اخبار هنرمندان

باجناق شدن روزبه حصاری و علی ضیا رسمی شد +عکس

علی ضیا در اینستاگرامش روزبه حصاری را باجناق خود خطاب کرد خبری که در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفته است و بسیاری از کاربران به دنبال واقعیت این خبر هستند!

باجناق شدن روزبه حصاری و علی ضیا رسمی شد

باجناق شدن روزبه حصاری و علی ضیا رسمی شد

ماجرای باجناق شدن علی ضیا و روزبه حصاری به برنامه فرمول یک برمیگردد که روز به حصاری در این برنامه مهمان علی ضیا بود و گفت پدرم از هواداران شما هستند و خیلی شما را دوست دارد و من منتظرم تا تو ازدواج کنی و من با خواهر همسر تو ازدواج کنم که باجناق شویم.

بعد از این برنامه این دو نفر یکدیگر را باجناق خطاب میکنند و کاربرانی که از ماجرا خبر ندارند گمان میکنند که انها واقعا باجناق شده اند! در حالی که فقط یک شوخی است.

باجناق شدن روزبه حصاری و علی ضیا رسمی شد

گفتنیست که روزبه حصاری که با سریال بچه مهندس به شهرت رسید تنها زندگی می کند و هنوز مجرد اسـت. هرچند شایعاتی درباره ازدواج او با یک هنرپیشه منتشر شد اما این خبر در حد یک شایعه باقی ماند. پدر و مادر روزبه بسیار دوست داشتند کـه او درسش را ادامه دهد ودر رشته مهندسی تحصیلاتش را تکمیل و مدارج علمی را طی کند اما او دوست داشت هنرپیشه شود و تلاش می کند دراین حرفه موفق شود.

همچنین ببینید

بیماری ستاره همسر بیژن مرتضوی مشخص شد

علت اخراج بهروز بینشیان گوینده خبر از صدا و سیما مشخص شد

فیلم کامل میم رضا پیشرو عبدالله روا در تلویزیون مشکل داری

علی ضیا از طریق نویسندگی وارد رادیو جوان شده و یك آیتم طنز در برنامه كاملا جوانانه کـه خود علی ضیا نوشته بود با لهجه كاشانی خواند. آقای زاهدی كه صدای علی ضیا را در برنامه آخرش ـ كه در رادیو جوان پخش می ‌شد ـ شنیدند با سید علی ضیا تماس گرفتند و خواستند گزیشن برنامه گزینه جوان را اجرا كند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا