خبر جدید

انسیه خزعلی: بازداشت حدود ۷۰ زن در حوادث اخیر

انسیه خزعلی: بازداشت حدود ۷۰ زن در حوادث اخیر حالا در پی صدور بخشنامه‌ای که برای رسیدگی به پرونده های اتفاقات اخیر شده است باید چنین بود که افرادی که هیچگونه سابقه ندارند با ارشاد شدن آزاد می‌شود و در مورد دانشجویان بازداشتی با نظر مسئولین دانشگاه تصمیم‌گیری خواهند کرد.

انسیه خزعلی: بازداشت حدود ۷۰ زن در حوادث اخیر

انسیه خزعلی: بازداشت حدود ۷۰ زن در حوادث

به نقل از خبرهای رسیده شده معاون امور زنان و خانواده در دفتر ریاست جمهوری با عنوان کردن شرایط مناسب زنان بازداشتی که در اعتراضات این روزها دستگیر شده اند.

انسیه خزعلی: بازداشت حدود ۷۰ زن در حوادث اخیر

کردن تلاش می کنیم که افرادی که تحت تاثیر احساسات قرار گرفتن و یا تقصیر کمی دارند هرچه سریعتر آزاد شود، انسیه خزعلی در مورد اینکه آیا ایشان پیگیری وضعیت زنانه بازار شده‌اند هستند این چنین کردند که من خودم شخصا زندان رفتم و وضعیت نگهداری آنها بازدید کرده ام.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

فیلم کامل سکته قلبی مهسا امینی دوربین مداربسته گشت ارشاد

ماجرای تجاوز به دختر چابهاری 15 ساله چیست؟

بیوگرافی حنانه کیا اهل نوشهر کیست اینستاگرام و علت مرگ

من با اکثرا آنها حرف زدن و شرایط شان را دیدن تلاش خود را برای آزاد کردن هرچه سریعتر افرادی که تحت تاثیر احساسات شان و یا فرزند دارند را کرده ایم ما امیدواریم که کسانی که بی گناه هستند و یا تقصیر ناچیزی دارد که به طور ناخواسته به این میدان ها کشیده شده اند و در جمع طرز قرار گرفته اند را هرچه سریعتر آزاد کنیم.

همچنین ببینید : واکنش دختر سردار سلیمانی به مرگ مهسا امینی

در مورد تعداد افراد بازداشتی می گوید که اطلاع دقیقی ندارم ولی در چند روز گذشته که برای بازدید مکان های بازداشت و زندان رفته بودم حدود ۷۰ نفر بازداشت شده بودند شرایط نگهداری آنها خوب است برای های سالن ورزشی برای پیاده روی و داشتن اختصاص داده شده برای نگهداری شان غذای مناسب فراهم شده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا