهد در شبکه مجازی اطلاع رسانی می کرده و تا به حال در مورد مسائل هسته‌ای اظهار نظری نکرده است.

استوری الناز شاکردوست و حواشی زیاد
الناز شاکردوست در سال ۶۳ در در تهران متولد شده است پدر و تاجر ابزارآلات صنعتی و و مادرشان خانم فاطمه محتشمی باشد به ایشان قانون دار میباشند.

بین مادر و الناز شاکردوست علاقه زیادی وجود دارد الناز شاکردوست دومین فرزند خانواده شان می باشد و یک برادر و یک خواهر دارد برادرش علی که از خودش بزرگتر است و خواهرش الیکا که از الناز کوچکتر می باشد النازشاکردوست شباهت زیادی از لحاظ ظاهر به برادرش دارد. و در واقع رابطه صمیمانه نیز بین آن دو برقرار می باشد الناز شاکردوست عکس های دونفره زیادی از خود وبرادرش در فضای مجازی منتشر کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا