اخبار هنرمندانخبر جدید

اظهارات طوفانی “هاتف علیمردانی”، خطاب به مجری شبکه سلطنتی بی‌بی‌سی

اظهاراتی که هاتف علیمردانی به مجری شبکه سلطنتی بی‌بی‌سی کرده است،هاتف علیمردانی که یکی از کارگردانان فیلمنامه نویسان و تهیه کنندگان ایرانی می باشد و این مصاحبه را در این شبکه دنبال کنید.

اظهارات طوفانی "هاتف علیمردانی"، خطاب به مجری شبکه سلطنتی بی‌بی‌سی

اظهارات طوفانی “هاتف علیمردانی”، خطاب به مجری

هاتف علیمردانی اظهارات جنجالی در مورد اغتشاشات اخیر به مجری شبکه بی بی سی فارسی نشان داد واکنشی که نسبت به وقایع اخیر بعد از مرگ مهسا امینی داشته است.

خطاب به مجری شبکه بی بی سی چنین می گوید آیا اگر شما در انگلیس قصد براندازی حکومت را داشته باشید. آیا حکومت انگلیس نگاهتان می‌کند تا بر ندازه کنید آن چیزی که من در کف خیابان می بینم با آن چیزی که پروپاگاندا میشود. بسیار متفاوت است ما قطع کند پیش میرویم که نمی گذاریم حکومت مان صدای مردم را بشنود کشور سوریه به آن بزرگی یک ایران پشتش ایستاد نتوانستند حکومت را تغییر دهند.

اظهارات طوفانی "هاتف علیمردانی"، خطاب به مجری شبکه سلطنتی بی‌بی‌سی

مهسا دختر کردستانی 23 ساله می باشد که بنا به دلایلی در ساختمان وزرا که ایستگاه پلیس می باشد سکته کرد.

هاتف علیمردانی که در سال ۱۳۵۵ در تهران به دنیا می آید تهیه کننده فیلم نامه نویس و کارگردان میباشد.از آثار هاتف علیمردانی به کارگردانی فیلم مردن هفت ماهگی و به وقت شهریور، فیلم آباجان اشاره کرد.

هاتف علیمردانی در سال 1388 در 33 سالگی شروع به کار کرد.اولین فیلم سینمایی راز دشت تاران را کارگردانی کرد.اگر چه در فیلم راز دشت تاران ضعیف بود ولی توانست در فیلم های سینمایی فیلم هفت ماهگی بدرخشدو برای ایشان تجربه خوبی را به همراه داشت.  همکاری با هنرمندانی همچون ارژنگ امیرفضلی،رضا شفیعی‌جم،ترانه علیدوستی، سارا روستاپور را تجربه کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا