بیوگرافی

بیوگرافی امین یحیی زاده خواننده صدای برتر د ویس پرشیا +عکس و سوابق

امین یحیی زاده خواننده اهل مشهد متولد 1368 برنده مسابقه خوانندگی صدای برتر برنامه The Voice Persia  شد او دانش آموخته رشته فناوری اطلاعات و ارتباطات است. امین یحیی زاده که برای تحصیل به ترکیه مهاجرت کرده بود در مسابقه د ویس پرشیا شرکت کرد و توانست رتبه اول و قهرمانی این مسابقه را کسب کند و در حال حاضر جایزه 50 هزار دلاری را کسب کرده است.

بیوگرافی امین یحیی زاده خواننده صدای برتر د ویس پرشیا +عکس و سوابق

بیوگرافی امین یحیی زاده

امین یحیی زاده ، شرکت کننده‌ی 32 ساله‌ی برنامه‌ی صدای برتر می‌باشد که به تازگی با اجراهای جذاب و گوش نواز خود، توانتسته طرفداران زیادی برای خودش کسب کند.

او متولد مشهد می‌باشد و چند سالی است که در ترکیه زندگی می‌کند. او از 12 سالگی، شروع به خواندن سبک راک و متال کرد. او می‌گوید که به علت اینکه موسیقی راک و متال در ایران زیاد مورد توجه قرار نمی‌گیرد و خانواده‌اش نیز موافق خواندن سبک راک و متال نبودند که این امر، او را خیلی اذیت کرد.

بیوگرافی امین یحیی زاده خواننده صدای برتر د ویس پرشیا +عکس و سوابق

شروع فعالیت

امین یحیی زاده میگوید گروه ما رسما از سال 2008 شکل گرفته ، ولی همه جا سال 2010 اعلام شده . من به همراه یکی از دوستان قدیمی که با هم کار میکردیم، “آقای سروش خردمند” که الان درامر “آرسامس” شده، با هم بند رو تشکیل دادیم و یک مقدار در مورد اعضای گروه به مشکل خوردیم چون سبکی که کار میکردیم سبکی بود که به روز داشت کار میشد. ولی گیتاریست هایی که اون موقع با ما کار میکردن فقط میتونستن گیتار سبک هوی متال بزنن.

بیوگرافی امین یحیی زاده خواننده صدای برتر د ویس پرشیا +عکس و سوابق

به مرور زمان بند شکل گرفت و در سال 2013 آلبوممون رو به طور رسمی منتشر کردیم. بعد از انتشار، در فستیوال های مختلف و برنامه رادیویی “بوستون” برای مصاحبه دعوت شدیم . اما متاسفانه به خاطر مشکل خدمت نتونستیم و تصمیم گرفتیم هممون بریم خدمت و وقتی برگشتیم شرایط بند طور دیگه ای شده بود و با اعضای جدید گروه” out of nowhere” رو دوباره شروع کردیم.

همچنین ببینید:

بیوگرافی شقایق نوروزی بازیگر

بیوگرافی آیدا راستگو خواننده ایرانی و آلمانی

حضور در برنامه د ویس پرشیا

امین یحیی زاده  میگوید حضور در این برنامه، می‌تواند چالش جدیدی را برایم داشته باشد. این برنامه، می‌خواهد استعداد یک نفر را نشان بدهد و دیده شدن یک استعداد، مهم‌ترین چیزی است که یک فرد می‌تواند داشته باشد و مطمعن هستم که این برنامه به خوبی می‌تواند من را از عقب ویترین به جلوی ویترین بیاورد.

بیوگرافی امین یحیی زاده خواننده صدای برتر د ویس پرشیا +عکس و سوابق

تاسیس گروه

گروه ما رسما از سال 2008 شکل گرفته ، ولی همه جا سال 2010 اعلام شده . من به همراه یکی از دوستان قدیمی که با هم کار میکردیم، “آقای سروش خردمند” که الان درامر “آرسامس” شده، با هم بند رو تشکیل دادیم و یک مقدار در مورد اعضای گروه به مشکل خوردیم چون سبکی که کار میکردیم سبکی بود که به روز داشت کار میشد. ولی گیتاریست هایی که اون موقع با ما کار میکردن فقط میتونستن گیتار سبک هوی متال بزنن. به مرور زمان بند شکل گرفت و در سال 2013 آلبوممون رو به طور رسمی منتشر کردیم. بعد از انتشار، در فستیوال های مختلف و برنامه رادیویی “بوستون” برای مصاحبه دعوت شدیم . اما متاسفانه به خاطر مشکل خدمت نتونستیم و تصمیم گرفتیم هممون بریم خدمت و وقتی برگشتیم شرایط بند طور دیگه ای شده بود و با اعضای جدید گروه” out of nowhere” رو دوباره شروع کردیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا