بیوگرافی

بازیگر نقش رامین در سریال نون خ ۴ کیست +‌بیوگرافی و همسرش با عکس

بازیگر نقش رامین در سریال نون خ ۴ کیست؟ ‌

امیر سهیلی بازیگر سینما و تلویزیون بازیگر نقش رامین در سریال نون خ ۴ میباشد که تا کنون حضور موفقی در ژانر کودک داشته و حالا، در فصل چهارم سریال نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی نقش رامین فود شکارچی گرگ را ایفای نقش نموده است. به بهانه آغاز بازی امیر سهیلی در نون خ ۴ به سراغ بیوگرافی این بازیگر همراه با عکس های دیده نشده از خانواده و زندگی شخصی او می رویم تا با این بازیگر آشنا شوید.

بازیگر نقش رامین در سریال نون خ ۴ کیست؟ ‌+‌بیوگرافی و همسرش با عکس

امیر سهیلی بازیگر و صداپیشه عروسکی می‌ باشد او در حال حاضر در تئاتر، سینما و تلویزیون به عنوان بازیگر و صداپیشه برنامه های عروسکی فعالیت دارد و در سال ۱۴۰۲ در سریال نون خ ۴ نقش رامین فود را برعهده داشت.

بیوگرافی امیر سهیلی بازیگر نقش رامین در سریال نون خ ۴ با عکس

امیر سهیلی بازیگر جدید سریال نون خ ۴ به کارگردانی سعید آقا خانی، تصاویر زیبایی از خانواده خود در فضای مجازی منتشر کرد. او تنها یک دختر به نام رسپینا دارد که اینطور که از تصاویر منتشر شده در اینستاگرام امیر سهیلی، بازیگر نقش بلبل خان محله گل و بلبل پیداست؛ رابطه بسیار صمیمی باهم دارند.

بازیگر نقش رامین در سریال نون خ ۴ کیست؟ ‌+‌بیوگرافی و همسرش با عکس

زندگی خصوصی

امیر سهیلی، زادهٔ ۲ شهریور ۱۳۵۱ در کرمانشاه بازیگر، نویسنده و صداپیشه تلویزیون و تئاتر ایرانی است. امیر سهیلی سال ها پیش ازدواج و حالا یک دختر جوان به نام رسپینا دارد. عکسی از همسر واقعی این بازیگر تاکنون منتشر نشده است.

بازیگر نقش رامین در سریال نون خ ۴ کیست؟ ‌+‌بیوگرافی و همسرش با عکس

سوابق بازیگری

امیر سهیلی بازیگر ایرانی و اصالتا کردی است. امیر سهیلی فعالیت خود از حوزه کودک با گروه «عموپورنگ» آغاز کرد. او پیش از بازیگری در نقش سلطان در برنامه «عمو پورنگ»، به عنوان نویسنده در این برنامه فعالیت می‌کرد. او با بازی در فیلم سینمایی «پیشونی سفید۲» به کارگردانی جواد هاشمی در سال ۱۳۹۷ وارد سینما شد.

بازیگر نقش رامین در سریال نون خ ۴ کیست؟ ‌+‌بیوگرافی و همسرش با عکس

رامین فود در نون خ ۴

امیر سهیلی در سریال نون خ ۴ نقش شکارچی گرگ را ایفا نموده است. از جمله آثار و فیلم ها و سریال های امیر سهیلی میتوان به نقش آفرینی در سریال کوبار، سریال محله گل و بلبل، سریال ما چند نفر، فیلم آهوی پیشونی سفید ۲ و… اشاره کرد.

همچنین ببینید:

بازیگر نقش نقره در سریال نون خ ۴ کیست؟

بیوگرافی میثم نثاری تجربه گر زندگی پس از زندگی

بیوگرافی اکرم یدی بازیگر و همسرش

بیشترین شهرت آقای امیر سهیلی در کنار عموپورنگ بوده که در نقش سلطان و قورباغه در کلبه عموپورنگ و بلبل خان در محله گل و بلبل عموپورنگ را ایفا کرده است.

بازیگر نقش رامین در سریال نون خ ۴ کیست؟ ‌+‌بیوگرافی و همسرش با عکس بازیگر نقش رامین در سریال نون خ ۴ کیست؟ ‌+‌بیوگرافی و همسرش با عکس بازیگر نقش رامین در سریال نون خ ۴ کیست؟ ‌+‌بیوگرافی و همسرش با عکس بازیگر نقش رامین در سریال نون خ ۴ کیست؟ ‌+‌بیوگرافی و همسرش با عکس

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا