بیوگرافی

بازیگر نقش ارغوان در سریال شهباز کیست +بیوگرافی و عکس

نیما نادری بازیگر نقش ارغوان در سریال شهباز را بر عهده دارد نیما نادری متولد 30 شهریور 1366 در تهران است. وی فارق التحصیل رشته بازیگری می باشد در ادامه به بیوگرافی نیما نادری بازیگر نقش ارغوان خواهیم پرداخت.

بازیگر نقش ارغوان در سریال شهباز کیست +بیوگرافی و عکس

بیوگرافی بازیگر نقش ارغوان در سریال شهباز

نیما نادری ، متولد سال ، 1369 در تهران ، و بازیگر است . علاوه بر بازیگری در حوزه نویسندگی نیز فعال است و نویسندگی فیلم سه گانه اورنگ و در خونگاه از آثار وی است.

نیما نادری پسر علیرضا نادری فیلمنامه نویس می باشد. نیما نادری بازیگری را از تئاتر شروع کرده و نخستین تجربه تلویزیونی اش حضور در مجموعه «در مسیر زاینده رود» به کارگردانی حسن فتحی بود و با بازی در سریال تعبیر وارونه یک رویا بود توانست خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند و در سریال گرگ و میش به اوج شهرت برسد.

بازیگر نقش ارغوان در سریال شهباز کیست +بیوگرافی و عکس

نیما نادری پسر علیرضا نادری فیلمنامه نویس می باشد. او در یک خانواده ۴ نفره است و تنها یک برادر دو قلو به نام سینا دارد، سینا نادری برادر دو قلوی نیما نادری پس از تحمل یک دوره ی سخت بیماری، در آذرماه سال 92 دار فانی را وداع گفت. نیما سربازی خود را سال ۱۳۹۰ در پادگان ۰۵ نیروز زمینی ارتش در کرمان گذرانده است.

همچنین ببینید: بیوگرافی بازیگران سریال شهباز با نقش و عکس و داستان

نحوه ی ورود به بازیگری

نیما نادری کارش را با تئاتر شروع کرد  . در سال 1389 با سریال در مسیر زاینده رود  برای اولین بار جلوی دوربین رفت . نیما نادری علاوه بر بازیگری ، فیلمنامه و نمایشنامه نیز می نویسد.

بازیگر نقش ارغوان در سریال شهباز کیست +بیوگرافی و عکس

و  نمایش سه گانه اورنگ را نوشت . در سال 1397 در سریال لحظه گرگ و میش  به شهرت رسید .

جدیدترین کارش سریال شرم در نقش بهزاد است .

نیما نادری، فعالیت هنری خودش را با نویسندگی آغاز کرد. او برای اولین بار نمایش «سه گانه اورنگ» را نوشت. وی برای اولین بار، بازیگری را در سال ۱۳۸۹، در سریال تلویزیونی «در مسیر زاینده رود» به کارگردانی حسن فتحی تجربه کرد.

بازیگر نقش ارغوان در سریال شهباز کیست +بیوگرافی و عکس

اینستاگرام نیما نادری

نیما نادری هیچ گونه فعالیتی در اینستاگرام ندارد .

اکانت ایشان در توییتر و فیسبوک به نشانی زیر فعال می باشد .

twitter.com/Nimanaderi1987

facebook.com/nima.naderi.902

سریال

  • 1399 شرم (احمد کاوری)
  • 1396 لحظه گرگ و میش (همایون اسعدیان)
  • 1394 تعبیر وارونه یک رویا (فریدون جیرانی)
  • 1389 در مسیر زاینده رود (حسن فتحی)

بازیگر نقش ارغوان در سریال شهباز کیست +بیوگرافی و عکس

نویسنده

  • 1396 در خونگاه (سیاوش اسدی)
  • 1392 سه گانه اورنگ ( محمد حاتمی )

افتخارات نیما نادری

نویسندگی فیلم سینمایی درخونگاه که یکی از آثار قابل توجه در جشنواره فجر بود.

دوست ندارم تکراری شوم

من بسیار آدم خودخواهی هستم. اصولا اولین چیزی که در خلق یک اثر هنری در جایگاه نویسندگی، بازیگری، انیمیشن، کارگردانی تئاتر و… برایم اهمیت دارد، خوددرمانی است. این یکی از مهم‌ترین مسائلی است که در انتخاب کار هنری درنظر می‌گیرم. پدرم از کودکی این را به من آموخته است. پدر به من می‌گفت در کار هنری اول باید خودت را درمان کنی و بعد با آن اثری که تولید کردی، مخاطب هم یاری خواهد شد و آموزش خواهد دید. در این سریال هم نقشی دارم که با چندین و چند ظاهر متفاوت ظاهر می‌شود. مانند سریال «تعبیر وارونه یک رویا» که مخاطبان من را در دو نقش دیدند یا «لحظه گرگ‌ومیش» که سه دوره از زندگی یک آدم را بازی کردم؛ جوانی، میانسالی و پیری.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا