بیوگرافی

بیوگرافی بوراک اوزچیویت بازیگر ترکیه و همسرش فحریه اوجن +عکس و حواشی

بوراک اوزچیویت بازیگر و مدل محبوب ترکیه ای متولد 24 دسامبر 1984 در شهر استانبول است او بازیگر نقش بالی خان سریال حریم سلطان میباشد.

بیوگرافی بوراک اوزچیویت و همسرش فحریه اوجن +عکس و حواشی

بیوگرافی بوراک اوزچیویت

بوراک یکی از بازیگران قد بلند و خوش استایل ترکیه ای است که طرفداران زیادی دارد. وی فارغ التحصیل رشته عکاسی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه مارمارا می باشد. همچنین تسلط کامل به زبان انگلیسی دارد و در کنار تمام اینها این روزها به کار کارگردانی و تهیه کنندگی نیز مشغول شده است.

بیوگرافی بوراک اوزچیویت و همسرش فحریه اوجن +عکس و حواشی

بوراک اوزچیویت در رشتهٔ عکاسی تحصیل کرده و در سال ۲۰۰۳ با شرکت در مسابقهٔ بهترین مدل ترکیه بعنوان مدلی که امید بخش آینده ای درخشان است، انتخاب شد. بعد از آن کار خود را با آژانس مدلینگ بسیار معروفی شروع کرد. بوراک اوزچویت همچنين در سال ۲۰۰۵ نیز بار ديگر در این رقابت شرکت نمود و مقام نخست را بخود اختصاص داد.

علایق شخصی

خواهرهایشپ را بسیار دوست دارد و رابطه ای بسیار صمیمانه و عاطفی با آنها دارد به گونه ای که خواهرهایش را بهترین خواهرهای دنیا معرفی می کند.

بیوگرافی بوراک اوزچیویت و همسرش فحریه اوجن +عکس و حواشی

به مادرش بسیار علاقمند است و می گوید مادرم سعی می کند که مرا از حاشیه ها دور نگه دارد و با آنکه از خانواده دورم اما هیچ وقت ارتباط عاطفی اش با من کمرنگ نشده است.

رانندگی را بسیار دوست دارد.

از میان عطرها، عطرهای تلخ، دینامیک و قدرتمند را بسیار می پسندد.

در اوقات فراغتش ورزش می کند و از میان ورزش ها بسیار به فوتبال علاقمند است.

خیلی علاقمند است که در رستوران غذا بخورد آن هم همبرگر، و الان معتقد است که بهترین همبرگر دنیا را رستوران خودش دارد.

بیوگرافی بوراک اوزچیویت و همسرش فحریه اوجن +عکس و حواشی

همسر و فرزندان

او سالها پیش با فخریه اوجن دیگر بازیگر معروف ترک ازدواج کرد و صاحب فرزند پسری به نام کاران شد می خواهیم درباره تولد فرزند دوم بوراک اوزچیویت صحبت کنیم که با انتشار پستی او و همسرش از به دنیا آمدن دومین پسرشان خبر دادند. بوراک در صفحه شخصی اش از به دنیا آمدن فرزند دومش ابراز خوشحالی کرد و نامش را کرم گذاشت.

همچنین ببینید:

بیوگرافی اسلام ماخاچف (فاینر) و همسرش

بیوگرافی بهمن قبادی کارگردان و همسرش

بیوگرافی کاوه مظاهری کارگردان و همسرش

فخریه اوجن بازیگر معروف ترک خوشحالی خود را با فالورهایش به اشتراک گذاشت و گفت: «همه چیز خیلی خوب پیش رفت. هم حال من و هم حال نوزادم خوب است. خیلی هم شبیه کاران است!»

بیوگرافی بوراک اوزچیویت و همسرش فحریه اوجن +عکس و حواشیبیوگرافی بوراک اوزچیویت و همسرش فحریه اوجن +عکس و حواشی بیوگرافی بوراک اوزچیویت و همسرش فحریه اوجن +عکس و حواشی بیوگرافی بوراک اوزچیویت و همسرش فحریه اوجن +عکس و حواشی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا