خبر ورزشی

بازداشت و دستگیری حامد لک فوتبالیست در پارتی شبانه شایعه یا واقعیت+ عکس

بازداشت و دستگیری حامد لک فوتبالیست در پارتی شبانه شایعه یا واقعیت دارد.

بازداشت و دستگیری حامد لک فوتبالیست در پارتی شبانه شایعه یا واقعیت+ عکس

بازداشت حامد لک فوتبالیست در پارتی شبانه

فوتبالیست بازداشت‌ شده در پارتی شبانه چه کسی بوده است گزارش‌های رسیده شده یکی از فوتبالیست های کشور و تیم باشگاهی شب گذشته در یک پارتی مختلط حضور داشته و در حالی بازداشت می‌شود که مواد مخدر مصرف کرده و همچنین به دلیل استفاده الکل مست بوده است.
بازداشت و دستگیری حامد لک فوتبالیست در پارتی شبانه شایعه یا واقعیت+ عکس

طبق گزارش های تهیه شده از سایت خبری رکنا این چنین می نویسد که یکی از فوتبالیست های شناخته شده تیم فوتبال کشور که در حال حاضر در یکی از باشگاه های شهرستانی بازی میکند در یک پارتی شبانه و مختلط به صورت مست دستگیر شده است و اسم ح.ل گفنه شده است.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

واکنش حامد لک به زندانی شدن ترانه علیدوستی جنجالی شد

ماجرای ممنوع‌الخروج شدن اشکان دژاگه چیست

گفته شده این فوتبالیست قبلا نیز به خاطر دلایل زیاد به کمیته انضباطی فوتبال احضار شده و جریمه مالی و حتی محرومیت برای او در نظر گرفته شده است.

پیگیری‌های بیشتر نشان داده که این فوتبالیست قبلاً در یکی از تیم های معروف و مشهور تهران بازی می کرده است و در حال حاضر بازیکن یکی از تیم های شهرستانی کشور می باشد که در یک پارتی مختلط و در حالی که به شدت مست بوده در یکی از شهرستان های جنوب شرق کشور دستگیر می شود.

بازداشت و دستگیری حامد لک فوتبالیست در پارتی شبانه شایعه یا واقعیت+ عکس

پس از چند ساعت گمانه‌زنی‌ها در خصوص نام او شروع شد و کانال‌های تلگرامی به وضوح ح. ل را حامد لک نامیدند. با پیگیری‌ها و گفتگو با بازیکن‌های مس رفسنجان، بازیکنان این تیم دستگیری حامد لک را تکذیب کردند و مدعی شدند حامد لک در تمرین امروز تیم حاضر شده است. با این تفاسیر واکنش نشان ندادن حامد لک به این موضوع مشکوک است.

هر چند شنیدیم که باشگاه مس رفسنجان قصد دارد تا ساعاتی دیگر گزارش تصویری تمرین امروز را در صفحات مجازی خود منتشر کند تا به شکلی غیر مستقیم بازداشت حامد لک را تکذیب کند. واضح است باشگاه مس رفسنجان علاقه‌ای به دخالت مستقیم در این موضوع ندارد. حالا باید منتظر جزییات بیشتر باشیم تا متوجه شویم ح. ل چه کسی است. مردم ح. ل دیگری به جز حامد لک که سابقه بازی در یک تیم پرطرفدار را دارد به خاطر نمی‌آورند و همین باعث شده که نام حامد لک به عنوان یک فوتبالیست بازداشتی بپیچد.

باید منتظر بمانیم تا حامد لک، باشگاه یا مرجعی که ح. ل را بازداشت کرده اند اطلاعات بیشتری را منتشر کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا