بیوگرافی

بیوگرافی احمد سعیدی خواننده و همسرش کیست +فرزندان و عکس

بیوگرافی احمد سعیدی خواننده کیست

احمد سعیدی خواننده معروف پاپ متولد سال ۱۳۶۷ در شهر شیراز می باشد احمد سعیدی دو برادر و یک خواهر بزرگ‌تر از خودش دارد او فعالیت های هنری خود در سن ۱۳ سالگی با ساخت آهنگ شروع کرد . بعد از ساخت سه آهنگ نا موفق احمد سعیدی تصمیم گرفت تا به تنهایی به فعالیت خود ادامه دهد و برای استارت کار خود آهنگ وابستت شدم رو منتشر کرد. که برعکس چند آهنگ قبلی با استقبال خوبی از طرف مردم مواجه شد.

بیوگرافی احمد سعیدی خواننده کیست + عکس

او با خواندن آهنگ وابستت شدم و به شهرت رسید و بعد از مدتی به خارج از کشور مهاجرت کرد. عمل سعیدی کاردانی کامپیوتر در رشته نرم افزار را دارد و به غیر از خوانندگی گاهی اوقات آهنگسازی می کند و به شغل دیگری مشغول نیست

بیوگرافی احمد سعیدی خواننده کیست + عکس

آغاز فعالیت احمدسعیدی

احمد سعیدی فعالیت هنری‌اش را در سن ۱۳ سالگی با ساخت آهنگ شروع کرد بعد از ساخت سرهنگ ناموفق تصمیم گرفت برای شروع کارش آهنگ وابستت شدم را منتشر کند که با استقبال خوبی از طرف مردم روبرو شد.

آهنگ های احمد سعیدی

احمد سعیدی با خواندن آلبوم وابستت شدم معروف شد

بیوگرافی احمد سعیدی خواننده کیست + عکس

او با تک‌آهنگ‌های حالم خوبه،وابستت شدم، تحمل کن، دلتنگی، عاشق، تو رویاهام، شدیدا، اثری بعد از تو، مراقب خودت باش، دوست دارم، با تو، نازنین، حقیقت، هنوز عاشقتم و… به فعالیتش ادامه داد.

بیوگرافی احمد سعیدی خواننده و همسرش کیست +فرزندان و عکس

همسرش کیست

احمد سعیدی که پیش از این با خواندن آهنگ وابستت شدم و خروج از کشور شایعات درباره ازدواج او منتشر شده بود

به تازگی با انتشار عکس دو نفره در کنار لورا سانچز مدل اسپانیایی ارتباطش با او را رسانه ای کرد.

بیوگرافی احمد سعیدی خواننده کیست + عکس

احمد سعیدی خواننده پاپ و تنظیم کننده متولد 16 فروردین 1367 در شیراز است . او فعالیت های هنری خود در سن 13 سالگی با ساخت آهنگ شروع کرد . بعد از ساخت سه آهنگ نا موفق احمد سعیدی تصمیم گرفت تا به تنهایی به فعالیت خود ادامه دهد و برای استارت کار خود آهنگ وابستت شدم رو منتشر کرد. که برعکس چند آهنگ قبلی با استقبال خوبی از طرف مردم مواجه شد.

همچنین ببینید

بیوگرافی مسعود شجاعی فوتبالیست الان کجاست + همسر

بیوگرافی شهرزاد عبدالمجید و همسرش کیست و کجاست

همین آهنگ باعث محبوب شدن او بین مردم شد و بعد از مدتی فعالیت و انتشار تک آهنگ ها از اولین آلبوم خود به نام وابستت شدم که نام اولین ترک آلبوم بود رونمایی کرد. این آلبوم توسط کمپانی آونگ منتشر شد.

آهنگسازی
در کنار خوانندگی هیچ شغل دیگری ندارد اما برای برخی دوستان اش آهنگسازی می کند و اغلب موزیک هایش را به همراه موزیک ویدیو ارائه می دهد

کنسرت های احمد سعیدی
آهنگ های زیادی توسط این خوانند تولید شده اند، اما از میان آنها وابستت شدم و هی بارون او را به شهرت زیادی رساندند. تلاش های دیگری در این سبک موسیقی توسط این خواننده صورت گرفت اما نتوانست مانند کارهای اولیه او موفق جلوه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا