بازیگران فیلم و سریال

بیتا معیریان بازیگر نقش صفورا در سریال گیلدخت کیست تصاویر و بیوگرافی

عکس های بیتا معیریان بازیگر نقش صفورا ،بیوگرافی و جزئیات مربوط به بیتا معیریان بازیگری که در سریال گیلدخت حضور دارد

بیتا معیریان بازیگر نقش صفورا

بیتا معیریان بازیگر نقش صفورا

بیتا معیریان در نقش سفورا در سریال گیلدخت حضور دارد و دختر جلال الدین معیریان یکی از طراحان گریم و پایه گذار سبک گیریم کلاسیک در سینمای ایران میباشد.بیتا معیریان در سال ۶۵ در در تهران و در یکی از محله های به نام اخطاریه به دنیا آمده است فرزند سوم استاد معیریان می باشد دو برادر نیز دارد بیتا و بهنام دختر و پسر استاد معیریان وارد عرصه هنر شده اند.

بیتا معیریان بازیگر نقش صفورا

بیتا معیریان نیز در کنار پدرش به کار گریم می رسد و در این زمینه فعالیت می‌کند تا معیریان از هنرستان موسیقی فارغ التحصیل شده در کار گیریم نیز فعالیت می کند. در نمایش های تئاتر حضور پیدا کرده و فعالیت هایی نیز دارد از نمایش هایی که بیتا معیریان در آن بازی کرده میتوان به “مرداب روی بام”.” اوشمال من، جنوب من، شرق و غرب من بود” “همه چیز میگذرد، تو نمیگذری” و “پارازیت “از نمایش های که بیتا در آن حضور داشته است.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

بازیگر نقش آمنه در سریال گلیدخت کیست بیوگرافی و عکس شخصی

بیوگرافی نقش الناز در سریال بی همگان میترا رفیع بازیگر و همسر

بیوگرافی بازیگران سریال بی همگان با نقش + داستان و عکس

او در سریال گیلدخت نیز در نقش صفورا حاضر شده است.سریال گیلدخت یکی از سریال ها و مجموعه پاریس که محصول مشترک که مرکز فیلم و سریال معاونت برون مرزی سازمان صدا و سیما می باشد کارگردان این مجموعه مجید اسماعیلی میباشد و تهیه کنندگی این سریال بر عهده محمدرضا شفیعی می باشد.

بیتا معیریان بازیگر نقش صفورا

خلاصه ای از این داستان این است که گلنار و اسماعیل در میان غوغای قجری عاشق و دلباخته همدیگر می شوند این فیلمنامه به وسیله مجید آسود گان که به سفارش مرکز فیلم و سریال معاونت پر مرضیه صدا و سیما نوشته میشود یک داستان درام و تاریخی که در دوره قاجار شکل گرفته است تولید می شود تیتراژ پایانی این مجموعه را محمد معتمدی خوانده است قطعه ای که کار آهنگ سازیش با مسعود سخاوت دوست و شعرش از سید تقی سیدی می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا