اخبار سینما

بازیگری شهرام عبدلی در سریال ها و فیلم هایش را ببینید

بازیگری شهرام عبدلی در 38 سریال و 5 فیلم سینمایی بوده است که بیشتر در تلویزیون حضور داشته است و به عنوان بازیگر تلویزیونی شناخته میشود.

بازیگری شهرام عبدلی

شهرا عبدلی در فیلم ها و سریالهایی که بازی کرده نقش های منفی بر عهده داشته است و به گونه ای میتوان گفت بازیگر منفی تلویزیون بود.

اولین نقش منفی خود را در سریال خط قرمز بازی کرد که خیلی خوب توانست از عهده این نقش براید و سپس گام های دیگر خود را در سریالهای مختارنامه و فاصله ها برداشت.

شهرام عبدلی در سریال خط قرمز

خط قرمز سریالی درام و اجتماعی به کارگردانی قاسم جعفری است که در سال 1380 به روی آنتن شبکه 3 رفت و بارها بازپخش آن در شبکه های مختلف پخش شد.

بازیگری شهرام عبدلی در سریال ها و فیلم هایش را ببینید

این سریال پربیننده و جذاب داستان چند جوان را روایت می کرد که برای فرار از مشکلات، تصمیم به فرار گرفته و راهی مقصدی نامعلوم می شوند اما در این سفر دچار حوادث مختلفی شده و با مرگ یکی از آنها همه چیز تغییر می کند.

شهرام عبدلی در سریال جلال 2

سریال درام و تاریخی جلال 2 به کارگردانی حسن نجفی در سال 1399 است که در ادامه فصل اول آن ساخته شد.

بازیگری شهرام عبدلی در سریال ها و فیلم هایش را ببینید

این سریال برهه ای از تاریخ که از قیام مردم تبریز شروع شده و تا انقلاب 1357 و آزادی سوسنگرد ادامه دارد را به تصویر می کشد.

همچنین ببینید:

بیوگرافی شهرام عبدلی بازیگر و همسرش و فرزندان

علت دقیق درگذشت و فوت شهرام عبدلی بازیگر سینما و تلویزیون

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی شهرام عبدلی بازی در سریال نابرده رنج بوده است. شهرام عبدلی سال 1388 سریال نابرده رنج نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با علیرضا بذرافشان همکاری داشته است. شهرام عبدلی توانست با بازی در سریال نابرده رنج تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر کامبیز دیرباز، سام درخشانی، سیاوش طهمورث و میلاد کی‌مرام بر تجارب او افزود.

بازیگری شهرام عبدلی در سریال ها و فیلم هایش را ببینید

شهرام عبدلی علاوه‌بر سریال نابرده رنج، سال 1389 در سریال فاصله‌ها نیز بازی کرده است. شهرام عبدلی این‌بار با حسین سهیلی‌زاده یعنی کارگردان سریال فاصله‌ها و هنرمندانی چون محمد حمزه‌‌ای، فاطمه گودرزی، مریم کاویانی و سوگل طهماسبی همکاری داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا