خبر حوادث

امیرحسین ناظری بسیجی کیست و ماجرای تهدید به مرگ + بیوگرافی و عکس

امیرحسین ناظری چه کسی می باشد، جریاناتی که این بسیجی را در آن تهدید به مرگ کردن و بیوگرافی اش را در صفحه لردخت  ببینید.

امیرحسین ناظری بسیجی کیست

امیرحسین ناظری بسیجی کیست

در روزهای اخیر در شبکه های ضد انقلاب و برخی از شبکه های مجازی شخصی با نام امیرحسین ناظری شنیده می‌شود و از آشوبگران درخواست می‌کند که او را پیدا کرده و بکشند. رسانه های ضد انقلاب که با تمام توان و با تشویق به سیار قصد دارند که آشوبگران و اغتشاشگران تحریک به خشونت کنند.

همچنین ببینید : شهادت بسیجی سلمان امیراحمدی در اغتشاشات محل امامزاده حسن 

حتی به آنها طریقه ساخت کوکتل مولوتوف را نیز میدهند حالا با معرفی کردن و نشان دادن تصاویر بسیجی هایی که با آشوبگران مبارزه می کنند. قصد دارند مردم را تحریک کرده که آنها را به قتل برسانند. وزارت اطلاعات در بیانیه های به جزئیاتی که در پشت پرده اتفاق های این روزهای کشور در برخی از نقاط ایران صورت گرفته پرداخته است.

همچنین ببینید : فیلم/ تجاوز به یک بسیجی با باتوم در سنندج صحت و واقعیت دارد؟

آنها بازداشت کردن ۴۹ نفر از عوامل رابطه گروه های منافقین و ۷۷ نفر از عوامل گروهک های موجود در کردستان همچنین گروه‌هایی مانند کومله دموکرات، پژاک ، که در مرزهای غربی کشورمان مشغول توطئه و دسیسه کردن بر علیه مردم مظلوم کردستان هستند.

دستگیری گروهک های ضد انقلاب

پنج عضو از گروهک های تکفیری و تروریستی با ۳۶ کیلوگرم مواد منفجره شخص اصلی و سه نفر از سران بهایی و دو نفر از تیم رسانه‌ای آنها شناسایی شده و دستگیر شده اند. همچنین ۹۲ نفر است افراد سلطنت طلب که در اغتشاشات حضور داشتند همچنین نوع تبعه بیگانه که از کشورهای ایتالیا، لهستان ،آلمان فرانسه، هلند و غیره در پشت صحنه های توطئه در اغتشاشات حضور داشته اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا