بیوگرافی

بیوگرافی ارمیا قاسمی بازیگر کیست و اهل کجاست +همسر و عکس و خانواده

ارمیا قاسمی کیست و اهل کجاست

ارمیا قاسمی بازیگر سینما و تلویزیون و مدل معروف متولد ۲۷ مهرماه ۱۳۶۸ در تهران است و اصالتا تهرانی میباشد تو از سمت مادری اصالتا اهل کرمانشاه و طایفه کلهر و پدرش تهرانی  است دارای یک برادر بزرگتر از خود بنام ایلیا است او سال ۹۵ مادرش را به خاطر یک بیماری از دست داده است.

ارمیا قاسمی سابقه بازی در فیلم عین شین قاق و سریالهای کوبار ، آسپرین و آمستردام را دارد.

بیگورافی ارمیا قاسمی بازیگر کیست و اهل کجاست +همسر و عکس و خانواده

بیوگرافی ارمیا قاسمی

پژمان بازغی بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی متولد 19 مرداد سال 1353 در شهر تهران است. اصل و ریشه خانوادگی اش به شمال ایران و به شهر لاهیجان بر می گردد.

او دوبار در دانشگاه از تحصیل انصراف داده یکبار در ترم 5 رشته عمران در دانشگاه سراسری و بار دیگر در ترم دوم مهندسی معدن حضور پیدا کررده است.

بیگرافی ارمیا قاسمی بازیگر کیست و اهل کجاست و عکس مادرش
ارمیا قاسمی و مادرش

ورود به مدلینگ و شهرت

در ادامه بیوگرافی ارمیا قاسمی وی درباره ورودش به عرصه مدلینگ گفته که : من رفتم پیشه یکی از دوستان واسه عکاسی عکسامو چند تا شو گذاشتم فیس بوک و دیدم دوستان لطف کردن با عکس ها لایک بالا می گرفت، از چند روز بعدش بهم تو آتلیه ها پیشنهاد می شد واسه عکاسی که بعضیهاشو می رفتم.

بیوگرافی ارمیا قاسمی بازیگر کیست و اهل کجاست +همسر و عکس و خانواده

شروع بازیگری

ارمیا قاسمی میگوید به دنبال بازیگر جوانی برای نقش معلم بودند که مهدی بوستان پرور دستیار کارگردان من را به ایشان معرفی کرد. به هر حال کارگردان هم قطعا یک سری فاکتورها برای بازیگر این نقش در نظر داشت و تا جایی هم که من متوجه شدم، اتفاقا خیلی هم در انتخاب بازیگر سختگیر است. کارهایی هم که در سینما و تلویزوین ساخته، دیده شده است و جایگاه خوبی در این حرفه دارند و من خوشحالم که در این کار بازی کردم. چون تجربیات خوبی از این کار توانستم بدست بیاورم.

بیوگرافی ارمیا قاسمی بازیگر کیست و اهل کجاست +همسر و عکس و خانواده

سوابق

ارمیا بازیگری را در سال 1393 با فیلم عین شین قاف به کارگردانی قاسم جعفری شروع کرد و با نقش آریا در سریال آسپرین به کارگردانی فرهاد نجفی به عنوان بازیگر شناخته شد اما با نقش معلم روستایی در سریال کوبار به کارگردانی فریدون حسن پور به شهرت رسید. این بازیگر خوش چهره علاوه در فعالیت صنعت مدلینگ نیز فعالیت دارد.

ارمیا قاسمی در سال 1395 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم ارمیا قاسمی در این سال، بازیگری در سریال آسپرین به کارگردانی فرهاد نجفی محسوب می‌شود.

بیوگرافی ارمیا قاسمی بازیگر کیست و اهل کجاست +همسر و عکس و خانواده

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی ارمیا قاسمی بازی در سریال آسپرین بوده است. ارمیا قاسمی سال 1395 سریال آسپرین نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند.

همجنین ببینید:

بیوگرافی خداداد افشاریان و همسر و فرزندانش کیست +عکس و سوابق

بیوگرافی زینب جابر مجری لبنانی کیست

بیوگرافی صفورا صفوی خواننده کیست و کجایی است + عکس و خانواده

بیوگرافی نامی عبداللهی پسر ناصر عبداللهی‌ کیست +زندگی شخصی

او در این سریال با فرهاد نجفی همکاری داشته است. ارمیا قاسمی توانست با بازی در سریال آسپرین تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر علیرام نورایی، مجید صالحی، همایون ارشادی و فرخ نعمتی بر تجارب او افزود.

بیوگرافی ارمیا قاسمی بازیگر کیست و اهل کجاست +همسر و عکس و خانواده

نسبت ارمیا قاسمی با ارسلان قاسمی

در بسیاری از سایتها از ارمیا قاسمی به عنوان عموی ارسلان قاسمی نام برده شده است

که این خبر صحت ندارد و شایعه هست و این دو بازیگر هیچ رابطه فامیلی با هم ندارند.

ازدواج و همسر

ارمیا قاسمی مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است.

بیوگرافی ارمیا قاسمی بازیگر کیست و اهل کجاست +همسر و عکس و خانواده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا