خبر حوادث

امیر حسین رحیمی متهم ۱۵ ساله کیست بیوگرافی ماجرای جرم از زبان مادر

امیر حسین رحیمی کیست متهم ۱۵ ساله بیوگرافی و جزئیات مربوط به او را در ادامه مطالب مشاهده کنید.

امیر حسین رحیمی کیست متهم ۱۵ ساله

امیر حسین رحیمی کیست

امیرحسین رحیمی یکی از دستگیرشدگان آبان ۱۴۰۱ میباشد ۱۵ سال سن دارد و در ۱۵ آذر سال ۱۳۶۸ در کرج به دنیا آمده است.مادر امیر حسین در مورد این ماجرا می گوید که باید به دادگاه برود و حال و روز فرزندش خبر بگیرد.

امیر حسین رحیمی کیست متهم ۱۵ ساله

گفته های روزنامه اعتماد

یکی از خبرگزاری ها به نام روزنامه اعتماد در گفتگویی که با مادر امیرحسین پسر ۱۵ ساله بازداشت شده داشته است
گفته من سرپرست خانواده هستم ماشین پراید داشتم که او را برای تامین هزینه پول رهن خانه ام فروختم وقتی پسرم در اعتراضات خیابانی شرکت کرده است.

به وسیله نیروهای انتظامی بازداشت شده است و قاضی برای آزاد کردن امیر حسین از من وثیقه پانصد میلیون تومانی خواسته اما چون من نتوانستم این وثیقه را فراهم کنم امیرحسین را به زندان انتقال دادند.

پمچنین ببینید :

محمد بروغنی کیست و علت اعدام و جرم و حکم چیست

محمدمهدی کرمی کیست  و علت اعدام و جرم

مادر امیرحسین رحیمی گفت ۱۵ آذر جشن تولد پسرم بود که در میان ما نبود و به کانون اصلاح تربیت منتقل شده بود
امیرحسین رحیمی در سال ۱۳۸۶ در کرج به دنیا آمده است و ۱۵ سال سن دارد و در فردیس کرج بازداشت شده و بعد از چند روز به زندان منتقل شده است.

ماجرای دستگیری از زبان مادر از روزنامه اعتماد

امیرحسین در حال حاضر در کانون اصلاح و تربیت زندان کچویی می باشد دو ماه هست در زندان است.پرونده امیرحسین ۱۵ ساله در باز پرسی شعبه ۸ دادسرای عمومی کرج در حال پیگیری میباشد.

مادر امیرحسین می گوید برای آزاد کردن او از من وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی خواستن اما من نتوانستم این وثیقه را مهیا کنند و هر چقدر به آنها التماس کردم قبول نکردند.

در ادامه گفت گویش چنین عنوان کرد امیرحسین صبح ها به مدرسه می رفته و بعد از ظهر ها به یک املاکی در محل می رفت و در آنجا کار می کرد.روزی که امیرحسین بازداشت شد نهادهای امنیتی به مغازه داران گفته بودند باید ساعت ۶:۳۰ مغازه ها را ببندند.او گفت امیرحسین با من تماس گرفته و از من خواست به سراغش بروم چون آنجا خیلی شلوغ بود خیلی ترسیده بود از من خواست به سراغش بروم و او را از آن جا بیارم.

وقتی من به طرف مغازه رفتن برای آوردن امیرحسین فهمیدم که از فلکه سوم فردیس به بالا اجازه رفت آمد تاکسی ها را نمی‌دهند من هم بین فلکه سوم و چهارم منتظر ایستادم تا پسرم به من برسد ماموران نیز در همان جا حضور داشتن فاصله من با امیرحسین ۲ الی ۳ دقیقه بود امیرحسین در حال بستنی خوردن بود و داشت به سمت من می آمد که ناگهان ماموران شروع به دستگیری افراد کردند.

امیرحسین که خیلی ترسیده بود فرار کرد من هرچقدر با او تماس گرفتم کسی جوابم را نداد که ناگهان شخصی ناشناس تلفنش را جواب داد آن شخص یکی از ماموران نیروی امنیتی بود و به من گفت باید بیای اداره امنیت من همه نهادهای امنیتی و کلانتری ها را گشتم اما هیچ اسمی از فرزندم در آنجا نبود.

از او در مورد ملاقات حضوری با وکیل امیرحسین پرسیده شد که آیا آدرس دفتر وکیل را داشته‌اید.

او گفت آدرس دفتر وکیل به من نداده و هیچ وقت هم با هم ملاقات حضوری نداشتیم حتی تماس های من را پاسخ نمی دهد زمانی که امیرحسین دستگیر شده به خاطر درگیر شدن و نهایتاً فرار کردن فرد که امیرحسین را گرفته برخورد تندی با او داشته است تصویری که از امیرحسین موجود می باشد نشان دهنده یک بچه نحیف می باشد چطور میتواند با ماموران در گیر بشود.

امیرحسین پسر ریز جثه و کوچک از فقط یک مسافت کوتاه از این سوی خیابان با آن سوی خیابان را فرار کرده و همین باعث شده ماموران نیروی امنیتی عصبانی شوند ( اینها توضیحات مادر امیرحسین از نحوه دستگیری پسرش می باشد که در روزنامه موجود است)
در آخر امیرحسین را به یک خانه میبرند که به معترضان پناه داده بوده است ماموران آن خانه را گرفته بودند و همه دستگیرشدگان را به آنجا منتقل می‌کردند.

امیرحسین گفته در آن خانه کوکتل مولوتوف بوده که آن را در پرونده او قرار داده اند.در بازی هایی که از امیرحسین کرده اند از او خواست نام افرادی که کوکتل مولوتوف را تهیه می کردند را معرفی کند.امیرحسین قسم خورده که من سرکار بودم اصلا کوله پشتی نداشتم ولی از او می‌خواهند اسم برخی از دوستانش را اعتراف کند پسرم از من پرسید که مامان اسم چه کسی رو باید میدادم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا