بیوگرافی

بیوگرافی امید هاشمیان و علی فراهانی خلبان سقوط هواپیمای آموزشی کرج

بیوگرافی امید هاشمیان و علی فراهانی

امید هاشمیان خلبان و علی فراهانی دانشجوی هواپیمای آموزشی پایپر شهرستان ساوجبلاغ بودند که در 19 دی 1402 دچار سانحه شدند و در یکی از روستاهای اطراف نظرآباد سقوط کردند و متاسفانه فوت کردند.

سه شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این ستاد با حضور مدیر کل بررسی سانحه های هوایی سازمان هواپیمایی کشوری ، مدیریت بحران استانداری البرز ، هلال احمر و معاونت هوانوردی سازمان هواپیمایی تشکیل شده تا تمهیدات ویژه برای یافتن سرنشینان این هواپیما اتخاذ شود.

بیوگرافی امید هاشمیان و علی فراهانی خلبان سقوط هواپیمای آموزشی کرج

وی اضافه کرد: اکنون هفت تیم عملیاتی برای تجسس و یافتن سرنشینان هواپیمای پایپر آموزشی درحال جستجو هستند.

وی بیان کرد: اکنون ۶ تیم عملیاتی و یک تیم سگ زنده یاب (آنست) به محدوده های مورد نظر اعزام برای یافتن ۲ سرنشین هواپیمای سقوط کرده اعزام شدند.

همچنین ببینید

علت خودکشی یسنا دانش آموز ۱۱ ساله یاسوجی +وصیتنامه و عکس

هانی کرده کیست چکاره است؟ + بیوگرافی و حواشی

ماجرای سقوط

ساعت ۱۲:۴۵ ظهر امروز یک فروند هواپیمای آموزشی که از فرودگاه آزادی شهرستان نظرآباد برخاسته بود، دچار سانحه شده است. به گفته محمدرضا البرزی فرماندار ساوجبلاغ، این هواپیما از شهرستان نظرآباد برخاسته و در مرز بین شهرستان‌های نظرآباد و ساوجبلاغ ارتباط آن با برج مراقبت قطع شده است.

به گفته محمدرضا البرزی فرماندار ساوجبلاغ، این هواپیما از شهرستان نظرآباد برخاسته و در مرز بین شهرستان‌های نظرآباد و ساوجبلاغ ارتباط آن با برج مراقبت قطع شده است. در حال حاضر نیروهای امدادی در محل‌های احتمالی سقوط هواپیما در جستجو هستند ولی تاکنون به نتیجه ای نرسیده اند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا