بیوگرافی

بیوگرافی امیرحسین حاجی نصیری توهین کننده به علی دایی +سوابق

امیرحسین حاجی نصیری از جانبازان مدافع حرم است که از ناحیه نخاعی دچار حادثه شده است او سالهای زیادی در جبهه حضور داشته است.

بیوگرافی امیرحسین حاجی نصیری توهین کننده به علی دایی +سوابق

بیوگرافی امیرحسین حاجی نصیری

وی در 9 خرداد 1364 در تهران به دنیا آمده است و دوران نوجوانی خود را در منطقه سی متری گذرانده.

دارای لیسانس حقوق بوده و متاهل میباشد..

دو دختر به نام های زینب و مطهره دارد خانم 10 سال دارد و مطهره پنج ساله است.

نحوه حضور در سپاه پاسداران

جانباز مدافع حرم درباره نحوه ورودش به سپاه گفت: شناخت من از سپاه به دوران کودکی ام برمی گردد. زمانی که پدرم پاسدار بود و به خط مقدم خیر علیه شر می رفت. البته پدرم بازنشسته است. پدر در دفاع مقدس حضور داشت. از طرفی در زمان جنگ تاجیمیلی پدرم از طرف سپاه پاسداران برای انتقال به کرمانشاه تعیین شد و من به همراه پدرم به کرمانشاه رفتم و در این شهر ساکن شدم. متاسفانه تا این زمان ساکنان کرمانشاه به دلیل حملات هوایی بعثی ها شهر را ترک کرده بودند. و شهر متروک شد. ما باید کرمانشاه می بودیم چون محل وظیفه پدرم بود. البته پدرم همیشه در خط مقدم جبهه بود و من با مادر و خواهرم در خانه ماندم.

بیوگرافی امیرحسین حاجی نصیری توهین کننده به علی دایی +سوابق

یادم می آید که اکثر همسایگان ما به خاطر حملات ناجوانمردانه بعثی ها شهر را ترک کرده بودند. و ما در جوانی معنای جنگ را فهمیدیم. از طرفی تعدادی از اعضای خانواده ما از اول انقلاب اسلامی بسیجی بودند. آشنایی من با بسیج و سپاه به دوران کودکی ام برمی گردد. شهید محمد گلشن عموی من است.

بیشتر بخوانید: بیوگرافی قاسم فتح الهی عضو سپاه

یکی از عموهایم آزاده نام دارد و یکی دیگر از عموهایم نیز از جانبازان انقلاب اسلامی است. از کودکی به دلیل حضور پدر و عموهایم در دفاع مقدس به سپاه علاقه مند شدم و در خانواده ای بزرگ شدم که همگی روحیه انقلابی داشتند و عاشق هم شدم. با انقلاب و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی. اینگونه وارد بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شدم. و من مثل پدرم ادامه دادم.

بیوگرافی امیرحسین حاجی نصیری توهین کننده به علی دایی +سوابق

سال ورود به سپاه

در سال 1384 وارد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شدم، در لشکر 10 سیدالشهدا مستقر شدم. همانطور که در قسمت قبل گفتم، علاقه من به انقلاب، سپاه و بسیج باعث شد پس از فارغ التحصیلی وارد سپاه شوم. من در ضد انقلاب شرکت کردم. ابتدا ماموریت گرفتیم و برای عملیات علیه گروهک تروریستی «پژاک» به شمال غرب کشور اعزام شدیم. سال های 86 و 87 بود که در جریان ضد انقلاب قرار گرفتیم و طی عملیاتی اعضای این گروهک تروریستی را دستگیر کردیم. سپس برای دفاع از حرم و اهل بیت به عراق و سوریه و سوریه اعزام شدم.

بیشتر بخوانید: سردار حاجی ابراهیم بلوچ کیست؟

– «آبادان کوهنز» نام فیلم مستندی بود که چندی پیش از تلویزیون پخش شد. داستان تشکیل گروهی از نوجوانان و جوانان شهر «کوهنز» شهریار است که کار ساخت مسجد امیرالمومنین (ع) این شهر و تداوم فرهنگی آن را بر عهده دارند. برنامه های میراث حزب رهبری می کند. ابتدا منزل حاج آقا بهرامی (از مؤسسان گروه) محل برگزاری مراسم فرهنگی و مذهبی و سپس محوطه بسیج می شود تا اینکه مسجدی در شهر ساخته می شود. ) شهریار است و در میان صحبت هایش از مسجد محله خود نیز یاد می کند و می گوید: محله ای داریم که اکثر فرزندانش انقلابی هستند و در راه انقلاب و شهدا هستند.

بیوگرافی امیرحسین حاجی نصیری توهین کننده به علی دایی +سوابق

ما در محله خود مسجدی داریم که پایگاه جوانان مذهبی است. شرق . بعد از ظهور تروریست های داعش در سوریه و عراق و ظلم به مسلمانان، تک تک بچه های مسجد محله ما احساس وظیفه می کردند.

بیشتر بخوانید بیوگرافی نواب ابراهیمی آشپز و همسرش

گوش دادن به ندای مظلومان، آواره ها و قربانیان جنگ در ما احساس وظیفه کرد و ما را به عراق و سوریه رساند. غیرت ما پذیرفته شد. او به توسل بچه های مظلوم و آواره عراق و سوریه و دیدن ظلم تکفیری ها به مردم مظلوم توجهی نکرد و کاری از پیش نبرد. قرآن هم به ما می گوید وقتی مظلوم ستم می شود باید هجرت کنیم و به عشق خدا در مقابل کفار بایستیم.

بیشتر بخوانید: بیوگرافی سردار سید علی موسوی فرمانده اطلاعات سپاه

بیایید نشان دهیم. به فضل الهی در چندین عملیات علیه تکفیری ها شرکت کردم. من در منطقه «لطیقه» بودم و حدود 4 ماه در شهر حلب سوریه خدمت کردم. در عملیات محرم علیه تکفیری ها هم شرکت کردم. این عملیات بزرگ در سال 2014 انجام شد.

بیوگرافی امیرحسین حاجی نصیری توهین کننده به علی دایی +سوابق

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

  1. البته که حق مطلب بیشرفی دایی ادا نشد و هرزه گو ها اینطور به ایشون تاختن. افراد بی هویتی که هویتشون یه فوتبالیست معلوم الحاله چه می‌فهمند قیمت نقل و نبات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا