بازیگران فیلم و سریال

بیوگرافی بازیگران فیلم نشانی با نقش + داستان و عکس

بیوگرافی بازیگران فیلم نشانی

فیلم نشانی محصول یک فیلم تلویزیونی تولید سال 1386 به کارگردانی فریدون حسن‌پور میباشد و اولین حضور جدی رضا عطاران در سینما است اسامی بازیگران فیلم نشانی عبارت اند از: رضا عطاران، فاطمه صادقی، سعید هنرور، دانیال رضوانی، ابوذر جلالی، سعید میرزایی، مرضیه بردبار، ریحانه رنجبر، نگار نادری، بهمن صادق حسنی، محمدعلی حقانی فر

بیوگرافی بازیگران فیلم نشانی با نقش + داستان و عکس

خلاصه داستان فیلم نشانی

رضا عطاران در این فیلم نقش پدری را بازی میکند به جرم قتل به زندان افتاده و خانواده اش از هم پاشیده است و پسرش بعد از چند سال زندگی در پرورشگاه به دنبال او میگردد.

داستان درباره نوجوانی است که در دبیرستان شبانه‌روزی درس می‌خواند و متوجه می‌شود می‌تواند به پدرش دسترسی داشته باشد. او راهی بسیار دشوار برای رسیدن به هدف انتخاب می‌کند.

در “نشانی” فاطمه صادقی به همراه بازیگران محلی بازی کرده‌اند و محمدمهدی دادگو تهیه‌کننده آن بوده است.

بیوگرافی بازیگران فیلم نشانی با نقش + داستان و عکس

معرفی فیلم نشانی

فریدون حسن‌پور درباره فیلم نشانی گفت: “نشانی” و اکران آن به همراه فیلم “بالاتر از آسمان” در جشنواره فجر خبر داد و درباره فعالیت بعدی خود گفت: “در حال حاضر مشغول بررسی دو فیلمنامه هستم. یکی از آنها دغدغه چند سال اخیر من است که در این مدت درباره آن یادداشت برداشته‌ام و امیدوارم بتوانم هر چه زودتر نگارش فیلمنامه را شروع کنم.”

اسامی بازیگران فیلم آواز تهران با نقش

“در این فیلم عطاران نخستین نقش جدی خود را ایفا کرده و من از ابتدا نسبت به واکنش مخاطبان به بازی جدی این بازیگر طنز دغدغه نداشتم. طبیعتا مخاطبان عطاران را با کارهای طنز می‌شناسند، ولی به صورت طبیعی بعد از گذشت دقایقی از فیلم به راحتی او را می پذیرند.”

بیوگرافی بازیگران فیلم نشانی با نقش + داستان و عکس

لوکیشین فیلم نشانی

گروه فيلمبرداري اين فيلم همچنان در لاهيجان و اطراف اين شهر به كار خود ادامه مي‌دهند و تا ده روز ديگر فيلمبرداري اين فيلم به پايان خواهد رسيد. بنابراين گزارش، رضا عطاران در اين فيلم با ايفاي نقش «دايي‌رضا» يكي از متفاوت‌ترين نقش‌هاي خود را بازي مي‌كند كه به عنوان نخستين نقش جدي كارنامه سينمايي او ، چالش‌برانگيز خواهد شد.

بیوگرافی بازیگران فیلم نشانی با نقش + داستان و عکس

خبر جديد ديگر اين كه، مهدي حسيني‌و‌ند به‌زودي تدوين فيلم «نشاني» را آغاز خواهد كرد. اين فيلم تاكنون در تهران، رشت، بندرانزلي، ديلمان و لاهيجان فيلمبرداري شده و فيلمبرداري «نشاني» تا پايان كار در لاهيجان ادامه خواهد يافت.

اسامی بازیگران سریال مشاور با نقش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا