بیوگرافی

بیوگرافی آیدین بدن آرا کارشناس هوشبری +علت درگذشت و فوت

بیوگرافی آیدین بدن آرا

آیدین بدن آرا در حدود سال 1377 در رشت به دنیا آمد، متخصص بیهوشی مرکز شفای رازی و گلسار رشت بود که در سن 26 سالگی به طرز نامعلومی از دنیا رفت. سازمان بیهوشی استان گیلان خواستار پیگیری علت درگذشت وی شده و از مسئولین بهداشت خواسته است تا نسبت به کادر پزشکی توجه بیشتری داشته باشد.

بیوگرافی آیدین بدن آرا کارشناس هوشبری +علت درگذشت و فوت

آیدین بدن آرا کیست و اهل کجاست

آیدین بدن آرا کارشناس ارشد روانپزشکی در کلینیک رازی و گلسار رشت بود.

وی یکی از نیروی کار زحمتکش و دلسوز در بخش بیهوشی کلینیک رازی و گلسار بوده و مدتی به عنوان استاد بیهوشی در مراکز شفای رازی و گلسار رشت مشغول به کار بوده است.

همکارانش او را یکی از نیروهای متعهد و دلسوز میدانستند که سعی در ارائه بهترین کیفیت به بیماران داشت و در دوران کرونا  با تلاش های اضافی برای افراد کار میکرد.

ماجرای فوت

انجمن بیهوشی و مراقبت های ویژه و درد استان گیلان یادداشتی مختصر صادر کرد و نوشت: «درگذشت ناگهانی آقای آیدین بدن آرا، فارغ التحصیل کارشناسی بیهوشی و فوق لیسانس مراقبت های ویژه رشت. پرسنل پرستاری و مراقبت های ویژه، بخشی از کادر علمی قبلی به بخش بیهوشی دانشکده پیراپزشکی شرق و همکاران مجرب و دانش آموخته بخش مراقبت های فوق العاده بیمارستان رازی به خانواده محترم، معلمان گران قیمت دانشکده و خانواده محترم تسلیت عرض می نماییم. خانواده بیهوشی و مراقبت‌های فوق‌العاده گیلان و امیدواریم شرایط فراگیر اجتماعی به گونه‌ای نباشد که شاهد تکرار چنین مناسبت‌های رقت‌آور و آسیب‌زا باشیم.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا