بیوگرافی

بیوگرافی اکرم بیرانوند همسر علیرضا بیرانوند با داستان زندگی +‌عکس جدید و شغل

همسر علیرضا بیرانوند کیست

اکرم بیرانوند در تاریخ سال ۱۳۶۹ به دنیا آمده است.
ایشان همسر و همچنین دختر عموی علیرضا بیرانوند است.

این دو زوج در سال ۱۳۸۹ با یکدیگر ازدواج نموده اند، که حاصل آن دو فرزند یک پسر به اسم طاها و یک دختر به اسم باران که در سال ۹۵ متولد شده است می‌باشد.

بیوگرافی اکرم بیرانوند همسر علیرضا بیرانوند با داستان زندگی +‌عکس جدید و شغل

بیوگرافی علیرضا بیرانوند

اکرم بیرانوند همسر علیرضا بیرانوند
در سال ۱۳۶۹ در خرم‌آباد دیده به جهان گشوده است.

اکرم بیرانوند با علیرضا بیرانوند دختر عمو و پسرعمو می باشند. این دو در سال ۱۳۸۹ با یکدیگر زندگی مشترکشان را آغاز نمودند، که حاصل این زندگی دو فرزند یک پسر یک دختر به اسم های طاها و باران است.

بیوگرافی اکرم بیرانوند همسر علیرضا بیرانوند با داستان زندگی +‌عکس جدید و شغل

داستان ازدواج

علیرضا بیرانوند در مورد ازدواج خود بیان می‌کند: هنگامی که از ده برای تحصیل به شهر پا گذاشت به منزل عموی خود می‌رفته و در همانجا کم کم عاشق دخترعموی خود می‌شود و هنگامی که ۱۸ سال سن داشته از پدر و مادرش درخواست نموده که به خواستگاری ایشان بروند و اکرم را برای علیرضا خواستگاری نمایند، ولی عموی علیرضا جواب رد به آنان داده است.

علیرضا بیرانوند در ادامه بیان می کند :
من به آنها حق میدادم به خاطر اینکه ما از لحاظ مالی خیلی ضعیف بودیم و عموی من دوست نداشت دختر خود را به من که هیچگونه شغل و پولی نداشتم بدهد.
ولی در پایان زمانی که قرارداد هشتاد میلیونی ام را امضا نمودم مرا پذیرفتند، ولی دختر عموی من از همان ابتدا مرا دوست داشت، اما به خاطر جواب منفی پدر نمی توانست روی حرف پدر خود حرفی بزند.

بنابراین از شهرستان به تهران سفر نمودم و پا به حاشیه های مجردی نگذاشتم و در واقع به جای تفریح و رفیق بازی همواره در کنار همسر و پسرم زندگی ام را سپری نمودم.

بیوگرافی اکرم بیرانوند همسر علیرضا بیرانوند با داستان زندگی +‌عکس جدید و شغل

ورود همسر علیرضا بیرانوند به زمینه مدلینگ

با معروف شدن علیرضا بیرانوند در زمینه فوتبال اکنون این خانواده توجه بسیاری از رسانه‌های جهان را مجذوب خود نموده اند.

علیرضا بیرانوند سنگربان تیم ملی در سنین نوجوانی از روستا برای تحصیل به مدرسه شهر می‌رود و به خاطر اینکه هیچگونه منزلی نداشته به منزل عموی خود می رفته و با آنان زندگی می نموده که همانجا رفته رفته به دختر عموی خود علاقه پیدا می‌کند، ولی عموی علیرضا مخالف این ازدواج بوده است.

این دو زوج به سختی موفق شدند با یکدیگر ازدواج نمایند.

در این جشن بزرگ ها و مدیر ها و همچنین فوتبالیست های اهل ایرانی حاضر بودند.

علی علیپور در این دوره انتخابات بهترین ها به عنوان بهترین مهاجم لیگ برتر در فصل هفدهم منصوب گردید و علیرضا بیرانوند هم برای سومین مرتبه و سومین فصل پی در پی نشان بهترین سنگربان فصل را از آن خود کرد.

جشن بهترین های لیگ فوتبال کشور در تاریخ روز یکم مرداد ماه سال ۹۷ در سالن همایش‌های برج میلاد برپا گردید.

برانکو ایوانکوویچ، علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، امید ابراهیمی و سرور جباروف از جمله کسانی بودند که به عنوان بهترین های لیگ برتر سال
۹۷ _۹۶ مطرح شده و تیم پرسپولیس هم برترین تیم این فصل انتخاب شد.

برانکو به عنوان سرمربی برتر این دوره انتخابات و سرور جباروف هم برترین بازی ساز دوره هفدهم منصوب گردید.

در آخر این جشن بانوان فوتبالیست هایی که حاضر بودند با کاپ عکس های یادگاری گرفتند و به دستاورد همسر های خود افتخار کردند.

بیوگرافی اکرم بیرانوند همسر علیرضا بیرانوند با داستان زندگی +‌عکس جدید و شغل

درخشید شدن علیرضا بیرانوند در جام جهانی روسیه هم سبب شد تا ایشان بیشتر از قبل دیده شود و به یکی از ستاره های گلر اهل ایرانی مبدل گردد.

دریافت کردن پنالتی رونالدو برای علیرضا بیرانوند بسیار افتخار آمیز بود، که در تاریخ فیفا و دنیا فوتبال ثبت شد.

ماجرای خواستگاری

علیرضا بیرانوند در برنامه دورهمی به مهران مدیری افزود :
یک خاطره بازگو می‌نمایم شما که خنده بر روی مخاطبین نمی آورید حداقل من آنان را به خنده وا می‌دارم.
این مرتبه یک خاطره از خواستگاری ام تعریف می نمایم و گفت :
خانم من دختر عمویم می باشد و ما چند مرتبه به خواستگاری ایشان رفتیم، ولی جواب منفی دادند تا اینکه پس از سه سال پذیرفتند، جالب اینجا می‌باشد که سال سوم که برای خواستگاری با خانواده به منزل عمویم رفتیم، قرارداد خودم که ۸۰ میلیون بود را به آنان نشان دادم و آنان من را پذیرفتند و برخی از اقوام بیان می‌کنند که به دلیل پول خانواده عمو من راضی به این ازدواج شده‌اند، ولی من این امر را نمی‌پذیرم به خاطر اینکه من از همان ابتدا به همسر خود علاقمند بودم.

علیرضا بیرانوند سنگربان مطرح و توانمند فوتبال ایران که در جام جهانی ۲۰۱۸ بازی بسیار زیبایی را از خود به نمایش گذاشت در لیگ برتر ایران نیز توانست خیلی خوب عمل نماید و با کلین شیت ها خوبش رکوردهای جدیدی را لیگ کشور به ارمغان آورد.

بیوگرافی اکرم بیرانوند همسر علیرضا بیرانوند با داستان زندگی +‌عکس جدید و شغل

علیرضا در تیم پرسپولیس تهران دو مرتبه قهرمانی در لیگ را به دست آورد و توانست که هفته ها هیچ‌گونه گلی نخورد و تیم خود را در سعود های پیاپی کمک نماید و از تمامی شاخص‌تر با گل نخوردن راه صدر نشینی و اینکه قهرمانی را برای طرفداران پرسپولیس هموار نماید.

همچنین ببینید:

بیوگرافی حسین بیرانوند بازیگر فیلم بیرو

واکنش جنجالی علیرضا بیرانوند به حکم اعدام جوانان در اینستاگرام

ماجرای سربازی علیرضا بیرانوند و فرار او از سربازی

زندگی با یک فوتبالیست خوب است

اکرم بیرانوند بیان می‌کند: زندگی با یک فوتبالیست بسیار عالی می باشد البته به صورت طبیعی هر شغلی دشواری های خود را دارد و اینکه علیرضا یک فوتبالیست ماهری می باشد و در تیم ملی گلر می باشد، افتخاری برای من و بچه هایم می باشد. اما بخش دشوار داستان این می‌باشد که علیرضا از ما دور است.
زمان های بسیاری ما نمی توانیم به آن صورت در کنار علیرضا باشیم و ایشان به دلیل بازی ها و اردو ها به اجبار از ما دور است و این دور بودن بسیار ما را اذیت می‌کند، اما وضعیت علیرضا به این صورت می باشد که بایستی آن را درک نماییم.
در واقع ابتدای ازدواجمان اندکی برایم دشوار بود. آن وقت ها علیرضا در تیم نفت قرار داشت، اما خدا را سپاس از همان وقت مردم نهایت لطف را به
علیرضا داشتند و به علیرضا علاقه مند بودند و در حقیقت من برخی اوقات غمگین می‌شدم، اما کم‌کم با این قضیه کنار آمدم. به نظرم احساس خیلی خوبی می باشد که همسرت تا این اندازه از نظر مردم محبوب باشد و در کل فهمیدم که نباید ناراحت باشم.

بیوگرافی اکرم بیرانوند همسر علیرضا بیرانوند با داستان زندگی +‌عکس جدید و شغل بیوگرافی اکرم بیرانوند همسر علیرضا بیرانوند با داستان زندگی +‌عکس جدید و شغل بیوگرافی اکرم بیرانوند همسر علیرضا بیرانوند با داستان زندگی +‌عکس جدید و شغل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا