بیوگرافی

بیوگرافی آیسان همسر محمدرضا گلزار کیست و ماجرای آشنایی و اینستاگرام

معصومه آقاخانی که با نام آیسان شهرت دارد متولد 1376 می باشد، او در زنجان بدنیا آمده است، اما سالهاست که در تهران به همراه خانواده خود زندگی می کند. آنها بعد از اتمام دوره پیش دانشگاهی آیسان به تهران نقل مکان می کنند و البته از سال 1398 ساکن دوبی هستند. عده ای معتقد هستند که پدر آیسان تاجر می باشد و وضع مالی بسیار خوبی نیز دارد، اما در برخی محافل نیز از ایشان به عنوان کارمند بیمه یاد می شود.

آیسان همسر محمدرضا گلزار کیست

در بیوگرافی آیسان آقاخانی آمده است متولد ۱۳۷۶ در زنجان می باشد نام او زمانی بر سر زبان‌ها افتاد که گفته شد با محمدرضا گلزار یکی از ستاره های سینمای ایران ازدواج کرده است این خبر باعث شد تا بسیاری از هواداران محمدرضا گلزار در فضای مجازی پیام های تبریکی برای گلزار ارسال کرده و برخی دیگر واکنش متفاوت داشته باشند.

نحوه آشنایی

آیسان با یکی از عکاسهای معروف همکار بوده و این عکاس نیز دوست صمیمی محمدرضا گلزار بوده است. پس از این که عکاس تصاویر ایسان را در پیج خود برای تبلیغ اضافه می کند گلزار با دنبال کردن پیچ دوستش از او می خواهد آیسان را به او معرفی کند و این عکاس ترتیب آشنایی معصومه و محمدرضا را در یک کافه می دهد. و از همون جا داستان عاشقانه این دو نفر شروع شد. آیسان با انتشار تصاویرش گفته بود فیس من نچراله و هیچ عمل زیبایی انجام ندادم اما قبل از سال 98 و آشنایی با رضا جراحی بینی داشته است که در تصویر کاملا مشهوده

بیوگرافی آیسان همسر محمدرضا گلزار کیست و ماجرای آشنایی و اینستاگرام

اختلاف سنی

در سن ۴۶ سالگی با یک دختر اختلاف سنی ۲۰ ساله ازدواج کرده است انتقاد بسیاری از کاربران فضای مجازی قرار گرفته است برخی از کاربران مدعی هستند که آیسان دختر یکی از تاجران تهرانی بوده که در خارج از کشور به ساخت و ساز برج مشغول است برخی دیگر معتقد هستند که پدر آیسان دارای یک شرکت تبلیغاتی بوده که محمدرضا گلزار با آن مدل برای آن ها فعالیت می کند در حال هنوز محمدرضا گلزار به این اخبار واکنش نشان داده است و صرفاً تصاویری از این بازیگر در محضر عقد منتشر گردیده است.

بیوگرافی آیسان همسر محمدرضا گلزار کیست و ماجرای آشنایی و اینستاگرام

رضا گلزار در بهار 1402 در سن 46 سالگی با آیسان آقاخانی با 19 سال فاصله سنی ازدواج کرد.

محمدرضا گلزار متولد 1 فروردین 1356 در تهران؛ بازیگر ، خواننده و آهنگساز است.
فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی مکانیک سیالات از دانشگاه آزاد می باشد که از زمان دانشجویی با نواختن گیتار شروع کرد و حالا چند فروشگاه دیجیتال هم دارد.

بیوگرافی آیسان همسر محمدرضا گلزار کیست و ماجرای آشنایی و اینستاگرام

مانطور که دیدید تصاویری از محمدرضا گلزار و دختر جوانی با نام آیسان آقاخانی در فضای مجازی پخش شد که مهر تاییدی بر ازدواج این دو سلبریتی با هم بود، حالا همه فهمیدند که محمدرضا گلزار با ایسان آقاخانی ازدواج کرده است، در ادامه با ما همراه بمانید تا با زندگینامه آیسان آقاخانی همسر گلزار بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی آیسان همسر محمدرضا گلزار کیست و ماجرای آشنایی و اینستاگرام بیوگرافی آیسان همسر محمدرضا گلزار کیست و ماجرای آشنایی و اینستاگرام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا