بازیگران فیلم و سریال

بازیگر نقش مریم در سریال چار دیواری کیست و همسر و سوابق + بیوگرافی و عکس جدید

بازیگر نقش مریم در سریال چار دیواری کیست

بهنوش طباطبایی بازیگر نقش مریم در سریال چار دیواری متولد ۲۷ اردیبهشت ۱۳۶۰ در تهران است. او مدرک لیسانس مهندسی کامپیوتر دارد، ولی دوره‌های بازیگری را در دانشکده هنر‌های زیبای دانشگاه تهران گذرانده است.

خانم طباطبایی در ۱۱ اسفند سال ۱۳۸۹ با مهدی پاکدل ازدواج کرد. این زوج در فیلم مصائب دوشیزه با یکدیگر آشنا می‌شوند و کم کم ارتباط خانوادگی آن‌ها شکل می‌گیرد تا اینکه این آشنایی منجر به ازدواج آن‌ها می‌شود. بهنوش طباطبایی دلیل ازدواج با مهدی پاکدل را اینطور بیان کرد: “چیزی که مرا جذب کرد بامزه بودن مهدی بود. من در کارم جدی هستم و همیشه سر کارم در حال تمرکز کردنم. اما مهدی اصلا اینجوری نیست؛ او سر کار همش می‌گوید، می‌خندد و دوست دارد به اطرافیانش خوش بگذرد. البته شاید در آینده تغییر کند!“

بهنوش طباطبایی در سریال چاردیواری به عنوان بازیگر نقش اصلی حضور دارد سریالی که در سال ۱۳۸۸ بر روی آنتن شبکه سوم سیما پخش شد و مورد استقبال مردم قرار گرفت تبازیگر نقش مریم زن نادر در سریال چار دیواری کیست + عکس جنجالی و همسرش را در این صفحه ببینید

بازیگر نقش مریم در سریال چار دیواری کیست و همسر و سوابق + بیوگرافی و عکس جدید

بیوگرافی بازیگر نقش مریم در سریال چار دیواری

بهنوش طباطبایی در ۲۷ اردیبهشت ۱۳۶۰ در تهران ب دنیا آمده و دارای دکترای “روانشناسی بالینی” بوده و همچنین دوره بازیگری را در دانشگاه هنرهای زیبای تهران پشت سر گذاشته است برای درخشش در فیلم سینمایی ماجرای نیمروز و رد خون نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن انتخاب شد.

بازیگر نقش مریم در سریال چار دیواری کیست و همسر و سوابق + بیوگرافی و عکس جدید

سوابق بازیگری

“بهنوش طباطبایی” بازیگری حرفه ای را در سال ۱۳۷۷ آغاز کرد و برای نخستین بار از مقابل دوربین ظاهر شد

سریال تلویزیونی یونس به کارگردانی محمدرضا خالقی اولین تجربه حرفه ای او همچنین در سریال های کوی دامون و نوعروس بازی کرده است اما شهرت این خانم هنرمند برای بازی در سریال مسافری از هند در سال ۱۳۸۲ بود که نقش خواهد رامین را بر عهده داشت در این سریال با بازیگران شناخته شده همچون حمید گودرزی و نسرین مقانلو و الهام حمیدی و ایرج‌نوذری همبازی شد.

بازیگر نقش مریم در سریال چار دیواری کیست و همسر و سوابق + بیوگرافی و عکس جدید

همسر مریم در سریال چاردیواری

بهنوش طباطبایی در سال ۱۳۸۹ با مهدی پاکدل بازیگر سرشناس کشور ازدواج کرد اما در سال ۱۳۹۵ از یکدیگر جدا شدند مهدی پاکدل و از جدایی از بهنوش طباطبایی با رعنا آزادی ور ازدواج کردنخستین موردی کـه شایعه را داغ کرد این بوده کـه بهنوش طباطبایی در اکران فیلم سیانور حلقه ازدواج در دست نداشت .

همچنین ببینید:

بازیگر نقش مهتاب در سریال چاردیواری کیست +بیوگرافی

بیوگرافی انوشیروان فاطمی بازیگر کیست و کجاست +عکس جدید

دومین مورد کـه تقریباً شک همه ی رابه یقین تبدیل کرد این بود کـه مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی هردو تمام تصاویر مشترکشان را از اینستاگرام پاک کردند.در آخر هم بهنوش طباطبایی با انتشار پستی در اینستاگرام دیگر جای هیچ شکی را باقی نگذاشت کـه طلاق گرفته اسـت.

بازیگر نقش مریم در سریال چار دیواری کیست و همسر و سوابق + بیوگرافی و عکس جدیدبازیگر نقش مریم در سریال چار دیواری کیست و همسر و سوابق + بیوگرافی و عکس جدید بازیگر نقش مریم در سریال چار دیواری کیست و همسر و سوابق + بیوگرافی و عکس جدید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا