بیوگرافی

بیوگرافی آتوسا محمودپور 【قدرتمندترین زن کانادا + زندگی شخصی】

آتوسا محمودپور کیست ؟

آتوسا محمودپور به‌عنوان یکی از زنان قدرتمند کانادا معرفی شده است و در این مطلب از تایم سیتی قرار است به بیوگرفی آتوسا محمودپور بپردازیم.

در فهرست صد زن قدرتمند کانادا که توسط شبکه مدیران زن این کشور (W.X.N) منتشر شده، نام سه زن ایرانی آمده است. لیلی پورزند، فعال حقوق زنان، عاطفه مشاطان، استاد دانشگاه متروپولیتن تورنتو و آتوسا محمودپور، حقوقدان، سه زن ایرانی هستند که در این فهرست حضور دارند.

بیوگرافی آتوسا محمودپور 【قدرتمندترین زن کانادا + زندگی شخصی】

معرفی و اهدای جایزه به زنان قدرتمند کانادا در سال ۲۰۱۲ آغاز شده است و تاکنون، در مجموع، از ۱۶۲۸ زن در حوزه‌های مختلف تجلیل شده است.

بیوگرافی آتوسا محمودپور

آتوسا محمودپور، وکیل دادگستری متولد ۱۳۷۱ اهل ایران است. او مدرک خود را در رشته حقوق دریافت کرد و به‌عنوان حقوقدان مشغول فعالیت است.

بیوگرافی آتوسا محمودپور 【قدرتمندترین زن کانادا + زندگی شخصی】

محمودپور در تهران به دنیا آمد؛ اما خانواده‌اش از دوران کودکی به کانادا مهاجرت کرده‌اند. آتوسا محمودپور به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی و فارسی مسلط است.

بیوگرافی شاهرخ شاهید خواننده کیست؟

بیوگرافی زهرا کریمی والیبالیست

اطلاعاتی درباره جزئیات زندگی شخصی، روابط عاطفی و همسر آتوسا محمودپور در سطح وب در دسترس نیست. اغلب سایت‌ها فقط به سوابق، فعالیت‌ها و پیشه حقوقی و کاری محمودپور پرداخته‌اند.

بیوگرافی آتوسا محمودپور 【قدرتمندترین زن کانادا + زندگی شخصی】

تحصیلات آتوسا محمودپور

آتوسا محمودپور لیسانس حقوق خود را از دانشگاه باکینگهام در سال ۲۰۰۸ و لیسانس هنر را ار دانشگاه بریتیش کلمبیا در سال ۲۰۰۲ دریافت کرد.

همچنین ببینید:

بیوگرافی شاهرخ شاهید خواننده کیست؟

بیوگرافی رضا معینی مجری

بیوگرافی علیرضا مجلل بازیگر

محمد یاسین رامین کیست

فعالیت ها و سوابق سیاسی آتوسا محمودپور

وی به عنوان یک وکیل شرکتی و تجاری فعالیت می‌کند و در زمینه‌های علوم زیستی و داروسازی، فناوری، معدن، ارتباطات و صنایع رسانه و سرگرمی تخصص دارد. علاوه‌بر ارائه خدمات حقوقی و مشاوره تجاری، او به‌عنوان یک مشاور متمرکز بر صنعت به مسائل حفظ حریم خصوصی و رعایت مقررات مربوط به این صنایع می‌پردازد.

بیوگرافی آتوسا محمودپور 【قدرتمندترین زن کانادا + زندگی شخصی】

مشتریان از تجربه او در معاملات پیچیده شرکتی و تجاری بین‌المللی شامل ادغام و تجمیع (M&A)، حفظ حریم خصوصی داده‌ها و رعایت مقررات در مناطقی از جهان از جمله اروپا، آمریکای شمالی، آسیا، خاورمیانه و آفریقا، بهره‌مند می‌شوند.

او در کانون وکلای کانادا، انجمن حقوقی بریتیش کلمبیا و انجمن حقوقی انتاریو مشغول فعالیت است.

در جدیدترین سمت خود، کوزن اوکانر (Cozen O’Connor)، آتوسا محمودپور را برای مدیریت سازمان “علوم زیستی و فناوری” خود در کانادا انتخاب کرده است.

بیوگرافی آتوسا محمودپور 【قدرتمندترین زن کانادا + زندگی شخصی】 بیوگرافی آتوسا محمودپور 【قدرتمندترین زن کانادا + زندگی شخصی】 بیوگرافی آتوسا محمودپور 【قدرتمندترین زن کانادا + زندگی شخصی】 بیوگرافی آتوسا محمودپور 【قدرتمندترین زن کانادا + زندگی شخصی】 بیوگرافی آتوسا محمودپور 【قدرتمندترین زن کانادا + زندگی شخصی】 بیوگرافی آتوسا محمودپور 【قدرتمندترین زن کانادا + زندگی شخصی】

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا