اخبار هنرمندان

بیماری ابوالفضل پورعرب چیست و آخرین خبر از وضعیت سلامتی ابوالفضل پورعرب

بیماری ابوالفضل پورعرب چیست و چرا در بیماستان بستری شده است؟ آیا سرطان ابوالفضل پورعرب بازیگر معروف اوت کرده است؟

ابوالفضل پورعرب در بیمارستان

ابوالفضل پورعرب در بیمارستان

طبق گزارش‌های رسیده سید مجید پوراحمدی به همراه آقای نیکنام حسینی پور مشاور صندوق اعتباری هنر بعد از ظهر روز چهارم آذر ماه و روز جمعه به ملاقات بازیگر محبوب کشورمان ابوالفضل پورعرب رفته اند و درمان ایشان را پیگیری کرده‌اند.

او مدتی به بیماری سرطان مبتلا شده بود که تحت درمان قرار گرفت و حالا گویا مجددا این بیماری وضعیت جسمی او را تحت تاثیر قرار داده و در بیمارستان بستری شده است. حالا عمومی این بازیگر خوب است.

ابوالفضل پورعرب در بیمارستان
این بازیگر پیشکسوت و محبوب کشورمان در اول تیر ۱۳۴۰ در تهران به دنیا آمده است.او در رشته بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشکده و دانش سرای هنر فارغ التحصیل شده است.ابوالفضل پورعرب برای اولین بار کار حرفه‌ای خودش را در سینما با دستیاری کارگردانی فیلم دزد و نویسنده در سال ۱۳۶۴ شروع کرده است او در سال ۶۹ با حضور در فیلم عروس به طور حرفه ای وارد عرصه بازیگری میشود.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

آیا فریبا نادری ممنوع الکار و ممنوع تصویر شده

فیلم  کشف حجاب لیلی رشیدی جنجال به پا کرد

ابوالفضل پورعرب بدون‌ شک ستاره دهه هفتاد دوران بازیگری خودش بوده است که در آن زمان چهره برتر فیلم های سینمایی زیادی بوده است.ابوالفضل پورعرب سه بار ازدواج کرده است.

ابوالفضل پورعرب در بیمارستان

ابوالفضل پورعرب از سال ۱۳۵۹ فعالیتش را در عرصه هنر آغاز کرده است.او در محله ای به نام شاه عبدالعظیم در تهران به دنیا آمده است و فرزند آخر خانواده می‌باشد یک برادر و یک خواهر دارد که از خودش بزرگتر بوده اند خواهر ابوالفضل پورعرب معلم بوده و در حال حاضر فوت کرده است.

ابوالفضل پورعرب در بیمارستان

ابوالفضل پورعرب در بیمارستان

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا