بیوگرافی

بیوگرافی حجت الاسلام مهدی دانشمند از کودکی تا روحانیت +همسر و فرزندان

مهدی دانشمند کیست

حجت الاسلام مهدی دانشمند مقلب به حاج آقا دانشمند در تاریخ سال ۱۳۴۷ در اصفهان به دنیا آمده است. ایشان واعظ و آخوند کشورمان می باشد و تحصیلات حوزوی دارد.

بیوگرافی حجت الاسلام مهدی دانشمند از کودکی تا روحانیت +همسر و فرزندان

بیوگرافی حجت الاسلام مهدی دانشمند

حاج آقا مهدی دانشمند در سال ۱۳۴۷ در اصفهان دیده به جهان گشوده است.

حاج آقا دانشمند زمانی که پنج سال سن داشت تحصیلات حوزوی و روحانیت را بسیار دوست داشت و در دوران انقلاب که ۱۱ سال سن داشت همواره پای منبر شیخ مشهور اصفهان حضور می یافت.

حاج آقا دانشمند سخنرانی ها و ویدیوهای پرسروصدای سیاسی دیده و شناخته گردید، که یکی از این ویدیوها به اسم زنده باد خروس، مسلمان واقعی بودن و حمله به مسئولین می باشد، که سر و صدای بسیاری به پا نمود.

بیوگرافی حجت الاسلام مهدی دانشمند از کودکی تا روحانیت +همسر و فرزندان

علاقمندی به مهران مدیری

این واعظ در یکی از سخنرانی ها افزوده:
از بازیگران، مهران مدیری را بسیار دوست دارم و اگر بازیگران اجتهاد داشتند من مهران مدیری را جزو اجتهاد می خواندم.
ایشان در ادامه بیان نموده : بنده به جوان ها هم علاقه‌مند هستم و بعضی وقت ها میان این جوانان افرادی می باشند که از جوانان مومن برتر می باشند.

داستان ممنوع المنبر شدن حاج آقا دانشمند

از چند سال قبل اخبار ممنوع المنبر شدن حاج آقا مهدی دانشمند در رسانه و شبکه های اجتماعی پخش گردیده است خود در مورد دلیل ممنوع المنبر افزود:

اطلاعاتی در دست من نمی باشد و در پی آن هم نمی باشم که بفهمم.

ممنوع المنبری حاج آقا مهدی دانشمند در کاشان اخباری می باشد، که در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی پخش شده است.

دلیل ممنوع المنبر شدن ایشان بر اساس بیانات ریاست اداره‌ی تبلیغات کاشان اهانت به مداحین، هیئت مذهبی و روحانیت خبر داده شد.

بیوگرافی حجت الاسلام مهدی دانشمند از کودکی تا روحانیت +همسر و فرزندان

دستور ممنوع المنبری شدن حاج آقا دانشمند را فرماندار و دادستان کاشان اعلام نموده است.

طی یک تماس با حجت الاسلام دانشمند به علت نامناسب بودن اوضاع جسمی و منبع پزشک ها از صحبت تلفنی در تلگرام جوابگوی ما بود.

ولی در مورد حجت الاسلام و المسلمین مهدی دانشمند، عملکرد اخبار ممنوع المنبری وی در پایان افزود: من از برادر گرامی ام آقای دادستان که خیلی برای ایشان احترام به خصوصی دارم این انتظار را دارم که یک تماس با من می گرفتند و صحبت هایم را می شنیدند یا اینکه پیشنهاد می نمودند فایل شخصی سخنرانی ام را به صورت کامل برای ایشان بفرستم و پس از گوش دادن تمامی سخنرانی ام حکم صادر می نمودند.

ایشان صحبت هایش را تابع قانون، خواند و افزود: حکم شورای تامین شهرستان کاشان را من اجرا می نمایم و به هر صورتی که بدانند من در خدمت آنها می باشم. به خاطر اینکه ایشان در جایگاه قضاوت که جایگاه امیرالمومنین علیه السلام می‌باشد ایستاده اند و امیدوارم در عرضه و صدور احکام به مولا اقتدا می نمایند.

بیوگرافی حجت الاسلام مهدی دانشمند از کودکی تا روحانیت +همسر و فرزندان

البته من به مردم کاشان بسیار علاقمند هستم و برای من خیلی خیلی با ارزش و والامقام می باشد، اما همواره از تشنج و فتنه ویرانی و جنجال‌های سیاسی بسیار میگریزم.

هر سال ایام فاطمیه دوم با شهرستان دیگر قرار می گذاشتم اما با اصرار دو هیئت محترم قمصر و پشت مشهد فعلا قبول نموده‌ام که امسال در خدمت مردم کاشان قرار بگیرم، که موانع به وجود آمد.

او در مورد حکم ممنوع المنبری خود افزود: مردم در واقع حق دارند، این سوال را بسیار محترمانه از مسئولین زیر ربط داشته باشند و قانون هم پاسخ منطقی به مردم بدهند که برای چه به صورت شده است.
آیا نمیشد محترمانه تر رفتار نمود؟!!

همچنین ببینید:

بیوگرافی ابوذر روحی مداح و خواننده سلام فرمانده

بیوگرافی مسعود دیانی مجری شبکه چهار

نظر وی در مورد جوان های لات

حاج آقا دانشمند خود بیان. می‌کند من به این جوان ها علاقه دارم و بعضی وقت ها میان این جوانان افرادی می باشند که از جوانان مومن خیلی بهتر می‌باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا