بازیگران فیلم و سریال

بیوگرافی بازیگران سریال کوبار با نقش +عکس جدید و داستان

سریال کوبار عنوان مجموعه ایرانی می‌باشد، که توسط فریدون حسن پور به دست تولید رسیده است. این سریال در مضمون اجتماعی و در سال ۱۳۹۷ از شبکه دو سیما روی آنتن رفت.

بیوگرافی بازیگران سریال کوبار با نقش +عکس جدید و داستان

اسامی بازیگران سریال کوبار

  • پژمان بازغی
  • مهران غفوریان
  • نگین معتضدی
  • ترلان پروانه
  • آزاد سدیری
  • مهشید مرندی
  • آزیتا ترکاشوند و
  • علی شادمان

سریال کوبار هر روز در ساعت ۶ عصر از شبکه آی فیلم روی آنتن می‌رود و تکرار آن در ساعات ۲ بامداد و ۱۰ صبح روز بعد است.

اثر تلویزیونی کوبا در ۳۵ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای ساخته شده است و بیشتر فیلمبرداری آن در ارتفاعات کوهستانی دیلمان انجام شده است.

بیوگرافی بازیگران سریال کوبار با نقش +عکس جدید و داستان

خلاصه‌ داستان کوبار

موضوع این سریال درباره یک معلم جوان روایت شده است، که نامش ستار می‌باشد و برای درس دادن به دانش آموزان یک ده دور افتاده به شمال ایران می‌رود. وی وظیفه دارد به مدت یک سال معلم ریاضی و زبان انگلیسی یکی از دبیرستان‌های پسرانه ده را برعهده بگیرد. او در اولین روز ورودش به ده که باران خیلی تندی آغاز به باریدن می‌کند برای او مشکلاتی ایجاد می‌شود و در مسیر ماشین وی خراب می‌شود.

هوا بسیار سرد است و آقا معلم به اجبار باقی مسیر را تا ده پیاده می‌رود و این امر سبب می‌شود که در ابتدای ورودش بیمار شود. ستار بیمار می‌شود و پژمان بازغی که نقش پزشک روستا را عهده دار است برای درمان به دیدار او می‌رود و بعدها ستار با دکتر دوستان صمیمی باهم می‌شوند.

دبیرستانی که ستار دبیر آن شده در یک ده کوهستانی در دیلمان استان گیلان واقع است، که بارش برف و باران به طور همیشه در آنجا وجود دارد. بعد از چندی ستار به یک دختر به نام فرشته با ایفای ترلان پروانه علاقمند می‌شود و داستان سریال شروع می‌شود.

بیوگرافی بازیگران سریال کوبار

در این مجموعه هنرمندان زیادی از همچون پژمان بازغی و آرمیا قاسمی به هنرنمایی پرداخته‌اند و آقای فریدون حسن پور کارگردان این اثر یک تیم توانمند از هنرمندان و چهره‌ها را در این فعالیت تلویزیونی دور هم گرد آورده است. تهیه کننده اثر کوبار سید مصطفی موسوی در مورد این فعالیت افزوده که در اول اسم مجموعه مرد بود و پس از آن به کوبار تغییر یافت.

آرمیا قاسمی هنرپیشه نقش ستار را بر عهده دارد، که شخصیت نخست این سریال به حساب می‌آید. شخصیت وی در این سریال توجه خیلی از مخاطبین را به خود جلب کرد.

بیگرافی ارمیا قاسمی بازیگر کیست و اهل کجاست +همسرو عکس و خانواده

بیوگرافی آرمیا قاسمی

آرمیا قاسمی یکی از بازیگران سینما، تلویزیون و تئاتر کشور ایران می‌باشد، که در تاریخ ۲۵ مهرماه سال ۱۳۶۷ به دنیا آمده است. ایشان در یک خانواده کم جمعیت متولد شده است و تنها یک برادر نیز دارد.
این چهره مجرد است.

آرمیا قاسمی در کنکور دو مرتبه پذیرفته شده، ولی هر بار دوست نداشته که تحصیلاتش را ادامه دهد. بار نخست در رشته مهندسی عمران و بار دوم در رشته مهندسی معدن پذیرفته شده است، ولی گویا هیچ گونه علاقه‌ای به مهندسی ندارد و علاقه دارد که در رشته‌های هنری فعالیت نماید.
آرمیا قاسمی در سال ۱۳۹۶ مقابل لنز دوربین فریدون حسن پور قرار گرفت و در اثر تلویزیونی کوبار شخصیت اصلی را بر عهده داشت.
شخصیت ایشان یعنی ستار توجه بسیاری را به خود جلب کرد و آرمیا که در اثر آسپرین مطرح شده بود بیشتر از پیش دیده شد.

بیوگرافی بازیگران سریال کوبار با نقش +عکس جدید و داستان

بیوگرافی پژمان بازغی

پژمان بازغی یکی از بازیگران سینما و تلویزیون ایران در تاریخ ۱۹ مرداد ماه سال ۱۳۵۳ در تهران به دیده به جهان گشوده است.

وی در یک خانواده کم جمعیت متولد شده و اصالتاً شمالی، شهر لاهیجان است.
پژمان بازغی کار هنری اش از سال ۱۳۷۲ زمانی که دانشجو بوده است کلید خورد و با حضور در اثر اعتراف ساخته مجید فهیم در سینمایی جوانان مرکز گیلان این حرفه را دنبال کرد.

بعد از پایان یافتن تحصیلاتش به تهران سفر کرد و در سال ۱۳۸۰ برای اولین بار در اثر زیر آسمان شهر مقابل قاب تلویزیون قرار گرفت.

پژمان بازغی متاهل می‌باشد و با مستانه مهاجر در سال ۱۳۸۶ ازدواج نموده است و ثمره آن یک دختر به اسم نفس است.

بیوگرافی بازیگران سریال کوبار با نقش +عکس جدید و داستان

بیوگرافی مهران غفوریان

مهران غفوریان هنرپیشه ایرانی در تاریخ سوم شهریور ماه سال ۱۳۵۳ در خیابان مولوی در تهران دیده به جهان گشوده است. او در تهرانسرا و در یک محله به نام دریا رشد نموده است.

مهران غفوریان در رشته نقاشی_ نقاشی عمومی تحصیل کرده است و مدرک دانشگاهی خود را از دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز اخذ نموده است.

او متاهل می‌باشد و در تاریخ ۱۳ دی ماه سال ۱۳۹۳ زمانی که ۴۰ سال سن داشت با یک دختر به اسم آرزو ازدواج نموده است و ثمره آن یک دختر به اسم هانا که در تاریخ ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۹۷ متولد شده است.

بیوگرافی بازیگران سریال کوبار با نقش +عکس جدید و داستان

بیوگرافی نگین معتضدی

این چهره یکی از هنرمندان سینما، تلویزیون و تئاتر کشور ایران به شمار می‌رود، که در تاریخ سوم مهرماه سال ۱۳۶۴ در تهران به دنیا آمده است.

خانم معتضدی فعالیت هنری خود را در عرصه هنرپیشگی را از سال ۸۷ استارت زده است و نخستین مرتبه با اثر سپیده و سیاه ساخته قاسم جعفری در سال ۸۸ وارد سینما شد. این چهره در تاریخ ۲۷ آذر ماه سال ۹۹ با منتشر کردن یک تصویر اخبار ازدواج خود را به طور رسمی خبر داد.

بیوگرافی بازیگران سریال کوبار با نقش +عکس جدید و داستان

بیوگرافی ترلان پروانه

ترلان پروانه هنرپیشه ایرانی در تاریخ ۱۸ تیر ماه سال ۱۳۷۷ در شیراز دیده به جهان گشوده است.

خانم پروانه در رشته گرافیک تحصیل کرده است و مدرک دانشگاهی اش را تا مقطع کارشناسی اخذ نموده است. همچنین در رشته طراحی دوخت هم درس خوانده است.

ترلان از سنین بچگی فعالیت خود را در عرصه هنرپیشگی استارت زد. در مجموع مادرش وی را در این راه بسیار حمایت نمود.
نخستین مرتبه هنگامی که ۳ سال بیشتر سن نداشته در سال ۱۳۸۰ یک خانم وی را در فرودگاه می‌بیند و به مادر ترلان پیشنهاد بازی در یک تیزر تبلیغاتی می‌دهد، که مادرش هم این پیشنهاد را می‌پذیرد.

بیوگرافی بازیگران سریال کوبار با نقش +عکس جدید و داستان

بیوگرافی آزاده سدیری

آزاده سدیری هنرپیشه سینماو تلویزیون کشورمان در تاریخ سال ۱۳۶۹ در شهر تهران به دنیا آمده است.
ایشان در رشته هنر تحصیل کرده است.

آزاده سدیری در اثر تلویزیونی تعبیر وارانه یک رویا ساخته فریدون جیرانی به هنرنمایی پرداخت، که این اولین مجموعه تلویزیونی ایشان به شمار می‌رود. در این سریال شخصیت عطیه را بر عهده داشت.

قبل‌تر نیز در اثر زیر پای مادر حضور داشته است، که در این مجموعه در نقش دختر اسماعیل نفر با ایفای مهدی سلطانی را بازی نموده است.

بیوگرافی مهشید مرندی

مهشید مرندی هنرپیشه ایرانی در تاریخ ۲۷ مهرماه سال ۱۳۷۱ در تهران به دنیا آمده است.

ایشان در رشته نرم‌افزاری کامپیوتر تحصیل کرده است و مدرک دانشگاهی خود را تا مقطع کارشناسی در همین رشته دریافت کرده است.

او در یک خانواده کم جمعیت به دنیا آمده و تنها یک خواهر به اسم مهنا دارد. مهشید اصالتاً از سوی اجدادی به شهرستان مرند در آذربایجان شرقی باز می‌گردد.

بیوگرافی بازیگران سریال کوبار با نقش +عکس جدید و داستان

بیوگرافی آزیتا ترکاشوند

آزیتا ترکاشوند یکی از چهره‌های سینما و تلویزیون کشور ایران محسوب می‌شود، که در تاریخ سی‌ام خرداد ماه سال ۱۳۵۹ در استان لرستان به دنیا آمده است.

وی در رشته ادبیات فارسی تحصیل کرده است و فعالیت خود را در حالی که ۲۵ سال سن داشته با نمایش تئاتری آغاز نموده است و اکنون سفیر انجمن معلولین شهرستان ملارد و ترک اعتیاد می‌باشد.

همچنین ببینید:

بیوگرافی بازیگران سریال هفت با نقش

بیوگرافی بازیگران سریال رای اعدام

بیوگرافی بازیگران فیلم دردسر با نقش + عکس و اسامی و داستان

بازیگران فیلم جامانده (ایرانی)

بیوگرافی علی شادمان

علی شادمان بازیگر جوان ایرانی در تاریخ چهارم آذر ماه سال ۱۳۷۵ در شهر ایلام به دنیا آمده است.
او در یک گفتگو بیان کرده که در یک خانواده با دانش متولد شده است.

علی شادمان فعالیت هنرپیشگی اش را در سال ۱۳۸۵ با حضور در اثر سینمایی میم مثل مادر با همراهی گلشیفته فراهانی استارت زده است و اینکه در آثار سینمایی: صد سال به این سال‌ها، زمانی برای دوست داشتن، کلانتری غیرانتفاعی و اثر تلویزیونی سرزمین کهن حضور داشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا