بیوگرافی

بیوگرافی بهار داورزنی بازیگر نقش فرزانه در وضعیت زرد کیست +عکس

بیوگرافی بهار داورزنی

بهار داورزنی متولد سال ۱۳۶۹ در تهران می باشد. بهار داورزنی در رشته بازگری فارغ التحصیل شده است.

بهار داورزنی، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون سریال تلویزیونی «وضعیت زرد 2»، سریال تلویزیونی «پردیس» و سریال تلویزیونی «وضعیت زرد» فعالیت داشته است.

بهار داورزنی در حال حاضر متاهل می باشد و با فرشاد کلباسی ازدواج کرده است.

بیوگرافی بهار داورزنی بازیگر نقش فرزانه در وضعیت زرد کیست +عکس

فرشاد کلباسی نیز بازیگر است و این زوج هنرمند تا کنون در آثار مشترکی بازی کرده اند که از جمله آنها می توان به سریال پردیس و فیلم وانتافه اشاره کرد.

سوابق

بهار داورزنی از دوران نوجوانی به بازیگری علاقه مند شده بود و اولین تجربه حرفه ای بازیگری را با یک فیلم سینمایی درام به نام “فصل باران های موسمی” در سال ۸۸ به دست آورد که کارگردانی آنرا مجید برزگر به عهده داشت.

بیوگرافی بهار داورزنی بازیگر نقش فرزانه در وضعیت زرد کیست +عکس

در این فیلم سینمایی، نوید لایگی مقدم، مرضیه خوشترش، مهران خدایی و … بازی کرده اند.

بهار داورزنی سال بعد با یک فیلم سینمایی دیگر به نام رویای سینما و در نقش کاراکتری به نام پری، بازی کرد. پردیس، دو کیلومتر به کردان و نفوذ از دیگر آثار تصویری بهار داورزنی است.

سریال وضعیت زرد نام تازه ترین اثر هنری است که بهار داورزنی در آن بازی کرده است که در اوایل تابستان ۱۴۰۰، فیلمبرداری آن پایان رسیده است و حالا قرار است تدوین آن شروع شود و به زودی به روی آنتن برود.

بیوگرافی بهار داورزنی بازیگر نقش فرزانه در وضعیت زرد کیست +عکس

بازی بهار داورزنی در سریال وضعیت زرد
بهار داورزنی در سریال وضعیت زرد در کنار بازیگرانی همچون زین‌العابدین تقی‌پور، حسام خلیل‌نژاد، آرش ماهان‌کیا، محمد مهدی رضایی، مهران رجبی و … به ایفای نقش پرداخته است.

سریال «وضعیت زرد» به تهیه کنندگی حامد بامروت نژاد این روزها در حال مراحل پس از تولید است تا برای نمایش از تلویزیون آماده شود.

بیوگرافی بهار داورزنی بازیگر نقش فرزانه در وضعیت زرد کیست +عکس

سریال «وضعیت زرد» با اتمام تصویربرداری و طی مراحل پس‌تولید در روزهای آینده، آماده نمایش می‌شود.

زین‌العابدین تقی‌پور، حسام خلیل‌نژاد، آرش ماهان‌کیا، محمد مهدی رضایی، مهران رجبی، بهار داورزنی، امیر غفارمنش، علی سلیمانی و سوسن پرور از جمله بازیگران این سریال هستند.

خلاصه داستان سریال وضعیت زرد

در معرفی این اثر آمده است: «سعید: فکر کنم منو اشتباه گرفتید … من سعید کاظمی، یکی از طراحان سانتریفیوژهای نسل جدید هستم!»

داستان اصلی این سریال در خصوص صه‌ای درباره طراح سانتریفیوژها است. داستانی که در وهله اول همه را تحت تأثیر خودش قرار می‌دهد. به تعبیر حامد بامروت‌نژاد تهیه‌کننده این مجموعه تلویزیونی، سریال پیرنگی دارد که به اخراج یک دانشمند هسته‌ای می‌رسد.

توضیحات حامد بامروت‌نژاد تهیه‌کننده سریال وضعیت زرد
سریال “وضعیت زرد” قصه‌ای درباره طراح سانتریفیوژها است؛ داستانی که در وهله اول همه را تحت تأثیر خودش قرار می‌دهد. به تعبیر حامد بامروت‌نژاد تهیه‌کننده این مجموعه تلویزیونی، سریال پیرنگی دارد که به اخراج یک دانشمند هسته‌ای می‌رسد.

بیوگرافی بهار داورزنی بازیگر نقش فرزانه در وضعیت زرد کیست +عکس

بامروت‌نژاد درباره سریال توضیح داد: “وضعیت زرد” در قالب سیتکام ساخته شده است. به این معنا که جزو کارهای طنزی هستیم که با دکور محدود و شخصیت‌محور تولید شده‌اند. هر قسمت 30 دقیقه و فصل اول آن 13 قسمتی است. چرا که سریال ظرفیت آن را دارد که تا فصول تعداد بالاتری پیش برود.

او درباره زمان پخش این سریال،‌گفت: در حال رایزنی هستیم که در یکی از شبکه‌های پربیننده که سریال طنز پخش می‌کند، این مجموعه را به آنتن برسانیم؛ در تلاشیم که این اتفاق تا قبل از محرم و صفر بیفتد.

تهیه‌کننده “وضعیت زرد” در خصوص خط داستانی سریال که رگه‌های سیاسی دارد، توضیح داد: خط قصه و شخصیت‌های ما که 6 کاراکتر محوری دارد هرکدام داستان و رگه‌هایی دارند. یکی از شخصیت‌های اصلی طراح سانتریفیوژ است که از سازمان انرژی اتمی اخراج شده؛ اخراج این دانشمند هسته‌ای پیرنگی دارد که تا انتهای کار، مخاطب را با خودش می‌کشاند. البته موضوعات اجتماعی، اقتصادی و مجازی هم حولِ این محور این سریال است.

سوابق هنری حامد بامروت‌نژاد تهیه‌کننده سریال وضعیت زرد

حامد با مروت نژاد تهیه کننده سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار حامد با مروت نژاد می‌توان به فعالیت در فیلم ترمینال غرب، فیلم منطقه پرواز ممنوع اشاره کرد.

حامد با مروت نژاد در سال 1396 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید اثر مهمی حضور داشته است. اثر مهم حامد با مروت نژاد در این سال، فعالیت در فیلم ترمینال غرب به کارگردانی قربانعلی طاهر فر محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی حامد با مروت نژاد فعالیت در فیلم ترمینال غرب بوده است. حامد با مروت نژاد سال 1396 فیلم ترمینال غرب به عنوان تهیه کننده فعالیت داشته است که توانست با مهارتش، جای خود را میان اهالی فضای سینما مطرح کند. حامد با مروت نژاد توانست با فعالیت در فیلم ترمینال غرب تجربه حرفه‌ای موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگران بزرگ و باتجربه‌ای نظیر محسن افشانی، متین ستوده، هوشنگ توکلی و ثریا قاسمی توانست سطح کاری او را متحول کند.

حامد با مروت نژاد علاوه‌بر فیلم ترمینال غرب، سال 1397 در فیلم منطقه پرواز ممنوع نیز فعالیت داشته است. حامد با مروت نژاد این‌بار با امیر داسارگر یعنی کارگردان فیلم منطقه پرواز ممنوع و هنرمندانی چون هادی حجازی‌فر همکاری داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا