خبر ورزشی

بدل نیمار در قطر همه دختران را فریب داد و سرکار گذاشت فیلم و عکس

بدل نیمار با فریب دادن هواداران فوتبال همه آنها را سرکار گذاشت هوادارانی که به گمان خود با نیما عکس میگرفتند در نهایت مشخص شد او نیما نیست بلکه بدل نیمار است.

بدل نیمار در قطر همه را فریب می دهد

بدل نیمار در قطر همه را فریب داد

بدل نیمار بازیکن تیم برزیل دختران زیبا را سرکار می گذارد شماره دادن بدل نیمار با دادن شماره تلفن به دختر های زیبا و جوان اکنون سوژه رسانه ها شده است.نیمار یکی از بازیکنان تیم ملی برزیل می باشد که با بد اقبالی در جام های جهانی روبرو می شود و دچار مصدومیت میشود او در این دوره رقابت های جام جهانی نیز با مصدومیت شدید روبرو شده است.

او یکی از بازیکنان پرحاشیه تیم ملی برزیل می باشد و زندگی پر از جنجال و حاشیه ای دارد.ولی این بار در رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اتفاق جالبی افتاده است در حالی که نیمار مصدوم می باشد و بازیهای ملی تیمش را از دست داده است و از روی سکوی تماشاگران مسابقات را می بیند.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

عکس خالکوبی و تتو روزبه چشمی با طرح و نقش جالب

وریا غفوری آزاد شد ماجرای آزادی وریا غفوری از زندان

فیلم خوشحالی رامین رضاییان با کارلوس کیروش جنجال شد

یک نفر که با او شباهت ظاهری زیادی دارد طرفداران فوتبال را سرکار گذاشته است و خودش را به جای نیمار جا زده و تعداد زیادی از دختران زیبا و جوان شماره تلفن داده و سعی کرده با آنها ارتباط برقرار کند.این شخص که بدل نیمار محسوب می شود باعث فریب خوردن طرفداران فوتبال شده است.

بدل نیمار در قطر همه را فریب می دهد
او حتی رسانه‌ها و خبرنگاران را نیز فریب داده است  و با بعضی از آنها مصاحبه هایی انجام داده است.گفتنی است که برخی از چهره ها و سلبریتی های مشهور بدون شک بدل هایی دارند و بعضی از طرفداران آنها دوست دارند که خودشان را شبیه فوتبالیست یا سلبریتی محبوب‌شان کنند.نیمار نیز از این دسته شخصیت های معروف است که بدل های زیادی دارد.

بدل نیمار در قطر همه را فریب می دهد

بدل نیمار در قطر همه را فریب می دهد

بدل نیمار در قطر همه را فریب می دهد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا