خبر جدید

علت اخراج بهروز بینشیان گوینده خبر از صدا و سیما مشخص شد

بهروز بینشیان یکی از گویندگان رادیو تلویزیون شبکه خبر ادعا دارد که صدا و سیما به خاطر اینکه ایشان نماز اول وقت را به جای می آورده و اینکه محل کار خود را ترک می‌کرده قراردادش را با این سازمان لغو نموده‌اند .

یکی از مدیران خبرگزاری صداوسیما در‌ توجیه اخراج بهروز بینشیان، گوینده سابق شبکه خبر، اسناد تخلفات اداری وی را استوری کرد! این اقدام غیراخلاقی، در حالی صورت می‌گیرد که اگر بنا باشد اسناد حراست صداوسیما در فضای مجازی منتشر شود، نه از تاک نشان می ماند نه از تاکنشان! چندی قبل بهروز بینشیان، گوینده سابق شبکه خبر مدعی اخراج به دلیل نماز اول وقت در استودیو شبکه خبر شده بود.

ماجرای بهروز بینشیان گوینده خبر

این اخبار در شبکه‌های اجتماعی سر و صدای بسیاری را ایجاد کرده است و بعضی از کاربران با نقد از صدا و سیما از بهروز بینشیان حمایت نمودند ولی آیا بهروز بینشیان در مورد اخراج خود از صدا و سیما به خاطر این موضوع واقعیت دارد یا خیر؟

علت اخراج بهروز بینشیان گوینده خبر از صدا و سیما مشخص شد

بهروز بینشیان یکی از گویندگان شبکه خبر بیان می‌کند که به دلیل اینکه نماز اول وقت را به جای می‌آورده قراردادش با صدا وسیما لغو شده است!

این خبر سبب شده که در فضای مجازی سر و صدای بسیاری را به پا کند و اینکه از مدیران صدا و سیما درخواست نمودند که بابت این خبر توضیحاتی را بدهند.

فاضلی گوینده اخبار به این خبر بهروز بینشیان از خود واکنش نشان داد.

بهروز بینشیان گوینده اسبق شبکه خبر قبل‌تر با منتشر کردن فیلمی در شبکه‌های اجتماعی مدعی شده بود که به دلیل خواندن نماز در استودیو ایشان را اخراج نموده‌اند.

علت اخراج بهروز بینشیان گوینده خبر از صدا و سیما مشخص شد

افشاگری بهروز بینشیان گوینده شبکه خبر

بهروز بینشیان مدعی شد که صدا و سیما ایشان را به خاطر اینکه نماز اول وقت را به جای آورده است قراردادش را با این سازمان لغو نموده‌اند. که این خبر، ایشان را در پایان با واکنش مسئولین صدا و سیما همراه نمود.

همچنین ببینید

بیماری ستاره همسر بیژن مرتضوی مشخص شد

بیوگرافی کاوه آهنگر بازیگر و ماجرای فرار از ایران

واکنش صدا و سیما

مدیر گویندگان شبکه خبر در جواب این خبر بیان نمود که آقای بهروز بینشیان از سال ۱۳۹۳ چند پرونده از تخلفات انضباطی را در بر داشته است و مدیران شبکه خبر در دوره‌های گوناگون ایشان را به هیئت‌های تخلفات معرفی نموده اند .

با دقت به تمامی این تجربیات هیئت تخلفات اداری ایشان را از این سازمان اخراج نمودند.

علت اخراج بهروز بینشیان گوینده خبر از صدا و سیما مشخص شد

افزودنی است که دو روز پیش گوینده اسبق شبکه خبر با منتشر کردن یک فیلم در شبکه‌های اجتماعی به لغو قراردادش از سازمان صدا و سیما معترض شد و علت لغو قراردادش را خواندن نماز اول وقت در استودیو خبر رادیو بیان نموده بود!

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. سلام علیکم.اینجا مملکت اسلامی است چرا آقای بینشیان عزیز رو بخاطر نماز اول وقت اخراج کردید؟ نماز رکن دین اسلام و حکومت اسلامیست.اینجاد بلادکفرنیست .نماز باید در تمام ادارات و دستگاه ها اول وقت خونده شود.این قانون اسلام است. مگر عربستان را نمیبینید.اذان رو میشنوند طلافروشی رو باز میزارد و میرود الصلات.ظرف ۲۴ساعت آقای بینشیان رو به سرکارشون برگردانید وگرنه با یک میلیارد مسلمان طرفید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا