بیوگرافی

اطلاعات جدید از بازیگر نقش اکبر بیکار در سریال سه در چهار +بیوگرافی

بازیگر نقش اکبر بیکار در سریال سه در چهار

حمید شیرکوند بازیگر نقش اکبر بیکار در سریال سه در چهار بوده که در در سال 1392 سریال سه در چهار را بازی کرد او موفق شد به شهرت برسد اما جالب است بدانید که او کارگردان است و موفق شده چند فیلم و سریال را بسازد.

بازیگر نقش اکبر بیکار در سریال سه در چهار +بیوگرافی

اطلاعات جدید از بازیگر نقش اکبر بیکار

با اینکه برخی از پیج های اینستاگرامی مدعی بودند بازیگر نقش اکبر بیکار نماینده مجلس شده است اما اینگونه نیست و حمید شرکوند کارگردان است که به تازگی یک سریال 13 قسمتی هم ساخته است.

سریال تلویزیونی سه در چهار به‌کارگردانی مجید صالحی در 14 سال پیش یعنی سال 1387 در گونه کمدی تولید شده است. سه در چهار که اولین سریال مجید صالحی محسوب می‌شود

سوابق

حمید شیرکوند بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار حمید شیرکوند می‌توان به بازیگری در سریال سه در چهار اشاره کرد.

بازیگر نقش اکبر بیکار در سریال سه در چهار +بیوگرافی

حمید شیرکوند در سال 1387 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم حمید شیرکوند در این سال، بازیگری در سریال سه در چهار به کارگردانی مجید صالحی محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی حمید شیرکوند بازی در سریال سه در چهار بوده است. حمید شیرکوند کار حرفه‌ای خود را از تلویزیون آغاز کرده و سال 1387 سریال سه در چهار نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با مجید صالحی همکاری داشته است. حمید شیرکوند توانست با بازی در سریال سه در چهار تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر محمد کاسبی، علی صادقی، مهران رجبی و نادیا دلدار گلچین بر تجارب او افزود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا