بیوگرافی

بیوگرافی الیاس یالچینتاش خواننده ترکیه کیست + همسر و فرزندان و حواشی

بیوگرافی الیاس یالچینتاش

الیاس یالچینتاش خواننده پاپ ترکیه زاده ۷ مارس ۱۹۸۹ در شهر ارزنجان ترکیه میاشد از خواننده ها و آهنگسازان معروف ترکیه محسوب میشود او دیلپم هم ندارد و در دبیرستان از مدرسه فرار کرده است در یک خانواده پر جمعیت بدنیا آمده است ، چهار برادر و یک خواهر هستند که الیاس کوچکترینشان می باشد ، خواهرش نیز از نوازنده های بنام گیتار می باشد.

بیوگرافی الیاس یالچینتاش خواننده ترکیه کیست + همسر و فرزندان و حواشی

از کودکی تا خوانندگی

این خواننده ی معروف بچگی خود را در روستایی به نام کادی کوی استانبول سپری کرد نصف کودکی این خواننده در این روستا گذشت و سپس برای تحصیل در دوران ابتدایی به پرورشگاه رفت و تا سال پنجم دبستان در همانجا تحصیل نمود. او پدر خود را در سن بیست سالگی از دست داد.

بیوگرافی الیاس یالچینتاش خواننده ترکیه کیست + همسر و فرزندان و حواشی

سوابق

او فعالیت خود را با نوازندگی در استانبول و آنتالیا شروع کرد.

همچنین ببینید:

بیوگرافی محمود مشحون رئیس سابق فدراسیون بسکتبال

 بیوگرافی مژگان عیدی همسر اکبر رحیمی مالک چای دبش کیست

همسر مژده خنجری کیست و چکاره است؟ +عکس و نحوه آشنایی

اما با شرکت در مسابقه موسیقی x – factor بود که دیده شد ، در این فستیوال با آهنگ انجیز مورد توجه قرار گرفت و از نظر آرای مردمی و هیئت داوران نفر اول شد.

یالچینتاش اولین آلبوم اش را در سال 2016 منتشر کرد ، او با قطعه içimdeki düman به محبوبیت زیادی دست یافت، ویدیو این کلیپ در یوتیوب بیش از 100 ميلیون بازدید داشت کـــه یک رکوردی برای خود بود.

بیوگرافی الیاس یالچینتاش خواننده ترکیه کیست + همسر و فرزندان و حواشی

ازدواج و همسر

مي گوید زمانی در یک رابطه عاشقانه ای بود اما به خاطر موسیقی دوست دخترش جدا شد و او را ترک کرد، او حالا مجرد اســـت و هنوز ازدواج نکرده اســـت.

علاقه به ایران

یالچینتاش با خواننده ایرانی مسعود صادقلو در آهنگی بنام هیچ همکاری داشته اســـت، او طرفداران زیادی در ایران دارد تا جایی کـــه قرار بود اردیبهشت 96 در ایران کنسرت بگذارد ، اما این کنسرت به دلیل انتخابات ریاســـت جمهوری با وجود تمام مجوز ها و حضور این خواننده در ایران و بندر انزلی لغو شد اما بعد از یکسال دوباره او توانست مجوز کنسرت برای ایران بگیرد، اینبار در 13 – 14 تیرماه 97 در سالن تالار شهر جزیره کیش کنسرت برگزار کرد.

بیوگرافی الیاس یالچینتاش خواننده ترکیه کیست + همسر و فرزندان و حواشی

الیاس یالچینتاش، خواننده سرشناس ترکیه در گفتگو با «آناتولی» اظهار داشت دوست دارم زبان فارسی یاد بگیرم و شاید در آینده در ترانه های مشترک به این زبان نیز بخوانم.
این خواننده جوان پاپ ترکیه پیشاپیش فرار رسیدن عید نوروز را به ایرانیان تبریک گفت و در مورد برنامه هایش در این زمینه افزود: در ترکیه و سایر کشورها از جمله کانادا و استرالیا برای هواداران ایرانی کنسرت های ویژه برگزار می کنیم. در نوروز امسال مجموعا ۶ اجرا در استانبول و وان برای ایرانی ها در نظر گرفته ایم. برنامه ها را نیز از طریق رسانه های اجتماعی اعلام می کنیم.

بیوگرافی الیاس یالچینتاش خواننده ترکیه کیست + همسر و فرزندان و حواشی
یالچینتاش با اشاره به استقبالی که از کنسرتش در تابستان گذشته در جزیره کیش صورت گرفت، گفت: این نخستین کنسرت یک خواننده پاپ از ترکیه بعد از چند دهه در ایران بود. ۴ روز متوالی در کیش کنسرت برگزار کردیم و با استقبال بسیار پرشور ایرانی ها مواجه شدیم، به طوری که بلیت های برنامه خیلی پیشتر به فروش رسیده بود. دوست دارم در شهرهای دیگر ایران به ویژه تهران و تبریز نیز کنسرت برگزار کنم.

بیوگرافی الیاس یالچینتاش خواننده ترکیه کیست + همسر و فرزندان و حواشی بیوگرافی الیاس یالچینتاش خواننده ترکیه کیست + همسر و فرزندان و حواشی بیوگرافی الیاس یالچینتاش خواننده ترکیه کیست + همسر و فرزندان و حواشی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا