بیوگرافی

بیوگرافی اوزگه یاگیز [Özge Yağız]‎ بازیگر ترکیه ای و همسرش + عکس

اوزگه یاگیز در تاریخ ۲۶ سپتامبر ۱۹۹۷ در استانبول متولد شد. او فارغ‌التحصیل رشته علوم ارتباطات از دانشگاه باشکنت است او در No10Studios به یادگیری بازیگری پرداخت.

اوزگه اخیرا در سریال قسم به ایفای نقش اصلی ریحان پرداخته است. ریحان دختری است که بچگی سختی را گذرانده و بدون پدر و مادر بزرگ شده است.

Özge Yağız مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه باشکنت دریافت کرد. او از سال ۲۰۱۸ تاکنون درحال فعالیت است و بازی در نقش‌های مختلف را تجربه کرده است.

بیوگرافی اوزگه یاگیز [Özge Yağız]‎ بازیگر ترکیه ای و همسرش + عکس

بیوگرافی اوزگه یاگیز، فیلم و سریال‌ها، همسر و جزئیات زندگی شخصی او در این مقاله از لردخت به رشته تحریر درآمده است.

بیوگرافی اوزگه یاگیز

قد ازگه ۱.۶٩ سانتی متر و وزن او ۵٢ کیلوگرم است.

اوزگه یاگیز در تاریخ ۲۶ سپتامبر ۱۹۹۷ در استانبول متولد شد. او فارغ‌التحصیل رشته علوم ارتباطات از دانشگاه باشکنت است او در No10Studios به یادگیری بازیگری پرداخت. علاوه‌بر بازیگری، یاگیز متخصص تغذیه است.

بیوگرافی اوزگه یاگیز [Özge Yağız]‎ بازیگر ترکیه ای و همسرش + عکس

اوزگه برای اولین بار در سال ٢۰۱٧ با سریال اسمش را تو بگذار به دنیای بازیگری قدم گذاشت. از بازیگران این سریال می توان به هازال سوباشی، ارکان مریچ و یاپراک دورماز اشاره کرد.

اوزگه یاگیز تجربه بازیگری خود را با سریال «آدینو سن کوی» تولید سال ۲۰۱۸، آغاز کرد. یاغیز بازیگر ترکیه‌ای برای نقش زلیها در سریال “آدینی سن کوی” و ریحان در “یمین” شناخته شد. او در سال ۲۰۲۳ برنده جایزه پروانه طلایی به‌عنوان ستاره درحال ظهور شد.

اوزگه یاگیز و همسر اوزگه یاعیز

اوزگه یاگیز از سال ۲۰۱۹ با گوکبر دمیرجی، بازیگر ترکی، ازدواج کرده است و در حال حاضر فرزندی ندارند.

بیوگرافی اوزگه یاگیز [Özge Yağız]‎ بازیگر ترکیه ای و همسرش + عکس

اوزگه یاگیز با گوکبرک دمیرچی، بازیگری که در سریال یمین با او همبازی است، رابطه داشته و گوکبرک دمیرچی در ژوئیه ۲۰۲۱، در جریان کیز است مه، که در ترکیه به دنیا امده است طبق سنت ترکیه با خانواده خود از او خواستگاری کرد. که پاسخ مثبتی دریافت نکرد است اما در بار دوم خواستگاری پاسخ مثبت داد اما برای ازدواج فرصت خواست چون الویت یاگیز ازدواج نبود.

بیوگرافی اوزگه یاگیز [Özge Yağız]‎ بازیگر ترکیه ای و همسرش + عکس

فیلم و سریال های اوزگه یاغیز

  • اسمش را تو بگذار
  • سوگند
  • سمت چپ من
  • یکی از ما
  • بابا
  • بچه دلفین
  • یاقوت کبود
  • چکش و گل سرخ
  • لوازم خانگی
  • نوع دیگری از عشق

پیج اینستاگرام اوزگه یاگیز

یاگیز با آیدی ozgeyagizz در اینستاگرام فعال است و تریدز نیز یک اکانت کاربری دارد که از طریق پیجش می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید.

بیوگرافی اوزگه یاگیز [Özge Yağız]‎ بازیگر ترکیه ای و همسرش + عکس

سریال ترکی بابا (Baba) از مجموعه های تلویزیونی جدید ساخت کشور ترکیه است که پخش آن از سال ۲۰۲۲ آغاز شده و تاکنون ادامه دارد.

سریال ترکی بابا داستان پدر مستبدی به نام امین ساروهانلی را روایت می کند که بعد از تبدیل شدن به تنها وارث ثروتی عظیم، برای حفظ خانواده ی خود با مشکلاتی رو به رو می شود.

بیوگرافی اوزگه یاگیز [Özge Yağız]‎ بازیگر ترکیه ای و همسرش + عکس بیوگرافی اوزگه یاگیز [Özge Yağız]‎ بازیگر ترکیه ای و همسرش + عکس بیوگرافی اوزگه یاگیز [Özge Yağız]‎ بازیگر ترکیه ای و همسرش + عکس بیوگرافی اوزگه یاگیز [Özge Yağız]‎ بازیگر ترکیه ای و همسرش + عکس بیوگرافی اوزگه یاگیز [Özge Yağız]‎ بازیگر ترکیه ای و همسرش + عکس بیوگرافی اوزگه یاگیز [Özge Yağız]‎ بازیگر ترکیه ای و همسرش + عکس بیوگرافی اوزگه یاگیز [Özge Yağız]‎ بازیگر ترکیه ای و همسرش + عکس بیوگرافی اوزگه یاگیز [Özge Yağız]‎ بازیگر ترکیه ای و همسرش + عکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا