بازیگران فیلم و سریال

بازیگر نقش ناصر در سریال پدر سالار کیست +بیوگرافی و عکس جدید

ناصر هاشمی بازیگر نقش ناصر در پدر سالار میباشد ناصر هاشمی متولد بیست و دوم فروردین ماه سال ۱۳۳۵ در لنگرود میباشد برادر مهدی هاشمی میباشد و کار خود را با تئاتر و همکاری با برادرش آغاز کرده است رشته هنر تحصیل کرده است و مدرک دانشگاهی خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده است. در ادامه مجله حرف تازه به بیوگرافی ناصر هاشمی بازیگر نقش ناصر در پدر سالار می پردازیم

بازیگر نقش ناصر در سریال پدر سالار کیست +بیوگرافی و عکس جدید

ناصر هاشمی بازیگر نقش ناصر پسر کوچک اسداله خان میباشد او متولد ۲۲ فروردین ۱۳۳۵ در لنگرود بوده و سالهاست در عرصه بازیگری فعالیت دارد و به عنوان بازیگر پیشکسوت شناخته میشود او برادر مهدی هاشمی دیگر بازیگر پیشکسوت سینما میباشد از مهمترین سریالهای ناصر هاشمی میتوان به سریال سمندون ، دومین انفجار ، چای قندپهلو و روزگار قریب میتوان اشاره کرد

ناصر در سریال پدر سالار

ناصر هاشمی کار هنری اش را با نمایش تئاتری استارت زده است و اکنون یکی از چهره‌های مطرح کشور ایران به حساب می‌آید.

ناصر هاشمی در یک خانواده کاملا هنری متولد شده و رشد نموده است. وی سه برادر به اسم های:جواد، محمود و مهدی هاشمی دارد که مهدی هاشمی هنرپیشه نامدار و مطرح و جواد هاشمی موزیسین ایرانی به حساب می آیند .

بازیگر نقش ناصر در سریال پدر سالار کیست +بیوگرافی و عکس جدید

ناصر هاشمی فعالیت‌های هنری اش را به صورت حرفه‌ای از سال ۱۳۶۳ به عنوان بازیگر، نویسنده و کارگردان در چندین تئاتر، تله تئاتر، فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی شروع کرده است.
ناصر هاشمی ایجاد علاقه به هنر نمایشی و آغاز فعالیتش را در مصاحبه ای با جام جم اینگونه بیان می‌کند:

وقتی دبستان می‌رفتم، برادرانم مهدی و محمود در یک سالنی که شمالی‌ها به آن تَنَوی (سالن پذیرایی از مهمان‌ها) می‌گویند، نمایش‌نامه می‌نوشتند، اقتباس می‌کردند و آنها را برای اجرا تمرین می‌کردند. همیشه برای من سوال بود که برادرانم در آن سالن چه کار می‌کنند. بعدا فهمیدم که نمایش‌نامه می‌نویسند و کار تئاتر می‌کنند.

بازیگر نقش ناصر در سریال پدر سالار کیست +بیوگرافی و عکس جدید

آغاز فعالیت بازیگری با تلویزیون

ناصر هاشمی به طور حرفه‌ای کارش مقابل قاب تلویزیون از سال ۱۳۶۲ در سن ۲۷ سالگی با سریال ماه پنهان ساخته خسرو شایسته کلید خورد.

همچنین ببینید

بیوگرافی فواد بابان گوینده اخبار از بازنشستگی صداوسیما تا کارخانه داری

بیوگرافی پیمان مقدمی بازیگر کیست و اهل کجاست و همسرش +عکس و سوابق

در سال ۱۳۶۵ در سن ۳۰ سالگی با اثر گزارش یک قتل ساخته محمدعلی نجفی پا به صحنه سینما گذاشت و پس از آن در کنار هنرپیشگی در عرصه نویسندگی هم فعالیت خود را آغاز کرد.

بازیگر نقش ناصر در سریال پدر سالار کیست +بیوگرافی و عکس جدید

کارگردانی و نویسندگی اثر سمندون

در سال ۱۳۷۳ به عنوان نویسنده، کارگردان و هنرپیشه اثر ماندگار سمندون را تولید کرد، که هنوز برای خیلی از بچه‌های دهه ۶۰ خاطره انگیز می‌باشد.

شهرت با نقش ناصر در پدر سالار

ناصر هاشمی پس از حضور در اثر سمندون شناخته شد و در سال ۱۳۷۴ با اثر تلویزیونی پدرسالار در نقش ناصر پسر اخر اسدالله خان بسیار مطرح شد و به اوج شهرت دست یافت.

ناصر هاشمی خود بیان می‌کند:
هنگامی که در اصفهان بودم، مسعود میمی با من تماس گرفت که اکبر خواجوی می‌خواهد یک اثر به اسم پدرسالار تولید کند. از من سوال کرد که کجا می‌باشی و چه کار می‌کنی؟ من افزودم مشغول فعالیت هستم. او گفت بیا و من به او گفتم تعهد دارم همین و بس.

 

ناصر هاشمی با اسم شاخصی میراحمد هاشمی قرمزی مانند سایرین افراد خانواده خود با کوتاه کردن نام خانوادگی اش به هاشمی و تغییر نام پا به زمینه هنر گذاشت.

در طول سال‌های قبل چند آموزشگاه کلاس‌های هنرپیشگی برپا کردم که شاید آموزش در کانون سینماگران جوان حضور بسیار طولانی داشته ام .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا