بازیگران فیلم و سریال

امین عسکراوی بازیگر نقش کامبیز در سریال نیوکمپ کیست‌‌؟ +قیافه واقعی

امین عسکراوی متولد دهه ۱۳۹۰ بازیگر خردسال سینما و تلویزیون است که به تازگی در سریال نیوکمپ به کارگردانی منوچهر هادی در نقش کامبیز بازی کرده است. در ادامه با بیوگرافی امین عسکراوی بازیگر نقش کامبیز در سریال نیوکمپ آشنا شوید.

امین عسکراوی بازیگر نقش کامبیز در سریال نیوکمپ کیست‌‌؟ +قیافه واقعی

بازیگر کودک سریال نیوکمپ به کارگردانی منوچهر هادی در این مجموعه در نقش کامبیز بازی می کند که قبلا فیلم کوتاه اوشهن را بازی کرده است.

بازیگر نقش کامبیز در سریال نیوکمپ کیست

سریال نیوکمپ ساخته منوچهر هادی در شبکه نمایش خانگی است و امین عسکراوی در این مجموعه در نقش کامبیز هنرنمایی کرده و بازی اش مورد توجه قرار گرفته.

امین عسکراوی بازیگر نقش کامبیز در سریال نیوکمپ کیست‌‌؟ +قیافه واقعی

سوابق

او از کودکی وارد بازیگری شده و تا کنون در چند فیلم کوتاه و نمایش بازی کرده است.استعداد بازیگری امین عسکراوی توسط منوچهر هادی کشف شد و باعث شد تا او به طور حرفه ای وارد هنرپیشگی شود. وی در این در کنار بازیگرانی چون فرزاد فرزین، شیرین منجمی، گیتی قاسمی، لادن ژاوه وند و حامد آهنگی و اکبر عبدی، گیتی قاسمی، حسن معجونی، حامد آهنگی، بهاره افشار و ایمان صفا و… تجارب خوبی را کسب کرد.

سریال کمدی نیوکمپ به کارگردانی منوچهر هادی است که در این مجموعه در نقش کامبیز پسر بانمک شیرین منجمی را بازی می کند که قبلا فیلم کوتاه اوشهن را بازی کرده است.

امین عسکراوی بازیگر نقش کامبیز در سریال نیوکمپ کیست‌‌؟ +قیافه واقعی

منوچهر هادی سریالی جدید به نام نیوکمپ را برای شبکه نمایش خانگی آماده کرده است. اکبر عبدی، گیتی قاسمی، حسن معجونی، حامد آهنگی، بهاره افشار و ایمان صفا و … در این سریال کمدی بازی می کنند.

همچنین ببینید:

آسو پاشاپور بازیگر نقش شیلان در سریال سوران کیست

عکس و بیوگرافی ملیکا منصوری بازیگر نقش سمیه در سریال چشم بندی

اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم لونه شغال

داستان سریال از این قرار است که خانواده‌ای برای فرار از یک بحران مالی ، روی بازی ایران و آرژانتین شرط می‌ بندند. آنها در صورت پیروزی یا مساوی ایران به پول هنگفتی دست پیدا می‌کنند، اما گل دقیقه ۹۲ لیونل مسی همه چیز را خراب می‌کند.در این مجموعه هم وقتی پدربزرگ خانواده هنگام مسابقه فوتبال ایران و آرژانتین، پس از گل لیونل مسی به ایران و باختن فرزندش در شرط‌بندی، جان خودش را از دست می‌دهد و انتشار ویدئویی از مراسم خاک سپاری او توسط دختر خانواده در فضای مجازی باعث می‌ شود، مسی در صفحه اینستاگرام «مریم» کامنت بگذارد و عذرخواهی کند

امین عسکراوی بازیگر نقش کامبیز در سریال نیوکمپ کیست‌‌؟ +قیافه واقعی امین عسکراوی بازیگر نقش کامبیز در سریال نیوکمپ کیست‌‌؟ +قیافه واقعی امین عسکراوی بازیگر نقش کامبیز در سریال نیوکمپ کیست‌‌؟ +قیافه واقعی امین عسکراوی بازیگر نقش کامبیز در سریال نیوکمپ کیست‌‌؟ +قیافه واقعی امین عسکراوی بازیگر نقش کامبیز در سریال نیوکمپ کیست‌‌؟ +قیافه واقعی امین عسکراوی بازیگر نقش کامبیز در سریال نیوکمپ کیست‌‌؟ +قیافه واقعی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا