بیوگرافی

بیوگرافی آصف آریا از کودکی تا خوانندگی + خانواده و تصاویر

بیوگرافی آصف آریا خواننده

آصف آریا خواننده پاپ متولد 30 آبان 1372 در تهران میباشد او در  سال 1394 وارد عرصه موسیقی حرفه ای شد

ولی آهنگی که او را به شهرت رساند آهنگ حال دلم بود که با استقبال زیادی مواجه گردید که گروه سل لا دزفول این آهنگ را بازخوانی نموده است.

از آهنگهای آقای آصف آریا می توان به موی لخت ، هیس ، حال دلم ، ساعت‌شنی ، زنگ میزنه ، هزار و یک شب و آتیش اشاره کرد آقای آریا آهنگ هزار و یک شب را با گروه پازل همخوانی کرده است.

بیوگرافی آصف آریا از کودکی تا خوانندگی + خانواده و تصاویر

سوابق

همه میگن گامی بود تا آصف آریا آماده شهرت و گرفتن جایگاه در میان خواننده های ممتاز موسیقی پاپ در ایران کرده باشد. این اهنگ ریتمی بسیار متفاوت دارد و در زمان خود توانست در لیست بهترین اهنگ های ماهیانه قرار گرفته و جزئی از بهترین موزیک های احساسی در نظر گرفته شود. این خواننده صدایی متفاوت دارد، منظور از متفاوت به این صورت نیست که صدای آصف آریا خاص باشد بلکه می تواند به خوبی با صدای عادی، احساسات را فراتر از ریتم های موسقی به شنونده منتقل کند.

بیوگرافی آصف آریا از کودکی تا خوانندگی + خانواده و تصاویر

آصف آریا از خواننده های محبوب کشور است که توانسته با آهنگ های جوان پسند خود نظر مخاطبان جوان را جلب کند. وی از خوانندگان جوان دهه شصتی می باشد و ساز تخصصی او گیتار است و در آهنگ های خود از سبک پاپ استفاده می کند‌.

بیوگرافی مونا بانکی پور مادر دارا حیایی

بیوگرافی پانته آ بهرام بازیگر و همسرش کیست

آریا در سال ۱۳۹۶ به طور اجرایی کار خود را در زمینه موسیقی شروع نمود. ولی آهنگی که او را به شهرت رساند آهنگ “حال دلم” بود که با استقبال زیادی مواجه گردید که گروه سل لا دزفول این آهنگ را بازخوانی نموده است.

بیوگرافی آصف آریا از کودکی تا خوانندگی + خانواده و تصاویر

آصف آریا همکاری های بسیاری را در زمینه موسیقی با چهره های شناخته شده و خواننده های محبوب در کشور داشته است. یکی از این همکاری ها انتشار آهنگ هزار و یک شب با همکاری پازل بند بود. همچنین این خواننده رابطه بسیار صمیمی با سهراب پاکزاد دارد. پازل بند را می توان از دسته گروه های موسیقی خوب ایرانی دانست که علاوه بر خوانندگی آهنگی ها بسیار زیبایی را نیز به انتشار رسانده است. آصف آریا نیز آثاری به یادماندنی دارد که می توان به «ساعت شنی» «عزیزم» «آتیش» «دلگیرن» اشاره کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا