خبر حوادث

ایلیاد رحمانی نوجوان فیروزآبادی فارس کیست؟ و علت مرگ و خودکشی درگذشت

ایلیاد رحمانی نوجوان فیروزآبادی فارس کیست؟ و علت مرگ و خودکشی درگذشت اخباری در فضای مجازی منتشر شده که از کشته شدن یک نو جوان ۱۶ ساله خبر میدهند.

ایلیاد رحمانی نوجوان فیروزآبادی فارس کیست؟ و علت مرگ و خودکشی درگذشت

ایلیاد رحمانی نوجوان فیروزآبادی کیست

سرهنگ کاووس محمدی در شامگاه چهارشنبه به خبرنگاران میگوید در عصر روز یازدهم آذر ماه ماموران نیروی انتظامی شهرستان فیروز آباد از پبدا شدن یک جسد در اطراف ترمینال مسافربری پیدا میشود.به گزارش رکنا: معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس اخبار منتشر شده در فضای مجازی پیرامون کشته شدن نوجوان ۱۶ ساله به دست نیروهای امنیتی در شهرستان «فیروزآباد» را تکذیب کرد.

ایلیاد رحمانی نوجوان فیروزآبادی فارس کیست؟ و علت مرگ و خودکشی درگذشت

وی ادامه داد: در بررسی‌ها مشخص شد که جسد پیدا شده متعلق به نوجوان ۱۶ ساله بنام ( ایلیاد رحمانی ) است که براساس اعلام نظر پزشکی قانونی در زمان کشف جسد ۳ ساعت از فوتش گذشته بود.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

شادمان احمدی کیست و ماجرای مرگ در بازداشتگاه

محسن شکاری کیست  و ماجرای اعدام و فیلم اعترافات

شهید عارف هوتی سرباز وظیفه در چابهار و ماجرای شهادت

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس فارس با اشاره به پیدا شدن مقادیری بسته‌های قرص در اطراف جسد، افزود: بنا به اعلام پزشکی قانونی هیچگونه آثار ضرب و شتم و جراحتی بر روی جسد وجود نداشته و با توجه به مستندات موجود، احتمال خودکشی وی متصور بود.

محمدی گفت: همچنین خانواده این نوجوان، روز قبل از وقوع این حادثه با مراجعه به کلانتری محل، اعلام می‌کنند که پسرشان چند ساعت از منزل خارج شده و قصد خودکشی دارد که پرونده فقدانی وی در کلانتری نیز در همان زمان تشکیل وتحت بررسی قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به پخش اخباری مبنی بر کشته شدن این نوجوان ۱۶ ساله به دست نیروهای امنیتی در فضای مجازی، ضمن تکذیب کردن این اخبار جعلی، تصریح کرد: با شایعه سازان و افرادی که با انتشار اینگونه اخبار جعلی باعث تشویش اذهان عمومی می‌شوند، برخورد قانونی خواهد شد.

سرهنگ محمدی از شهروندان خواست اخبار درست و موثق را فقط از منابع رسمی دریافت کرده و به شایعات و اخبار جعلی منتشر شده در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی توجه نکنند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا