بازیگران فیلم و سریال

بازیگر نقش منصور در سریال پوست شیر کیست +‌بیوگرافی و عکس و تصاویر جدید

بازیگر نقش منصور در سریال پوست شیر کیست

مجتبی پیرزاده بازیگر نقش منصور در سریال پوست شیر است مجتبی پیرزاده متولد سال ۱۳۶۴ در تهران از بازیگران مطرح و باسابقه سینما و تلویزیون ایران است که در فیلم های سینمایی بسیاری همچون تومان، مجبوریم، غلامرضا تختی و شکستن همزمان بیست استخوان و سایه بان حضور داشته است. در ادامه با بیوگرافی کامل مجتبی پیرزاده و زندگی شخصی و خانوادگی و ازدواج و همسرش فرزانه تفرشی و دخترش رونا به همراه عکس های شخصی و خانواده و سوابق فیلم و سریال و آدرس اینستاگرام وی را میخوانید.

بازیگر نقش منصور در سریال پوست شیر کیست +‌بیوگرافی و عکس و تصاویر جدید

شروع فعالیت مجتبی پیرزاده

آقای پیرزاده اولین بازی خود را در صحنه تئاتر انجام داد و بیشتر در حوزه تئاتر فعالیت کرده و نقش آفرینی می کند. او نمایش های بسیاری را روی سن اجرا کرده و بازی منحصر بفردی را در تئاتر انجام می دهد تا جایی که پای ثابت نمایش ها و کارهای فرهاد آییش بوده و با کارگردانان بسیاری در زمینه تئاتر همکاری نموده است.

بازیگر نقش منصور در سریال پوست شیر کیست +‌بیوگرافی و عکس و تصاویر جدید

فعالیت بازیگری

وی در فیلم های فروشنده ،پل خواب، یک روز به خصوص، دریاچه ماهی و سریال سایه بان را در کارنامه هنری خود دارد
او در سریال سایه بان در سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را آغاز کرد که این سریال از شبکه دو پخش شد ، او نقش سهراب را داشت و با بازیگرانی چون امین تارخ، علی اوسیوند، هستی مهدوی، پریوش نظریه و افسانه کمالی هم بازی بود ، آقای پیرزاده با سریال سایه بان اولین تجربه تصویری خود به شهرت رسید!

بازیگر نقش منصور در سریال پوست شیر کیست +‌بیوگرافی و عکس و تصاویر جدید

ازدواج مجتبی پیرزاده

مجتبی پیرزاده متاهل بوده و با فرزانه تفرشی ازدواج کرده است. همسرش هم همکارش بوده و در حرفه بازیگری در تئاتر مشغول میباشد. آنها در سال ۹۶ صاحب دختری بنام رونا شدند. خانوم تفرشی هم از فارغ التحصیلان رشته تئاتر از دانشگاه سوره است که در تئاتر بازی و کارگردانی می کند.

بازیگر نقش منصور در سریال پوست شیر کیست +‌بیوگرافی و عکس و تصاویر جدید بازیگر نقش منصور در سریال پوست شیر کیست +‌بیوگرافی و عکس و تصاویر جدید بازیگر نقش منصور در سریال پوست شیر کیست +‌بیوگرافی و عکس و تصاویر جدید بازیگر نقش منصور در سریال پوست شیر کیست +‌بیوگرافی و عکس و تصاویر جدید بازیگر نقش منصور در سریال پوست شیر کیست +‌بیوگرافی و عکس و تصاویر جدید

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا