بیوگرافی

بیوگرافی بیژن مرتضوی و همسر و اول و دوم و فرزندان +سرنوشت و عکس

بیژن مرتضوی یکی از خوانندگان اهل ایرانی می‌باشد، که در تاریخ ۲۵ آبان ماه سال ۱۳۳۶ در شهر بابل استان مازندران به دنیا آمده است.

وی علاوه بر خوانندگی در عرصه نوازندگی و آهنگسازی هم فعال می‌باشد.

بیوگرافی بیژن مرتضوی و همسر و اول و دوم و فرزندان +سرنوشت و عکس

بیژن مرتضوی تاکنون دو مرتبه ازدواج نموده است و از همسر نخست خود یک پسر به اسم پژمان دارد و همسر دوم وی به اسم ستاره سعیدی با ۲۶ سال اختلاف سنی نیز می‌باشد .

آقای مرتضوی یکی از خوانندگان بی‌حاشیه به شمار می‌رود و بعضی از موزیک‌های بی‌کلام وی از صدا و سیما روی آنتن رفته است.

ستاره سعیدی همسر دوم بیژن مرتضوی یکی از خوانندگان اهل ایرانی در تاریخ روز پنجشنبه نهم شهریور سال جاری طی یک عمل جراحی مغز در بیمارستان در ترکیه دار فانی را وداع گفت.

ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی که روز قبل به خاطر دارا بودن تومور مغزی در ترکیه چشم از جهان فرو بست.

قبل از این در عرصه خبرنگاری، خبرنگار خبررسانی برنا و سایت ایرانی نیوز بود.

خانم ستاره سعیدی در مجلس هفتم خبرنگار پارلمانی قرار داشت و بعضی اوقات هم از طرف رسانه اش در کنار سایر خبرنگارها به حیاط دولت می‌رفت تا صحبت‌های وزرای دولت احمدی نژاد را گوش فرا دهد.

بیوگرافی کامل بیژن مرتضوی

آقای مرتضوی یکی از خوانندگان، آهنگسازان، نوازنده ویولن و تنظیم کننده اهل ایرانی می‌باشد، که اکنون در کشور آمریکا ساکن است.

بیوگرافی بیژن مرتضوی و همسر و اول و دوم و فرزندان +سرنوشت و عکس

ایشان در تاریخ ۲۵ آبان ماه سال ۱۳۳۶ در شهر بابل استان مازندران به دنیا آمده است و اکنون ۶۳ ساله می‌باشد.

او یک برادر به نام فرهاد دارد. همچنین دو خواهر به اسم های آذر و آرزو نیز دارد.
بیژن بعد از متولد شدنش با خانواده خود پس از مدتی به تهران سفر نمودند.

بیژن مرتضوی پس از پایان یافتن تحصیلاتش در دوران دبیرستان به کشور انگلستان سفر کرد و در همان جا درسش را در رشته مهندسی و نقشه کشی شهری دنبال کرد.

ایشان فعالیت هنری اش را در عرصه موسیقی و آموزش ویولن ادامه داد.
در سال ۱۹۷۹ میلادی به کشور آمریکا سفر کرد و در رشته موسیقی تحصیل نمود و مدرک دانشگاهی خود را از دانشگاه ایالت تگزاس دریافت کرد.

پس از آن در سال ۱۹۸۵ در کالیفرنیا زندگی کرد و نخستین آلبوم خود را روانه بازار نمود.

آغاز موسیقی

بیژن مرتضوی ویولن را از زمانی که ۳ سال سن داشته شروع نموده است به خاطر اینکه در یک خانواده هنرمند به دنیا آمده بود .

بیوگرافی بیژن مرتضوی خواننده عکس جوانی و قدیمی

هنگامی که سه ساله بود کلاس‌های ویولن را سپری کرد و زیر نظارت آقایان جهانگیر کامیان، پرویز یاحقی و عادل کریمی‌نیا تجارب بسیار به دست آورد.

هنگامی که ۷ سال سن داشت سازهای کوبه‌ای از جمله تنبک و درام را هم آموخت و در حالی که ۱۱ سال سن داشت در رقابت‌های دانش‌آموزی توانست رتبه نخست را به دست آورد.

بیژن مرتضوی در سنین نوجوانی در سن ۱۴ سالگی در گروه ارکستر ۳۲ نفری استخدام گردید و در رامسر در سواحل این شهر موسیقی را دنبال کرد و هواداران زیادی را کسب نمود.

تحصیلات

بیژن مرتضوی هنگامی که مقطع دبیرستان را سپری کرد به کشور انگلستان سفر کرد و تحصیلات دانشگاهی اش را در کشور انگلستان دنبال کرد.

او در رشته مهندسی و نقشه کشی شهری درس خواند و به طور جدی در عرصه موسیقی هم مشغول به کار شد.

همسران

بیژن مرتضوی مدت‌هاست که ازدواج نموده است و ولی ازدواج نخستش چندان پایدار نبود و در پایان به جدایی ختم شد و حاصل آن ازدواج یک فرزند پسر می‌باشد.

بیوگرافی بیژن مرتضوی و پسرش پژمان +سرنوشت و عکس

بیژن مرتضوی برای بار دوم با خانم ستاره سعیدی ازدواج نموده است.
ستاره سعیدی به عنوان مدیر برنامه‌های بیژن مرتضوی مشغول به کار بود و در رشته مدیریت تحصیل نموده بود .

مهاجرت به آمریکا

بیژن مرتضوی در سال ۱۹۷۹ به کشور آمریکا مهاجرت نمود و در رشته موسیقی تحصیلاتش را دنبال کرد و مدرک دانشگاهی اش را از دانشگاه تگزاس به طور تخصصی اخذ نمود.

در سال ۱۹۸۵ به کالیفرنیا سفر نمود و نخستین آلبوم موسیقی‌اش را به اسم بیژن مرتضوی ۱ منتشر نمود.

یکی از شاخص‌ترین خصوصیت‌های بیژن مرتضوی نواختن سازهای موسیقی می‌باشد، که وی را نسبت به دیگر خوانندگان و نوازندگان متمایز نموده است.

بیژن مرتضوی از نوازندگان سازهای کوبه‌ای و سنتی اهل ایرانی است، که این مهارت را در بر دارد تا ترکیبی از موسیقی پاپ و سنتی ایران را خود تنها بسازد.

آقای مرتضوی در لس آنجلس دوره‌های موسیقی را سپری کرده است و شاگردهای بسیاری از کشورهای گوناگون دنیا برای آموختن زیر نظارت دارد.

بیژن مرتضوی برای خوانندگان آمریکایی و اروپایی هم فعالیت آهنگسازی و تنظیم را بر عهده می‌گیرد و شرکت‌های معتبر از وی حمایت می‌کنند.

یک گروه از کاربران اعتقاد دارند سایرین نبایستی در این مورد اظهارنظر کنند و حتی اگر با همسر خود ۱۷ سال اختلاف سنی داشته باشد، نباید به وی عنوان کودک همسری را نسبت داد، به خاطر اینکه یک خانم با ۲۲ سال سن خود می‌تواند عاقلانه برای زندگی اش تصمیم بگیرد.

تعدادی از کاربران ولی به همان صورت در مورد اختلاف سنی بسیار همسر بیژن مرتضوی اظهار نظر می‌نمایند و معتقدند خیلی از مردان ایرانی دوست دارند که همسر خیلی جوان داشته باشند و بیژن مرتضوی هم از آن دست مردان ایرانی به شمار می‌رود.

همچنین ببینید

بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر و همسرش و فرزندان + عکس

 علت مرگ و فوت ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی مشخص شد

بیوگرافی مهدی یراحی خواننده پاپ و همسرش از خوانندگی تا زندان + عکس

برخی از کاربران هم با دید طنز گونه بیان نمودند که با حرکت این چهره برای آنها هم هیچگونه نگرانی نمی‌باشد و همسر آنها ۱۰ سال دیگر تازه متولد می‌شوند.

بیماری کرونا و بستری در آی سی یو

همسر بیژن مرتضوی ستاره سعیدی با منتشر کردن یک پست در فضای مجازی از مبتلا شدن به کرونا و بستری شدن در بیمارستان را اعلام نمود.

آقای مرتضوی که به خاطر بیماری کرونا و پایین بودن سطح اکسیژن به قسمت مراقبت‌های ویژه انتقال یافته بود، به اغما رفت. زمانی که بیژن مرتضوی به حالت اغما درآمد سبب شد که همسرش حالش بد بشود.

عکس‌هایی از بیمارستانی که ایشان در آن بستری می‌باشد و نگرانی همسر خود ستاره سعیدی در شبکه‌های اجتماعی انتشار گردید.

این چهره در لس آنجلس ساکن می‌باشد و سال قبل با یک دختر کم سن ازدواج نمود، که جنجال بسیاری در شبکه‌های اجتماعی برپا نمود.

سبک موسیقی

سبک موسیقی آقای مرتضوی در فعالیت های بی کلام خود ترکیبی از موسیقی سنتی ایرانی وموسیقی پاپ می‌باشد.
وی تابه حال هشت آلبوم روانه بازار کرده است که در کشور ایران حق منتشر شدن را ندارند.

قطعه‌های بی‌کلام ایشان بسیار از تلویزیون ایران روی آنتن رفته است.

بیژن مرتضوی در شهرستان بابل استان مازندران به دنیا آمده است.

وی آموختن ویولن را زمانی که سه سال سن داشته شروع نموده است.

در تهران زیر نظارت آقایانی از قبیل عادل کریمی‌نیا به آموزش این ساز پرداخت و تکنیک‌های مهمی از جمله بداهه سازی و بداهه نوازی ارکستراسیون: ترتیب و تنظیم :گام ربع پرده و غیره را آموزش دید.

زمانی که ۷ سال سن داشته با مهارت آموزش نواختن پیانو گیتار سازهای کوبه‌ای و سازهای زهی موسیقی سنتی مثل عود تار و سنتور را دنبال کرده است .

وی زمانی که ۱۱ ساله بود مقام اول مسابقه کشوری موسیقی دانش آموزان در کشور ایران را به دست آورد.

بیژن فقط ۱۴ سال سن داشته که یک گروه ارکستر ۳۲ نفری را متشکل داده است و تولیداتش را در اردوی مشهور تابستانی رامسر در کشور ایران به نمایش درآورد.

بیوگرافی بیژن مرتضوی و همسر و اول و دوم و فرزندان +سرنوشت و عکس

بیوگرافی ستاره سعیدی همسر دوم بیژن مرتضوی

ستاره سعیدی در تاریخ سال ۱۳۶۲ متولد شده است و ۳۶ سال سن دارد که به عنوان همسر دوم بیژن مرتضوی پس از ازدواج توجه خیلی از رسانه‌ها را مجذوب خود نمود.

این دو زوج تقریباً ۴۰ سال با هم اختلاف سنی داشتند و همین امر یک سوژه برای رسانه‌ها مبدل گردید و اتهام‌هایی از جمله کودک همسری را برای بیژن مرتضوی به دنبال داشت.

ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی در تاریخ پنجشنبه نهم شهریور ماه سال جاری چند روز قبل از عمل جراحی مغز در بیمارستانی در ترکیه چشم از جهان فرو بست.

بیوگرافی بیژن مرتضوی و همسر و اول و دوم و فرزندان +سرنوشت و عکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا