بیوگرافی

بیوگرافی جواد قارایی مجری ایرانگرد کیست و همسرش و فرزندان +عکس

بیوگرافی جواد قارایی

یکی از مجریان کاربلد و محبوب حرفه ای تلویزیون بوده که سالهاست برنامه مستند ایرانگرد را اجرا می کند جواد قارایی ایرانگرد و مستند ساز مشهور ایرانی متولد هفتم مهر ماه سال ۱۳۵۷ در تهران می باشد

یکی از برنامه های فوق العاده جذاب و تماشایی که در آن به مناطق دیدنی جاذبه های ایران می پردازد3.

بیوگرافی جواد قارایی مجری ایرانگرد کیست و همسرش و فرزندان +عکس

این برنامه در کشور ما طرفداران بسیار زیادی دارد چرا که مردم با مناطقی از کشورمان آشنا می شوند که هیچ گاه گمان نمیکنند چنین مناطقی در ایران وجود دارد

از مناطق کوهستانی گرفته تا جنگلی و یا بیابانی که زیبایی های مخصوص خود را دارد

مجری این برنامه آقای جواد قارایی بوده که تا به حال تجارب زیادی را در ساخت این برنامه داشته است

علاوه گردشگری کار کارگردانی و مستند سازی را هم انجام می‌دهد.

سوابق

او که این روزها به عنوان یک مستندساز محبوب بین مردم شناخته شده، از کودکی فعالیت ورزشی خود را از شهر دماوند شروع کرد و با علاقه ای که به کوهنوردی و گردشگری داشت تصمیم گرفت به عنوان تورلیدر مشغول به کار شود. در سن 17 سالگی کوهنوردی را آغاز کرد و با طی کردن دوره های مختلف، برنامه ایرانگردی را ساخت که در شبکه 4 به نمایش درآمد.

بیوگرافی جواد قارایی مجری ایرانگرد کیست و همسرش و فرزندان +عکس

جواد قارایی در سال 1394 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید اثر مهمی حضور داشته است. اثر مهم جواد قارایی در این سال، فعالیت در سریال ایران‌گرد 3 به عنوان کارگردان محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی جواد قارایی فعالیت در سریال ایران‌گرد 3 بوده است. جواد قارایی کار حرفه‌ای خود را از تلویزیون آغاز کرده و سال 1394 سریال ایران‌گرد 3 را کارگردانی کرد که توانست خود را میان اهالی فضای تلویزیون مطرح کند. از جواد قارایی نقل قول شده است که برای کارگردانی در سریال ایران‌گرد 3 و همکاریش با عوامل و بازیگران اعلام رضایت کرده است. جواد قارایی توانست با فعالیت در سریال ایران‌گرد 3 تجربه حرفه‌ای موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر توانست سطح کاری او را متحول کند.

بیوگرافی جواد قارایی مجری ایرانگرد کیست و همسرش و فرزندان +عکس

مستند ایرانگرد

مجموعه ایرانگرد از مستندهای ساختهٔ قارایی است که در هر قسمت به شهرهای مختلف ایران رفت و بعد از بازدید از روستاها و عشایر آن مناطق مستندهایی را از نحوهٔ زندگی و فرهنگ خاص آن‌ها تهیه می‌کند که اولین فصل آن را در سال ۱۳۸۹ در ۱۳ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای ساخت و شبکهٔ چهار برای اولین بار پخش کرد.

همچنین ببینید:

بیوگرافی شیرین نشاط کیست و همسرش و فرزندان + عکس و سوابق

بیوگرافی شبنم تووزلو خواننده آذربایجانی و همسرش و فرزندان +عکس

بیوگرافی فریدون دائمی دوبلور کیست و چرا به امریکا رفت؟

علاقه او به دیدن فیلم و مستند و موضوعات واقعی باعث شد تا در سال 1387 در دوره های فیلمسازی استاد محمد علی اینانلو شرکت کند.

بیوگرافی جواد قارایی مجری ایرانگرد کیست و همسرش و فرزندان +عکس

همسر و فرزندان

سالهاست که با خانمی به نام سوگل ازدواج کرده و یک پسر به نام پارسا دارد.

پارسا 6 اسفند سال 90 به دنیا آمد و من تا دو ماهگی اش پیش او بودم و هیچ سفری نرفتم و کنار همسرم ماندم. اتفاقا پارسا هم خیلی به من وابسته است و آن زمان مدام در آغوش من آرام می شد.

همیشه تحمل می کنند. این کار من است. آنها می دانند که من عاشق کارم هستم. در کنارش خانواده ام را هم خیلی دوست دارم ، عاشقشان هستم ، اما به هر حال این کار من است.

بیوگرافی جواد قارایی مجری ایرانگرد کیست و همسرش و فرزندان +عکس

تفاوت ایرانگرد با سایر مستندها

جواد قارایی: تفاوت کار من با دیگر مستندها نگاه متفاوتم بود. من ارتباط خوبی با طبیعت و مردمان طبیعت‌نشین برقرار می‌کنم چون عاشقشان هستم. شاید خیلی از آنهایی که فیلم‌‌هایی درباره طبیعت می‌سازند به آن عشق نمی‌ورزند اما من وقتی در طبیعت دچار چالش می‌شوم تازه حالم خوب می‌شود اما دیگران اینگونه نیستند. وقتی ۱۵-۲۰ روز حمام و سرویس بهداشتی نداشته باشید، مدام مجبور شوید غذای کنسروی بخورید، صبح ساعت چهار بیدار شوید و معلوم نباشد کی بتوانید بخوابید و فقط مجبور باشید کار کنید، یا کیلومترها پیاده‌روی کنید، برای خیلی‌ها خوشایند نیست. اما من وقتی این سختی‌ها برایم ایجاد می‌شود احساس می‌کنم حالم بهتر می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا