بازیگران فیلم و سریال

بازیگر نقش نقره در سریال نون خ ۴ کیست بیوگرافی و عکس های شخصی

بازیگر نقش نقره در سریال نون خ ۴ کیست

اکرم یدی بازیگر دهه هفتادی اهل کرمانشاه است که در سریال نون خ کاراکتر نقره همسر رامین فود را ایفا کرده است .

اکرم یدی همیاران بازیگر نقش نقره زن رامین در سریال نون خ ۴ میباشد او یکی از بازیگران معروف کرمانشاهی بوده و متولد دهه هفتاد است و بازیگری را از تئاتر در کرمانشاه آغاز کرده است و در فصل چهارم سریال نون‎ خ یکی از بازیگران اصلی یعنی همسر رامین فود را بازی میکند. با زندگینامه این هنرمند جوان کرمانشاهی آشنا شوید.

اکرم یدی تاکنون در چند فیلم و سریال بازی کرده و حالا با بازی در سریال نون خ 4 مشهور شده و بر سر زبان ها افتاده است .

بازیگر نقش نقره در سریال نون خ ۴ کیست؟ بیوگرافی و عکس های شخصی

بیوگرافی اکرم یدی

اکرم یدی با نام کامل اکرم یدی همیاران بازیگر جوان کرمانشاهی در سریال نون خ ۴ نقش نقره را برعهده دارد. اکرم یدی بازیگر حوزه تئاتر است که از تاتر کرمانشاه کار بازیگری خود را آغاز کرد. اما ایفای نقش در سریال نون‌ خ به کارگردانی سعید آقاخانی سکوی پرتاب او به سوی شهرت بود. خانم یدی در یکی از نقش های اصلی و کلیدی یعنی نقره زن رامین فود را برعهده گرفته و انصافا نیز توانسته به خوبی از پس این نقش برآید.

بازیگر نقش نقره در سریال نون خ ۴ کیست؟ بیوگرافی و عکس های شخصی

سوابق در تئاتر

بازی در نمایش صد در کرمانشاه یکی از سوابق بازیگری این خانم هنرمند است که داستانی درباره حماسی دختران کوبانی را روایت می کند، این نمایش در شهرستان اسلام آبادغرب بر روی سن رفت.
درباره زندگی خصوصی اکرم یدی اطلاعاتی در دست نیست و در صحفه اینستاگرامش نیز اشاره ای به سال تولد و فیلم ها و سریال های خود نکرده است.

بازیگر نقش نقره در سریال نون خ ۴ کیست؟ بیوگرافی و عکس های شخصی

اکرم یدی از بازیگران حوزه تئاتر است او در شهر زادگاهش کرمانشاه فعالیت دارد و توانسته در تاتر این شهر مقام اول بدست اورده است. نمایش صد مهم ترین اثر خانم اکرم یدی همیاران است او به جز نمایش صد، در نمایش پاپیون نیز ایفای نقش کرده و با این نمایش به جشنواره تئاتر لهستان راه یافت.

بازیگر نقش نقره در سریال نون خ ۴ کیست؟ بیوگرافی و عکس های شخصی

  نقره در سریال نون خ ۴

اکرم یدی در نخستین تجربه تلویزیونی اش در سریال نون خ ۴ به کارگردانی سعید آقاخانی تجارب خوبی را کسب کرد. او با انتشار عکس هایی از نقره در سریال نون‌خ از سعید آقاخانی تشکر و قدردانی کرده است. همچنین امیر سهیلی نیز از اکرم یدی به عنوان بازیگر کاربلد و با استعداد یاد کرده و عکس هایی از سریال نون خ ۴ را در نقش‌های نقره و رامین در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است

بازیگر نقش نقره در سریال نون خ ۴ کیست؟ بیوگرافی و عکس های شخصی

گفتنی است، نون خ نام مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی است که تاکنون ۴ فصل از این سریال ساخته شده است. نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی و نویسندگی امیر وفایی است که در نوروز ۱۳۹۸ از شبکه یک پخش شد. «نون خ» مخفف نام نقش اصلی این سریال، نورالدین خانزاده است. سریال نون خ پربیننده‌ترین سریال نوروز ۱۳۹۸ بود. این سریال در سه فصل در سال‌های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ با داستان های متفاوت از شبکه یک سیما و شبکه تماشا پخش شده است و فصل چهارم آن هم اکنون در نوروز ۱۴۰۲ در حال پخش است ، همچنین این سریال سه سال از پربیننده ترین سریال های نوروزی صدا و سیما بوده است

بازیگر نقش نقره در سریال نون خ ۴ کیست؟ بیوگرافی و عکس های شخصیبازیگر نقش نقره در سریال نون خ ۴ کیست؟ بیوگرافی و عکس های شخصی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا