بیوگرافی

بیوگرافی امید پایدار کیست ماجرا فوت همراه پدرش در چادر +عکس

بیوگرافی امید پایدار کیست

امید پایدار کشتی گیر ملی پوش ایرانی متولد دهه هشتاد در خوزستان بوده که 29 آذر 1402 بر اثر گازگرفتگی فوت کرد. او به همراه پدرش کارگری میکرد که برای استراحت شبانه در یک چادر خوابیدند و برای گرم شدن چادر از پیک نیک استفاده کردند که در نهایت منجر به گازگرفتگی و مرگ انها شد.

ماجرای مرگ

امید پایدار ، سنگین وزن تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران در رقابت های جهانی 2021 در بوداپست مجارستان ، شب گذشته (چهارشنبه) به علت گازگرفتگی درگذشت.

بیوگرافی امید پایدار کیست ماجرا فوت همراه پدرش در چادر +عکس

به گزارش لردخت پایدار از کشتی گیران با آتیه و اخلاق مدار خوزستان بود که چندی پیش در مسابقات جوانان خوزستان به عنوان نخست رسید اما به دلیل شرایط بد اقتصادی به همراه پدر خود کارگری می کرد. این کشتی گیر شب گذشت در منطقه ای نزدیک اندیمشک پس از پایان کار به همراه پدر خود در یک چادر در حال استراحت بودند که متاسفانه هر دو به علت گازگرفتگی جان به جان آفرین تسلیم کردند.

او در حال حاضر به علت مصدومیت دور از میادین بود اما به گفته نزدیکانش در شرایط بد مالی به سر می برد و برای امرار معاش و درمان خود مجبور به کارگری به همراه پدرش بود.

ابوالفضل پایدار برادر این کشتی گیر نیز از قهرمانان کشتی ایران است.

بیوگرافی عبدالله صمدیان شاعر و وکیل کیست + درگذشت

بیوگرافی محمد ربیعی سرمربی ذوب آهن کیست +سوابق و عکس

تسلیت جامعه کشتی کشور امید پایدار ملی پوش وزن 110 کیلوگرم تیم ملی

تسلیت جامعه کشتی کشور امید پایدار ملی پوش وزن 110 کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان در رقابت های جهانی 2021 مجارستان به همراه پدر خود در سانحه گاز گرفتگی دار فانی را وداع گفت.به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، جامعه کشتی کشور مصیبت وارده را به خانواده محترم آن مرحوم و جامعه کشتی استان خوزستان تسلیت می گوید و از درگاه خداوند متعال برای درگذشتگان طلب مغفرت دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا