خبر ورزشی

بازیکنان خاطی فوتبال ساحلی چه کسانی هستند؟ توهین به سرود ملی

بازیکنان خاطی فوتبال ساحلی در مسابقات بین قاره ای هنگام پخش سرود ملی از خواندن آن اجتناب کردند و به نوعی به سرود تیم ملی ایران اهانت کردند.

بازیکنان خاطی فوتبال ساحلی چه کسانی هستند؟ توهین به سرود ملی

بازیکنان خاطی فوتبال ساحلی

کدام بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی سرود ملی را نخوانده اند لیست اسامی بازیکنان خاطی تیم فوتبال ساحلی برای نخواندن سرود ملی و برخورد کمیته انضباطی با این بازیکنان،به دنبال قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی کشور جنجال ها و حاشیه های زیادی رقم خورد.برخی از بازیکنان در تشریفات قبل از اهدا جام از خواندن سرود ملی کشورمان اجتناب کردند و مورد انتقاد برخی از رسانه قرار گرفتند.

بازیکنان خاطی فوتبال ساحلی چه کسانی هستند؟ توهین به سرود ملی

علی میرشکاری، حمیدرضا دهقانی،محمد معصومی زاده،مهدی شیرمحمدی،رصا دیری،سید مهدی میرجلیلی،علی درویش متولی،محمد پور بلترک،محمدعلی مختاری حسن اباد،امیر حسین اکبری فرتخونی،محمدعلی نطرزاده،محمدرضا نیلاب،عباس رصاییحسن اباد،سعید پیرامون،حمیدبهزادپور،نصرالله شهمرادی،مصطفی کیانی،مسلم مسیگر،رضا امیری زاده و همچنین خوشحالی نکردن بازیکنان تیم در هنگام گل زدن و همچنین زمان اهدا جام حواشی دیگر ای مسابقات بوده است.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

فیلم شادی نکردن بازیکنان تیم فوتبال ساحلی در جشن قهرمانی + فیلم جنجالی

گل زنی سعید پیرامون فوتبال ساحلی و جنجال حرکت بعد از گل زدنش

و همچنین خوشحالی نکردن بازیکنان تیم در هنگام گل زدن و همچنین زمان اهدا جام حواشی دیگر ای مسابقات بوده است.سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی کشور در گفتگویی چنین گفت که بچه ها بخاطر اتفاق دردناک شاهچراغ خوشحالی نکردند.و آنها به احترام ۱۵شهید حرم شاهچراغ تصمیم گرفتند که خوشحالی نکنند.فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی کشور در مورد حواشی مربوط به قهرمانی فوتبال ساحلی بیانیه ای را صادر میکند.

بازیکنان خاطی فوتبال ساحلی چه کسانی هستند؟ توهین به سرود ملی
قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی کشور را به محضر رهبر انقلاب ،خانواده شهدا و همچنین ملت شریف ایران تبریک عرض میکنیم.این مهم نتیجه تلاش گروهی باشگاه‌ها و تیم ملی بوده که در راس اینکه فدراسیون فوتبال میباشد دوباره توانمندی نخبگان ورزش کشور در این زمینه و عرصه بین المللی به نمایش گذاشته شده است.

اگر چه بعضی از فرصت طلبان و سودجویان با حاضر شدن در اطراف استادیوم خواستند این دستاورد و موفقیت را کمرنگ نشان دهند و تمرکز تیم کشور را بهم بزنند اما موفق نشدند.لازم به ذکر است که گفته شود براساس مقررات کشور و منشور اخلاقی المپیک و قوانین فدراسیون جهانی فوتبال ،در خصوص رعایت اصول حاکم برارزش فوتبال و نبود هیچگونه حرکت و رفتار سیاسی در میدان‌ های ورزشی با افرادی که اصول اخلاقی را رعایت نکرده اند برخورد خواهد شد.
ما براین موضوع اعتقاد داریم که کمیته فوتبال ساحلی برای رشد و توسعه فوتبال تمام تلاشش را خواهد کرد و برای کسب مدال و افتخار آفرینی تلاشش را خواهد کرد.و در تمام موارد مربوطه تمام تلاشمان را خواهیم کرد و متعهد می شویم در راستای منافع ملی کشور این مسیر را با موفقیت طی خواهیم کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا