بیوگرافی

بازیگر نقش آرزو در فیلم هتل کیست +بیوگرافی و عکس و سوابق

بازیگر نقش آرزو در فیلم هتل کیست

فرزانه قاسم زاده بازیگر نقش آرزو در فیلم هتل تاریخ ۱ اردیبهشت ۱۳۶۶ در شهر تهران به دنیا آمد. او تحصیلات خود را در رشته‌های کامپیوتر و روانشناسی بالینی به اتمام رسانده است. از سال ۱۳۹۱ به عنوان یک بازیگر حرفه‌ای در عرصهٔ هنر فعالیت می‌کند.

بازیگر نقش آرزو در فیلم هتل کیست +بیوگرافی و عکس جنجالی

فرزانه قاسمی در طول مسیر حرفه بازیگری خود، دوره‌های آموزشی متعددی را زیر نظر بازیگران برجسته‌ای همچون پانته‌آ بهرام، رضا بهبودی، سیامک صفری و رامبد جوان گذرانده است. این دوره‌ها به او کمک کرده‌اند تا مهارت‌های بازیگری خود را بهبود بخشد و به یک بازیگر حرفه‌ای تبدیل شود.

بازیگر نقش آرزو در فیلم هتل کیست +بیوگرافی و عکس جنجالی

بیوگرافی فرزانه قاسم زاده

فرزانه قاسم زاده بازیگر نقش آرزو در فیلم هتل می باشد او متولد ۱ اردیبهشت ۱۳۶۶ در تهران است. آرزو دائمی در فیلم هتل یکی از بازیگران نقش اصلی فیلم سینمایی هتل است که نقش او را فرزانه قاسم زاده بازیگر جوان و تازه کار بازی می کند.

بازیگر نقش آرزو در فیلم هتل کیست +بیوگرافی و عکس جنجالی

سوابق

او در نقش “آرزو دائمی”، عاشق “مسعود مروجی” که بازیگری با استعداد است در این فیلم حضور دارد. نقش مسعود مروجی توسط “محسن کیایی” ایفا می‌شود. بازی فرزانه قاسم‌زاده در این فیلم با تمرکز بر شخصیت “آرزو دائمی” و با بازی برجسته خود با مسعود مروجی، توانسته است احساسات این شخصیت را به طور زیبایی بازتاب کند.

بازی او در فیلم سپیده دبده شد. وی دوره های بازیگری را زیرنظر پانته‌آ بهرام، رضا بهبودی، سیامک صفری و رامبد جوان گذراند و سُ به صورت حرفه ای وارد سینما شد. قاسم زاده در دو فیلم سپیده میرحسینی ایفای نقش کرده بود.

بازیگر نقش آرزو در فیلم هتل کیست +بیوگرافی و عکس جنجالی

بازی در نمایش «یک اتفاق کوچک» با کارگردانی حمید عبدالحسینی از دیگر آثار هنری این خانم بازیگر محسوب میشود که مجموعه تئاتر محراب به روی صحنه رفت

او در این نمایش در کنار بازیگری با سابقه ای چون نسیم پورسلیم ، افشین کامیاب فرد و امیر محمد منافی به ایفای نقش پرداخته است.

همچنین ببینید:

بیوگرافی کیم سونگ سو بازیگر نقش تسو در سریال جومونگ کیست +عکس

بیوگرافی سونگ ایل گوک “جومونگ” و همسر واقعی اش + عکس

بیوگرافی حمیدرضا مرادی بازیگر و همسرش کیست +عکس و سوابق

فیلم هتل

هتل فیلم کمدی اسکروبال ایرانی محصول ۱۴۰۲ به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه‌کنندگی محمد شایسته است. این فیلم در ۵ مهر ۱۴۰۲ در سینماهای ایران اکران شد.

بازیگر نقش آرزو در فیلم هتل کیست +بیوگرافی و عکس جنجالی

از یک‌سو رامین در روز عروسی با همسر مورد علاقه‌اش به طمع پول بدنبال همسر قبلی رفته و داستان زندگی جدید زناشویی اش را دستخوش چالش می‌کند، از سوی دیگر مسعود که همسری عاشق پیشه دارد و هم اوضاع مالی خوب، از روی هوس بدنبال زنی دیگر می‌رود و خود را به دردسر می‌اندازد…

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا