بیوگرافی

بیوگرافی احمد اکبرنژاد مجری تلویزیون و همسرش + زندگی شخصی و اجراها

احمد اکبرنژاد مجری صدا و سیما متولد ۱۳۵۵ در تهران میباشد او به عنوان مجری و تهیه کننده شناخته میشود و در حال حاضر مدیرعامل کانون و شرکت تبلیغاتی نسیم سبز اهل ایران است. مدتی به عنوان مجری صبح بخیر ایران و حسینیه معلی فعالیت داشت در ادامه به معرفی و بیوگرافی احمد اکبرنژاد مجری و همسرش و فرزندانش و آثار اجرا ها وی می پردازیم.

بیوگرافی احمد اکبرنژاد مجری تلویزیون و همسرش + زندگی شخصی و اجراها

زندگینامه احمد اکبرنژاد مجری صدا و سیما

احمد اکبرنژاد مجری تلویزیون و تهیه کننده رادیو ایرانی است که مجری و مجری برنامه ها، رویدادها و مناسبت های تلویزیونی است و تجربه اجراهای زیادی را دارد. وی تهیه کننده برنامه های تلویزیونی و مدیرعامل کانون و شرکت تبلیغاتی نسیم سبزه است. به گفته خودش به صورت خودجوش در دانشگاه ها و مساجد به اجرای برنامه پرداخت، سپس در سازمان ها، شرکت ها و مؤسسات به اجرای سخنرانی و مراسم پرداخت. او فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات اجتماعی است. او همچنین مجری برنامه های قرآن، شبکه دو، شبکه سه و معارف بوده و در حال حاضر مجری برنامه حسینیه معلی تلویزیون است.

بیوگرافی احمد اکبرنژاد مجری تلویزیون و همسرش + زندگی شخصی و اجراها

ماجرای ورود به صدا و سیما از زبان خودش

در سال ۱۳۷۳ همزمان با ورودم به دانشگاه و تحصیل در رشته علوم ارتباطات اجتماعی، به صورت خودجوش در دانشگاه ها و مساجد به اجرای برنامه پرداختم، سپس برای سخنرانی و مراسم در سازمان ها، شرکت ها و مؤسسات دعوت شدم. .

بیوگرافی احمد اکبرنژاد مجری تلویزیون و همسرش + زندگی شخصی و اجراها

این روند ادامه داشت تا اینکه در سال ۱۳۷۹ در دعوتنامه جذب مجری روزنامه جام جم (گروه برنامه سازان جوان) و شبکه جدید قرآن سیما شرکت کردم. من به عنوان مجری شبکه قرآن سیما شروع کردم

اولین اجرا

اولین اجرای من در تلویزیون با برنامه ی زنده بود. پس از اجرای برنامه های مختلف زنده در این شبکه، از سال ۱۳۸۲ مدتی در گروه اجتماعی شبکه اول و بعد برنامه آفتاب شرقی از این شبکه به مدت دو سال حضور داشتم. البته اجرا در شبکه قرآن سیما همچنان ادامه داشت.

همچنین ببینید:

بیوگرافی نیلوفر مولایی مجری و همسرش

بیوگرافی مسعود دیانی مجری شبکه چهار و همسر

بعد از آن دو سال مجری برنامه های شبکه تهران، یک سال مجری برنامه های شبکه ۲ و از سال ۱۳۸۵ به دعوت شبکه ۳ سیما برنامه های مختلفی را در این شبکه اجرا نمودم که با توجه به سیاست صدا و سیما مبنی بر ثابت بودن مجریان در یک شبکه ، بر این اساس حضور خود را در شبکه های دیگر به غیر از موارد خاص قطع نموده و به صورت ثابت در شبکه ۳ سیما به عنوان شبکه جوان برنامه های مختلف اجتماعی و معارفی اجرا نمودم

بیوگرافی احمد اکبرنژاد مجری تلویزیون و همسرش + زندگی شخصی و اجراها

سوابق شغلی

  • مدیریت کانون تبلیغاتی نسیم سبز تصویر با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد
  • مجري گری همایش ها، جشن ها ، سمینارها، جشنواره های ملی و بین المللی و کنگره های تخصصی (از ۱۳۷۳ تا هم اکنون)
  • کارگردانی و تهیه کنندگی حدود ۹۴ هزار دقیقه فیلم، تیزر، مستند، نماهنگ، انیمیشن، برنامه های تلویزیونی و..
  • مدیریت و نظارت بر اجرای صدها سمینار، همایش داخلی و خارجی، نمایشگاه تخصصی، جشنواره ی فرهنگی – هنری، مراسم افتتاحیه و اختتامیه و ….
  • نریتوری و گویندگی آنونس، تیزر، فیلم کوتاه و مستند و برنامه های تلویزیونی
  • برنامه کوچه های بی قرار به مدت ۲ سال و نیم
  • کارشناسی روابط عمومی
  • کسب تجربه ی هنری در عرصه ی خوشنویسی تا سطح ممتاز
  • و….

بیوگرافی احمد اکبرنژاد مجری تلویزیون و همسرش + زندگی شخصی و اجراها بیوگرافی احمد اکبرنژاد مجری تلویزیون و همسرش + زندگی شخصی و اجراها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا